Jump to content

dawe009

Member_50
 • Content Count

  2,517
 • Joined

 • Last visited

About dawe009

 • Rank
  Megazávislák

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Praha
 • Fanoušek značky
  Rolex, Omega, IWC, Panerai, Breitling.

Recent Profile Visitors

8,632 profile views
 1. No vidíš..a já ho měl, resp. někde mám taky a netěsní. Jsem si myslel, že je to vlastnost, jako mnoha jiných, tak jsem to ani nereklamoval..tak to asi ještě nakonec zkusím.
 2. Paráda, jedno z nejlepších řidičských aut současnosti. Velká gratulace. Edit: vlastně už minulosti
 3. Já naposled koupil termohrnek na kafe cestou do práce a je to pecka..konečně termohrnek, kterej funguje a neteče..a že jsem jich měl..
 4. chce se mi něco říct.. ale neudělám to
 5. Landcruiser 150: https://www.toyota.cz/new-cars/land-cruiser/
 6. @mAra_ a nepřemýšlel si o novým Lanďáku 150? S tím novým motorem se s tím už dá i předjíždět. Je to velký a moc pohodlný a příjemný auto. O terénních schopnostech nelze pochybovat.
 7. A máš od nich nějaký náhradní auto? Nebo čím teď jezdíš? Půjčovna?
 8. Hele takhle ti to řeknu. Můj kamarád, aktuálně kolega a šéf produktu, strávil 2 roky ve FCA jako vedoucí značky Jeep v ČR. A to co tady Mára popisoval..není zas takový pech..není třeba se obávat o karmu. Ale jasně, může se to stát u jakéhokoliv auta..jen někde je ta pravděpodobnost trochu vyšší no Naštěstí u služebáku to tolik nebolí. Osobně teda považuju nápad koupit stejný auto, který jsem rok viděl jen v servisu, za trochu masochistický, ale budu to s napětím sledovat a Márovi samozřejmě přeji, aby se mu podobné radovánky už vyhýbaly..
 9. tak to každopádně. Ale jestli má touhu pokračovat v těhle uchylárnách mě zajímá..
 10. No nikdo to nesliboval. Já to zkusil a vyšlo to. Při první objednávce. Udělal jsem hned druhou a tu mi chytli a už na ni od pondělka seděj, přestože jsem poslal všechny informace obratem..
 11. Doručuje to fedex. Pokud si toho nevsimnou celníci, je to fakt rychlý. U mě posledně 5 dní. Když si toho všimnou, bude to delší a dražší. V Praze to bylo do 3 dnů, teď už to 4 dny leží u nich.
 12. To bude zřejmě stejný postižení, akorát pán jede úplně jinej level Společný máme to lego na poličce..jo a naše ženy reagují podobně
 13. No něco podobného jsem jim říkal taky, ale když si máš vybrat, jestli si to necháš nebo jestli poletíš domů.. V Praze to prošlo v pohodě, ale cestou zpátky už ne. Teď si nemůžu vzpomenout, kde to bylo..ale buď Lisabon nebo Barcelona..a ještě mi sebrali zippaka.
×
×
 • Create New...