Tazatel Posted February 21, 2006 Report Posted February 21, 2006 Píše se tu o všem možném, tak mě napadlo, že to sem přidám. Tento film sice již není žádnou novinkou a bylo kolem něj rozruchu již dost, nicméně mně se do ruky dostal teprve nedávno a velmi se mi líbil. Je to film Der Untergang (Pad třetí říše). Doporučuji ho pro jeho autentičnost a apeluji na ostatní ať přidají další tip na zajímavý film.
saboter Posted February 21, 2006 Report Posted February 21, 2006 Len na jeden ? .... Tak ja ich teda pár doporučím. Ale upozorňujem že mám veľmi svojský vkus :cool: . Nič nepokazíte keď si pozriete: Taxi Driver (Z 1976 s Robertom de Nirom) Mechanický pomaranč (Stanley Kubrick) Hociktorý diel z trilógie o pomste od Park Chan-wook (anglické názvy: Sympathy for Mr. Vengeance, Oldboy, Sympathy for Lady Vengeance (alebo len Lady Vengeance)) Hotel Rwanda Crash Battle Royal 1 a 2 Lord of War Dead man (od Jima Jarmusha) Hocičo od Emira Kusturicu alebo Quentina Tarrantina . . . Na dnes stačilo.
Tazatel Posted February 21, 2006 Author Report Posted February 21, 2006 saboter: Díky za tipy. Mechanický pomeranč je zajímavé dílo, viděl jsem i jeho divadelní zpracování a má to něco do sebe. A Quentina Tarrantina řadím už téměř mezi klasiku, taky se na jeho filmy rád podívám. Ostatní tituly neznám, ale brzy to napravím
odklizec Posted February 21, 2006 Report Posted February 21, 2006 Nedavno vyslo Stereo-Video s prilohou "Dogma" kdo nevidel, jako by nebyl Jako ze si tenhle casopis bezne nekupuju, tentokrat jsem si ho kvuli prilohy koupil Poznamka na okraj.. Kdyby byli krestane stejne vztahovacni jako muslimove, tak by uz dneska tvurci filmu nezili, studio bylo spalene a nikdo z tech co tam hrali si uz v showbusinessu ani neskrtli.. Vrele doporucuju vsem neznabohum!
31682 Posted February 21, 2006 Report Posted February 21, 2006 Vláčilova Markéta Lazarová Blue Velvet od Davida Lynche Poslední tango v Paříži od Bertolucciho
Pachollini Posted February 21, 2006 Report Posted February 21, 2006 Dneska bych měl náladu na Antinioniho Povolání reportér, Viscontiho Cizince nebo Tichého Američana od Noyce.
pierre Posted February 21, 2006 Report Posted February 21, 2006 moja jednotka: Vykúpenie z väznice Shawshank; nasledujú: Sloní muž(1980), Tron(1982), Duel(1971) od Spielberga.
saboter Posted February 21, 2006 Report Posted February 21, 2006 Jj, Shawshank redemption je super na ten som zabudol .... tiež mám rád tú ódu na trpezlivosť a vytrvalosť.
kubson Posted February 21, 2006 Report Posted February 21, 2006 Before the rain http://us.imdb.com/title/tt0110882/combined
rango Posted February 21, 2006 Report Posted February 21, 2006 to saboter: Emir Kusturica...vyborna volba
saboter Posted February 21, 2006 Report Posted February 21, 2006 to saboter: Emir Kusturica...vyborna volba Underground ... je najlepší ....
steel Posted February 22, 2006 Report Posted February 22, 2006 o.k. 1) bullituv pripad 2) tri dny kondora 3)ghost in the shell 4)sinn city 5)blade runner, dale butch kasidy snadace kid, exorcist, vetrelec, vetrelec3, amadaeus, star wars (to je produkce z holly woodu a japonska) dale potom, ano, underground, cerna kocka bily kocour, velka zranice, sladky zivot asamozrejme jaky koliv letajici cirkus monty pythona ;-)
saboter Posted February 22, 2006 Report Posted February 22, 2006 Yeaah ghost in the shell ... s toho mam aj soundtrack, veľmo sugestívne manga.
Tazatel Posted February 22, 2006 Author Report Posted February 22, 2006 Když jste u těch soundtracků, tak pěkný je k filmu Amores Perros (Láska je kurva). Film je taky velmi povedený. Doporučuju nejprve kouknout na film.
steel Posted February 22, 2006 Report Posted February 22, 2006 soundtrack - zrejme nezustane nikdy prekonan pisnickovy k pulp fiction :-) i kdyz je fakt, ze vsechny filmy od Camerona Crowea maji skvele hudebni doprovody
mb Posted February 22, 2006 Report Posted February 22, 2006 Tak dobra... Forrest Gump, Sklenene peklo, Mullholand Drive, Twin Peaks, 2001: Vesmirna odyssea (Kubrick), Vykoupeni z veznice Shawshank, Divka s perlou, Vrchni, prchni!, a mozna si jeste na nejaky vzpomenu... Soundtracky jednoznacne k filmum Davida Lynche od Angela Badalamentiho... miluju ten jeho jazz.
rango Posted February 22, 2006 Report Posted February 22, 2006 Undeground je super...dokonca tam je scena s hodinkami...hehe, tusim v divaldle su vtedy, ked si pekne najprv daju dole hodinky...a az potom sa pustia do bitky
Radimk Posted February 22, 2006 Report Posted February 22, 2006 saboter: A Quentina Tarrantina řadím už téměř mezi klasiku, taky se na jeho filmy rád podívám. A on tam ještě doteď nebyl????
saboter Posted February 22, 2006 Report Posted February 22, 2006 Undeground je super...dokonca tam je scena s hodinkami...hehe, tusim v divaldle su vtedy, ked si pekne najprv daju dole hodinky...a az potom sa pustia do bitky To je nejaký šenk. Sedia a pijú keď to začne. Klasika.
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now