Jump to content
jacob

Pražské hodinářství

Recommended Posts

Vážení kolegové a pro některé z Vás mohu po těch letech napsat i vážení přátelé. Mistr hodinář Luboš B., který zde na fóru i ve Facebook skupině působí pod jménem Hodinář Praha a já jsme se rozhodli udělat důležitý životní krok. Nebojte se, svatba nebude :-). Na začátku září společně otevíráme hodinářství.

Pražské hodinářství bude více ateliérem než klasickou dílnou. Naším cílem je specializovat se na opravy mechanických hodinek s důrazem na maximální kvalitu. Pak jsou tu, zcela samostatně, modifikace a individuální úpravy. Přijdete za námi, dáte si u nás dobrou kávu nebo Vám nabídneme kvalitní rum a společně se podíváme do katalogu, jak vyšperkovat třeba Vaše Seiko :-). Sklem nebo lunetou to začíná, ale nabídneme Vám také ručky, ciferníky nebo kompletní pouzdra.

Nyní, před oficiálním otevřením jsme ve "zkušebním provozu". Opravy hodinek jedou na 100%, to většina z Vás ví, a jelikož do září je ještě dlouhá doba, postupně začneme přidávat fotky možných modifikací a budeme moc rádi, pokud se nám již nyní ozvete s Vašimi přáními, které Vám rádi splníme.

Email: servis@prazskehodinarstvi.cz

FB: http://www.facebook.com/prazskehodinarstvi

Web: http://prazskehodinarstvi.cz

post-1156-0-08652600-1528097548_thumb.jpg

Ať Vám jde a tiká  vše jak má   :hannibal:   Jirka

Skvělá zpráva, přeju hodně štěstí a úspěchů a už teď mám 2 kousky co mám ve frontě na modifikaci, takže se určitě ozvu :)

Super, kde vás najdeme? už teď bych měl dvě věci ;)

Super, kde vás najdeme? už teď bych měl dvě věci ;)

Nyní se servis řeší v Praze na Zličíně :-). Nový ateliér bude, podle názvu, také v Praze a místo zveřejníme určitě v předstihu během léta.

Super správa. Léta jsem si dával hodinky dělat k panu Frýdlovi na Florenc. Bohužel, co se odstěhoval do Nymburka, nemám stálého hodinářského mistra. Takže určitě se budu na Vás obracet. Co týká množství práce, tak nemám o vás obavy, páč pan Frýdl se z přemíry práce málem zbláznil. 

Držím palce!

Taky přeji dobrý start a na podzim se tedy asi uvidíme.

Edited by leebauer

Super správa. Léta jsem si dával hodinky dělat k panu Frýdlovi na Florenc. Bohužel, co se odstěhoval do Nymburka, nemám stálého hodinářského mistra. Takže určitě se budu na Vás obracet. Co týká množství práce, tak nemám o vás obavy, páč pan Frýdl se z přemíry práce málem zbláznil. 

Držím palce!

Super správu opravuji na super zprávu :-).

Nyní se servis řeší v Praze na Zličíně :-). Nový ateliér bude, podle názvu, také v Praze a místo zveřejníme určitě v předstihu během léta.

Parádní info. Přeji hodně zdaru při zřizování a těším se na další podrobnosti.

Chlapi, děkujeme za Vaše vlídná slova. Vážím si toho. Každopádně jak jsem psal, servis běží na 100%. Aktuálně Heuer Carrera Cal 12 v chodu na běžnou údržbu a čištění, Heuer Autavia Cal 12, které nenulují a pak Heuer Autavia Cal 11, se kterými bude trochu více práce - nejsou v chodu, chybí korunky a také stavěcí páka.

post-1156-0-99165300-1528190211_thumb.jpg

post-1156-0-63110500-1528190218_thumb.jpg

Jacobe, gratuluju a držím palce. 

Lubošovi to řeknu brzo osobně.

Ať se daří.