Jump to content

Kotlick

Member_50
 • Content Count

  565
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Kotlick

 1. Jak píše Bert, v podstatě jako na lyže. Termoprádlo a nějakou druhou vrstvu. Záleží na počasí. Jestli uvažuješ jezdit v zimě, tak klidně termo z merina, tam nehrozí velké pocení. Ale pokud to má být jaro / podzim, tak bych do merina nešel, protože drží vodu a když zastavíš, tak to bude studit. Náhodou vyleze sluníčko a jsi mokrý. Takže radši nějaký funkční polyester. Mi se osvědčilo na motorku i snowboard termoprádlo + funkční triko jako druhá vrstva. Ta druhá vrstva je důležitá, aby do ní přešel pot a na těle jsi byl v suchu.
 2. @Vítek75 Komu tím jako prostěješ???? Druhé straně??? To mi přece nemůžeš dělat totok... Celý život si říkám, že nejsem závistivý a pak přijde pár takových fotek a cloumá to se mnou... Vítku máš to peckovní. Přesně takhle si představuju svoji budoucí motorku. Norton taky pecka..
 3. Ten druhý termín je vidět při registraci první dávky. Tudíž můžeš posunout první dávku tak aby nekolidovala ta druhá.
 4. Přesně jak píšeš, každého věc. Osobně reaguju (i face to face) jen na totální hoaxy, jako změny DNA, Gatesovo chipy atd. atp. a taky nářky lidí, kteří si chtějí nárokovat zcela nenárokové služby a zboží, které jsou limitovány testy nebo očkováním... Bohužel v mém okolí to jsou pořád stejní lidé, kteří před koronou nadávali na něco jiného, teď nadávají na testy a očkování, a jak je ten stát zaklekl a nutí je se očkovat/testovat kvůli cestování apod. Nenutí, testy/očkování většinou požaduje stát do kterého jedou (chtějí jet)....
 5. Už jsem si myslel, že jsem byl nějak mimo po tom očkování Avatara už jsem pro jistotu upravil dědovo hodinkama...
 6. Já tu včera nic nepsal, dokonce jsem včera nebyl ani v lednici, bo klidový režim bez alkoholu
 7. Tak včera první dávka Pfizer, dneska trochu bolí rameno, jinak pohoda. Ke konverzaci výše, stran motivace k očkování: Rodiče 70+ se šli očkovat, protože to nechtěli chytit resp. dělali to kvůli zdraví. Já se ženou taky tak. Letos nikam nejedu, makám na stavbě domu, takže mi nějaké cestování může být buřt. I tak jsem se ale nechal očkovat, protože to nechci chytit a mít nějaké dlouhodobé problémy a z toho vyplývající zastavení stavby domu, komplikace pro ostatní členy domácnosti s karanténou atd. atp. Zahrádky jsou mi taky buřt, mám na stavbě plnou lednici piva a soused c
 8. Ano, to je asi jediná možnost, jak ho udělat bezpečným, účinným apod.
 9. Je to tak jak píše @mtruelle. Poslední rok ujíždím na podcastech a co jsem slyšel rozhovory s různými odborníky ohledně očkování a Covidu, tak říkali to co tady kolega. Astra Zeneca je v pohodě, ale dojela na dodávky a v zemích kde voliči "hůř snášejí " zprávy o úmrtích na vedlejší účinky (srážlivost krve) tak to zařízli spíš politici. Ano je na zvážení, jestli nedávat AZ jen lidem 50+, kde ty vedlejší účinky jsou míň pravděpodobné. Podobná shoda panovala na vakcíně Sputnik V, a to že je dobře vymyšlený/vyvinutý, ale kulhá tam výroba a ověřitelnost dat atd. Z tohoto důvodu ho nedoporučova
 10. Tak Ostrava Černá louka - včera Registrace v 11,00. Dneska PIN2 v 16,30. Opich zítra v 11,30. Za mě cajk.
 11. Díky, na tohle jsem se díval, spíš mě zajímala osobní zkušenost. No nicméně, žena už volala, že jí přišel PIN2 předchvílí. Registrovala se ráno okolo 7 hod. Termíny jsou už i na středu 19/5.
 12. Nevíte jak dlouho se čeká na PIN2 v Ostravě na Černé louce? Udělal jsem registraci ráno okolo 9. Tak čekám.
 13. Konečně jsem viděl na obloze vláček satelitů Starlink. Včera v noci okolo 23 hodiny. Úplně jasná obloha a satelity frčely od západu na severovýchod. Překvapilo mě kolik jich je a jak dlouhou to trvalo.
 14. To vypadá jako bys to koupil od Vietnamce co měl pěstírnu konopí
 15. Beemane, je to super pecka. Ač hodinky nejsou úplně můj šálek kávy, ale nejsou ani daleko od toho co bych nosil, tak musím smeknout před nasazením, krásným výsledkem strojařiny a hodinařiny. Prostě super. Čtu to od začátku a ten vývoj je bomba a líbí se mi jak jsi schopný spojovat různé materiály, bronz, stříbro, nerez, keramika.....
 16. Vistárie je mrcha, to budeš muset hodně udržovat, jinak ti to vleze i kam nechceš. Naši to měli na pergole a ty několikametrové přírůstky ročně lezly celkem agresivně všude. Nakonec ty původní kmínky tak zesílily, že polámaly dřevěnou mříž, na které byly napletené... Nezbylo než uřezat u země i s dřevěnou mříží..
 17. Kotlick

  ARAGON

  @Xenomorfusno jo ale Vostoky jsou ruské stroje zvyklé na hrubé zacházení. Pošlu je někam na servis.
 18. Diky. Je to pešek. Bouchat s něma nebudu. Pošlu je někam na servis.
 19. No to jsem zvědav jestli si to nějak sedne. 12 sekund za minutu. Měřil jsem to stopkami a minuta na hodinkách má jen 48 vteřin na stopkách. To fakt nechápu
 20. Kotlick

  ARAGON

  Chlapi, taky se vám předbíhaly nové Aragony? Mám je dneska poprvé na ruce a dělá to 12 sekund za minutu, aktuálně už jsem 1 hod a 5 minut v plusu od rána.
 21. Dneska mám fungl nové Aragony se strojkem NH35 poprvé na ruce a předbíhají se o 12 sekund za minutu. Je to normální???? Má si to nějak sednout??? Tvl, to jsem ještě nezažil.
 22. Doporučuji toto: https://www.lupa.cz/historie-ceskeho-internetu/ Je to fakt pecka.
 23. Gravlax se povedl na jedničku Díky za rady a recept.
 24. To z toho vyvázli ještě dobře. V Pákistánu je 80 ran holí za pití alkoholu. Když jsem tam byl naposledy, tak když jsem pil na hotelu slivovici s kolegou, měl jsem v podstatě větší strach, než v 15ti letech z rodičů, když jsem se vracel ožralý z první diskotéky.
 25. Super díky z info. Ty napojované desky vypadají cajk, už jsem koukal na netu. Takže ty rozdíly v barevnosti jsou dané napojováním a různou tvrdostí/savostí dřeva. Kotvil jsi to přes prkno napřímo, nebo jsi měl prkna s drážkou ?
×
×
 • Create New...