Jump to content

Brept

Members
 • Posts

  30
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Fanoušek značky
  Citizen, Certina, Maurice Lacroix

Recent Profile Visitors

170 profile views

Brept's Achievements

Pokročilejší začátečník

Pokročilejší začátečník (3/8)

 1. Moje zkušenost s hodinkami odesílanými ze Singapuru byla taková, že doprava do ČR trvala asi 16 dní (byla také nabídka DHL, která avizovala asi 2-3 dny dobu dopravy za příplatek - cca. 70 eur). Na celnici hodinky ležely asi týden.
 2. Zcela bych se ztotožnil s tím, co napsal Tichus. Vybíral jsem si hodinky v obchodě, vyzkoušel si, co se líbilo, na základě své cenové relace a požadavků (materiál pouzdra, vysoká přenost), jsem si vybral quartz hodinky. Ohromná radost. Pak má člověk tendenci hledat na webech názory, recenze, nejen o modelu samotném ale také o značce obecně. Následně přijde otázka: udělal jsem správně? A tam se zase vracím do toho obchodu a připomenu si, jak velkou radost mám z těch hodinek a jak rád je nosím (a hlavně kvůli čemu jsem si je vybral :-).
 3. Teď jsem si všiml, že je tu takové vlákno [emoji846] tak já sem dám jednu kočárkovou vzpomínku na léto [emoji106]
 4. Hezký hodinky, možná kdyby byly bez datumu, taky bych do nich šel [emoji56] Sent from my iPhone using Tapatalk
 5. Asi už máš rozhodnuto, ale ještě bych si přihřál polívčičku zkušeností s DS2 a šlapou perfektně, nositelnost a přehlednost jsou skvělé.
 6. Souhlas se značkou Citizen Docela ještě v cenové relaci by se daly sehnat Traser (44 mm) https://www.chronoshop.cz/traser-outdoor-pioneer..ale osobní zkušenost nemám.
 7. Taky velká spokojenost s náčiním i řemeny doporučuji. Krásně zabaleno.
 8. To by mě docela zajímalo, jestli se to nějak někam pohlo za par týdnů budu taky vybírat
 9. Přesně tak, skvělý univerzální hodinky.. až mě to překvapilo. Na tahu, odolný a moc pěkný! To je pak těžko se přemluvit a dát na ruku něco jinýho
 10. Jedna další pracovní z trochu jiného úhlu. Dobře se nosí. Mám rád titan oproti oceli a ocením lehčí kov - není to pro každého a asi budu v menšině. Přesností jsou perfektní. Jinak fotka je z dob, kdy ještě svítilo sluníčko...
 11. Čerty od Ježíška na cestě do práce
 12. Vlastním chrona v titanu od Citizenu se stejným “strojkem.” Je přesný, hodinky mám krátce a jsou to povětšinou víkendovky a vzhledem k provedení je beru ven do lesa. Jsem s nimi nadmíru spokojen. Cena parádní.
 13. Rychle a bezproblémově jsme se domluvili. Děkuji za obchod
×
×
 • Create New...