Jump to content

LenkaV2

Member_50
 • Content Count

  133
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About LenkaV2

 • Rank
  Učedník
 • Birthday 04/09/1979

Profile Information

 • Pohlaví
  Žena
 • Bydlí
  Praha
 • Fanoušek značky
  Seiko, Casio
 1. Nepředpokládám, že se vážně očekává moje odpověď na dotaz proč někomu odpovídám v diskuzním fóru
 2. Nene, nesmazal mi nic. Jen mě tady ty žabomyší spory fascinují a občas mám nutkání se k tomu taky vyjádřit. Což mě zase na dlouho vyléčí na jakékoliv přispívání tady.
 3. No nic, čekala bych tu asi debaty na trochu jiné úrovni než na iDnes apod., bohužel jsem se do toho tentokrát zapojila i já, už to zase dlouho neudělám. Na trumfování o tom, kdo je ostřejší tužka je můj čas asi opravdu trochu vzácný.
 4. Aha, že by to bylo míněný takhle.....
 5. Řekla bych, že v prodejním vláknu hodinek se to objevuje relativně často a vždycky mě to, v návaznosti na některé diskuze tady, pobaví. Ale jestli je to blbost, tak v pohodě, aspoň to do téhle diskuze zapadne )
 6. Občas tady ty debaty moc nejdou dohormady s místním oblíbeným oslovením "velevážený člen fóra"......
 7. Úlovek z výprodeje v Humanicu (Arkády Pankrác), boty na podzim, zimu jsou vyřešený
 8. Taky jsou dobrý tzv. chlebový placky z Lidlu, když je italský týden.....vypadá to jako tortilla, je to dobrý a jako těsto na pizzu vyzkoušeno. Nicméně kdo máte při ruce Gran Moravia, prodávají už předpečené placky na pizzu, 2 ks pár korun pod stovku a jsou super!!!
 9. Milá domluva, rychlý obchod, vše v pořádku. Díky! Lenka
 10. za málo....já myslím, že limit výdrže telefonu je leckdy spíš baterka než výkon (samozřejmě nemluvíme o telefonech za 4tisíce apod.), ale teď jsem u Honora 8 dávala měnit baterku za 700,- a jede dál...
 11. NFC používám hojně a žádný problém. Baterka je jednodenní, ale večer mám většinou ještě 20-35% a to je v provozu dost....
 12. Prima, díky za zprávu!! Sice mám nahraný otisk dvakrát, mám s ním trpělivost, ale občas teda....
 13. Ahoj, já mám Xiaomi Mi 9 SE! Cca tři týdny, před tím jsem měla 2 roky a 7 měsíců Honor 8 a ještě předtím rok Honor 7, takže jsem několik měsíců čekala na Honor 20 s kterým to ale dopadlo jak asi všichni víme a jelikož jsem se už prakticky nemohla vzdálit od nabíječky a tudíž nemohla čekat kdy a jestli půjde Honor 20 do prodeje, rozhodla jsem se pro záložní variantu Xiaomi Mi 9 SE. Chtěla jsem ideálně telefon max. do 150 mm, aktuální model, NFC,......a velmi slušný foťák. Po třech týdnech nemůžu říct, že by mi něco vyloženě vadilo. Chvilku trvalo zvykání na jinou nadstavbu Androidu, ale žádnej problém, naopak ovládání gesty je super. Rychlost bez problémů, žádné náročné hry nehraju....fotí skvěle (zatím nevyzkoušeno za blbýho světla, ale to je u mě dost nedůležitý...z převážné většiny fotím venku za světla). Jediná "slabina" je asi čtečka otisků v displeji, prostě ta technologie není ještě tak vychytaná, tudíž ne tak rychlé přesné jako na zádech, pod displejem, v tlačítku.....občas to chce trochu trpělivosti. A klidně se ptej .... :-)
 14. jasně, chápu...pro mě byla stejná hranice 150...i když čím víc si to člověk osahává, tím víc si na ty pádla zvyká :-)
×
×
 • Create New...