Jump to content

eklektik

Member_50
 • Content Count

  331
 • Joined

 • Last visited

About eklektik

 • Rank
  Kandidát závislosti

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Plzeňský kraj
 • Fanoušek značky
  viz můj nick

Recent Profile Visitors

2,200 profile views
 1. Díky, kluci. V reálu vypadají určitě líp. Byl to takovej impulsivní nákup. Nějak mi tenhle model unikl, a když jsem viděl minulý týden recenzi na YT, hrozně mě nadchly a rovnou jsem koupil. Měl jsem trochu strach z čitelnosti stříbrných ruček na stříbrném cifru, ale bez problému. Akorát tu chrastivou sponu bych nejradši vyměnil. Neměl by někdo tip na kompatibilní sponu, klidně jiný výrobce nebo aftermarket?
 2. Něco nového na léto. SPB213
 3. eklektik

  New Rolex 2021

  Tak já mám takové celkem dětské zápěstí, takže pro mě ideální. Hlavně mě překvapilo, že konečně u Rolexu přišli na to, že by mohli použít vnitřní antireflex.
 4. Já čekám na dno kolem 15K. Pak zas začnu pomalu nakupovat.
 5. eklektik

  New Rolex 2021

  Asi budu mít problém si vybrat. Nechat 39, nebo pořídit 36? Ty nové třicetšestky vypadají fakt super. Nevíte, jestli je už mají naše AD k vyzkoušení?
 6. Díky moc. Ta kolekce Chevron vypadá opravdu dobře. Vidím to Daytona, Night a možná Hydra.
 7. Ten strap vypada dobre. Mohu pozadat o info, kde byl kupovany?
 8. To, že ivani v tom mohou mít palce, je dost uvěřitelné. Babiš by asi těžko něco takového veřejně ohlásil, kdyby skutečně neměl od tajné služby jasné důkazy. Že Zeman týden bude mlčet a nehází do éteru hned hlášky o čučkařích také o něčem svědčí. Ovšem cynik ve mně si nemůže nevzpomenout na krásnou scénu z Jistě, pane premiére, kdy osvědčenou taktikou pro zastření jiných problémů, je vyhoštění ruských diplomatů…
 9. K čemu je mi čestné prohlášení, když někam jedu? Jaký má být rozdíl v tom, když to při případné kontrole "čestně" prohlasím, kam jedu, nebo to budu mít napsané na papíru?
 10. Mohu pouze potvrdit recenze zdejších kolegů. S panem Kalivodou je radost jednat. Vynikající komunikace a služby. Takové solidní jednání a přístup k zákazníkovi se dnes často nevidí. Vím, kam budu od dneška dávat své hodinky do opravy/servisu. Děkuji
 11. Toto by bylo výborné řešení... A k tématu vlákna: Taxikář přiveze Ostraváka na místo a povídá: "Tak bude to za 500,-" Ten mu dá 250,- a pomalu odchází od vozu. Taxikář na něj z okénka kříčí: "Chlape, říkal jsem 500,-" Ostravák se otočí: "A ty ses nevezl, pičo?" Přijede školní autobus na zastávku, otevře dveře a děti se začnou hrnout dovnitř. Najednou se začnou prát bílé děti s černými o to, kdo bude sedět vepředu. "Ale děti," povídá řidič. "Chovejte se jako dospělí... myslete si třeba, že jste všichni zelený... tak a teď ty světle zelený dopředu..."
 12. Můj dnešní zážitek s trasováním. Naše mami dnes ráno dostala zprávu o pozitivním testu. Za pár hodin jí volali z hygieny, vysvětlili co a jak a zeptali se na kontakty v posledních pár dnech. Uvedla mj. čtyři lidi z naší rodiny, co jsme se potkali u nedělního oběda a jejich telefonní čísla. Volá mi, že mi asi bude telefonovat hygiena. Moc jsem tomu nevěřil, ale během pár hodin nás všechny obvolali a po telefonu vyřídili žádanky na PCR testy. Celkem mne ta rychlost překvapila. Ale je pravda, že každému z nás volal asi někdo jiný a neměl informace o těch ostatních, přičemž někteří jsou ze stejné
×
×
 • Create New...