Jump to content

dawe009

Member_50
 • Posts

  2,745
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Praha
 • Fanoušek značky
  Rolex, Omega, IWC, Panerai, Breitling.

Recent Profile Visitors

9,141 profile views

dawe009's Achievements

Megazávislák

Megazávislák (7/8)

 1. Taky se musím přidat mezi zástupy spokojených klientů ONYX. Velká ochota vyjít vstříc a pomoci. Tým zkušených hodinářů odvádí naprosto profesionální práci, každý jeden přesně ví, co dělá, nad prací přemýšlí a doporučí nejlepší možné řešení. Navíc mají špičkové vybavení! Komunikace se zákazníkem ze strany Rudy i Aleše naprosto příkladná, dokonce mi odpovídali i na whatsapp o víkendu apod. (sorry za to..není to návod pro ostatní ). Jestli mě něco v ČR vážně dlouhodobě ničí, tak je to úroveň služeb. V ONYX je ale vše v nejlepším pořádku a jsem opravdu moc rád, že tohle můžu psát a všem doporučit. Díky chlapi, je vidět, že to děláte rádi a práce vás těší. Držím vám palce, ať se vám daří!
 2. Druhý obchod s Honzou. Hodinky si v den setkání trochu postavily hlavu, takže jim bylo potřeba ještě trochu pomoci, ale dobrá věc se podařila a věřím, že teď už budou dělat jen radost. Jednání s Honzou je na úrovni, postavené na důvěře, ochotě, vstřícnosti a férovém přístupu. Bylo mi opět ctí, samozřejmě rád doporučuji a jsem zvědav, zda bude nějaké "do třetice". Děkuji za obchod a přeji pevné zdraví!
 3. S Mírou jsme se viděli osobně u kafe, popovídali, vyložili karty, po chlapsku se dohodli a s notnou dávkou oboustranné důvěry provedli obchod. Velmi si vážím rovných lidí, na které je spoleh a proto velmi rád Míru doporučuji. Děkuji a budu se těšit, že to třeba nebylo naposledy.
 4. Matouš je další super týpek, kterého jsem mohl díky chronomagu poznat. Děkuji velice za rychlost, ochotu, vstřícnost, jednání na úrovni hodné gentlemana i fajn pokec. Bylo mi ctí a samozřejmě velmi rád doporučuji.
 5. S Petrem absolutně na jedničku jako vždycky. Super chlapská domluva, všechno hladce a na čas, tady je vše naprosto v pořádku. Moc díky!
 6. Rychlá a věcná domluva, setkání na čas, všechno v pohodě a nejlepším pořádku. Mohu jen doporučit a děkuji velice.
 7. Díky @African za tip..super botky, jako v bavlnce. A jestli má někdo širokou nohu a vysokej nárt jako já, tak můžu ujistit, že pro Akyra GTX žádnej problém..
 8. Zdeněk jezdí Lexusem (předtím Toyotou) už od té doby, co jsem pro Lexus pracoval. Má model ES a LC Cabrio. Dneska se nechal svézt v RC F a řídil Yaris GR. Obojí líbilo, ale neměnil by
 9. Byl si zajezdit. Nic nevařil, ale cpal se pěkně.
 10. Vzhledem k tomu, co mi přes Covid narostlo, to asi začnu nosit taky..
 11. Nevím, jestli je to přímo VIP, ale Zděněček má dneska Navitimery..
 12. Ano, milleruv cyklus byl už u mk7 a nevím o žádném problému..ale z logiky věci to má ten motor trochu těžší..takže pokud to plánuješ mít třeba na 10 let, tak bych se tomu pro jistotu vyhnul. Bohužel složení výbav na SK neznám.
 13. Vezmi 110 kW. eTSI je mild hybrid, není na tom nic složitého, 48V systém, není se tam čeho obávat verze 96 kW používá Millerův cyklus spalování - sice nejsou hlášeny žádné problémy, ale přesto bych se trochu bál vlivu na životnost motoru. 110 kW nic takového nemá. případně pokud bys měl obavy i z toho mild hybridu (není důvod), tak je v nabídce i klasická 1.5 TSI bez to 48V systému. Auto je to velmi dobré, především podvozkově/jízdně je opravdu dobře udělané. Jediný, co není zatím ještě vyladěný na top, to je infotainment. Od uvedení je to už o hodně lepší, první auta byla fakt porod..teď už to chodí většinou relativně ok a další aktualizace jsou na cestě.
×
×
 • Create New...