Jump to content

Sněhulák

Member_50
 • Posts

  298
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Sněhulák

 1. UP - stále hledám něco na výměnu s mým doplatkem. Nebojte se nabídnout.
 2. Ahoj, ve vlákně na výměnu mám moje zánovní Raymond Weil Freelancery. Jsou z Chrono24 z USA eshopu. Zánovní stav, tj. nemají fólie, ale nošené nebyly. Stále preferuji výměnu, nicméně měl jsem několik dotazů na prodej. Tedy, pokud je někdo chce směnit za Koruny české, tak prodám za tolik, co mě stály. Včetně dopravy a výpalného pro celníky to dělalo 34 390 Kč. Slevy neplánuju a pokud se nikdo neozve do konce listopadu, tak je začnu nosit a nechám si je. Osobní prohlídka, popř. prodej Brno, Blansko, nebo Velká Bíteš. Poslat je balíkem taky umím. Děkuji za prostor, S.
 3. Skvělý postřeh martare! Hrubým odhadem cca 3 000 km v průměru hlavního ostrova. Jen takové mozkové cvičení: Pokud Balmanie není na žádných (zlých, kapitalistických) mapách, pak tam zjevně nefunguje mezinárodní turismus a prakticky ani obchodní směna. Taková větší KLDR. Východní jezerní nížiny budou mít velmi nízkou nadmořskou výšku a minimálně ve značně velké části z nich bude brakická voda. Současně celá pánev Neukanabien bude trpět na sezónní záplavy, popř. zvyšování hladin oceánů. Pravá část ostrova, Kanabien, na to bude o něco lépe, desetitisíce kilometrů čtverečních pravého socialistického ráje. Tedy až na to, že mohutné severní pohoří bude zřejmě sopečného původů (zřetelné úrodné nížiny vulkanického původu, běžný v Oceánii) a v případě erupce půjde díky typickým severovýchodním větrům a strmým jižním úpatí hor všechen bordel na tuto nejzalidněnější oblast souostroví. Pro nadšené Vulkanology přikládám přehlednou tabulku sopečných aktivity na Zemi.
 4. Nechci být hnidopich, ale Przewodów leží mírně západněji než Lvov (cca o jeden stupeň).
 5. Ahoj, na Ch24 jsem koupil zánovní Raymond Weil Freelancer z USA, viz foto. Je to full box, fólie na nich nejsou. Nošené nebyly. Úplně si to nesedlo a tak je nabízím do výměny (s mým doplatkem) za: Grand Seiko (třeba SBGN005 a podobná) Seiko MM 300 Tudor Black bay Breitling Avenger II Seawolf Breitling Avenger 45mm GMT Tag Heuer Carrera calibre 5 TAG Heuer Aquaracer 300M (modré) Omega Speedmaster Professional Schaumburg Urbanic MOON I Jiné zajímavé kousky, nebojte se napsal. Nehledám fungl nové voňavky, ale vrypy a škrábance, popř. poškozený safír prosím ne. Díky moc za prostor, S.
 6. Tvůj náhled na situaci respektuju, nicméně inflace je z principu "levicová", protože maže úspory a trvalé pasivní statky. Představ si, že po dlouhou dobu by inflace neexistovala (stejně jako deflace), potom by celá ekonomika byla hra s nulovým součtem a veškeré bohatství by se akumulovalo v užším kruhu jedinců. Jako nejlepší příměr nacházím systém Martingale v ruletě, akorát naopak. Jinak dlouhodobě se nůžky rozevírají, to není trend posledních let. Že současný globální měnový systému tu nebude na věčné časy, nebo tisíc let? Jistě, některé revoluce probíhají skrytě (např. Smithsoniánská dohoda, 1971), jiné otevřeně (téměř libovolný válečný konflikt) a tyto korekce vracejí celý systém zpět do, dočasně, rovnovážného stavu. Za tím asi není nic spikleneckého, jako LGBT+.
 7. Dok prodán samostatně. Dále pokračuje prodej Steam decku za 12 500 Kč. Děkuji.
 8. Ahoj všichni, chtěl jsem ho vyzkoušet, během jedné služebky (tj. 3 dny) vyzkoušeno a rád bych ho poslal dál. Páčky na mě nejsou. Steam Deck 256 GB, jako nový, není co fotit, pokud někdo trvá na fotkách, dejte vědět. Krabice, pouzdro, adaptér, vše jako nové. Koupený v 9/2022, již s tichým větráním. S konzolí prodávám i nový, nepoužitý a nerozbalený (originální) dock, pro ty, kteří by chtěli hrát i v pohodlí domova. Mě tahle švanda přišla na něco přes 16 tisíc Kč. Prodejní cenu (za obojí) je 15 tisíc Kč. Osobka Brno, Velká Bíteš, Blansko, nebo Zásilkovna na mě. Děkuji za prostor. S.
 9. Děkuji za zpětnou vazbu, Lucky. Napsal jsem to dle své zkušenosti. Pokud máš jinou, lepší, jsem jedině rád.
 10. Souhlasím se safi. 1) Přepravní rychlost autem po Praze je kolik? 20 - 30 km/h? S tím každý musí počítat. 2) Jako hovado se prvně ukázat řidič, kterýmu ruply nervy a vytruboval. 3) Případů, kdy někdo opravdu spěchá jsou promile. Ostatní případě, limitně blížící se sto procentům, jsou "spěchající" řidiči. Vzpomenul jsem si na pohádku o tom, kdy se příslušníkovi PČR někdo znelíbí, zaklekne ho, a oblíbená výhovorka je, že mu připomínal někoho hledaného.
 11. U Alzy opakovaná zkušenost. "Nový" notebook byl obouchaný. LEGO rozdělané, apod...
 12. To bude chtít od českého týmu velkou snahu nepostoupit.
 13. Nejsem stavař, ale neříkejte mi, že strukturální pevnost v místech, kde hořelo není silně narušena. Nechápu, jak tam mohou dnes jezdit několika set tunové vlaky... to mi hlava nebere.
 14. Chtělo by to další supervizi na bojišti a jednu přesnou kulku. Už dlouho jsem o žádném padlém ruském generálovi nečetl.
 15. Pokud by to UA neměla předjednané, tak by to byla fraška. Byla by to jejich nejzásadnější chyba od února.
 16. V 1991 se stalo úplně to stejné a také nedošlo k žádné větší redistribuci ZHN. Za mě spíš aby si z půlky ruska neudělala ČLR výprodej skladů.
 17. Ukrajina podává žádost o urychlené přijetí do NATO, uvedl Zelenskyj Byl jsem zvědavý s jakou reakcí UA přijde. Tato je adekvátní a taková nenásilná.
 18. Nejsem si jistý, zda to je cílem hry z pohledu putina. Nepřesně řečeno, USA mohou regulovat vývoj vojenského a diplomatického vývoje skrz svoje vojenské dodávky na UA. V jejich zájmu může být prodloužení konfliktu za účelem oslabení RF, nebo odstranění putina (teoreticky). Nevidím úplně motivaci ruska to dál prodlužovat? Nevím, co by ještě mohli reálně získat.
 19. Zajímalo by mně, co chce putin nabídnout za ukončení konfliktu. Myslel jsem si, že to bude hrát stylem nechte nám Krym, DLR, LLR, nějaké záruky neutrality apod. a my vám vrátíme zbytek zabraných území. Takto úplně nevidím motivaci UA a Západu to s putinem ukončovat.
 20. Když se kácí les, létají třísky. Nedivím se.
×
×
 • Create New...