Jump to content

marty

Member_50
 • Content Count

  104
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About marty

 • Rank
  Učedník

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Havířov
 • Fanoušek značky
  fortis,panerai,

Recent Profile Visitors

4,723 profile views
 1. Vlastním všechny zde uvedené kromě ikei a s žádnou neuděláš chybu.Pokud chceš pouze nabít a o nic se nestarat,všechny jsou blbuvzdorné takže nic nemusíš nastavovat pokud nechceš.
 2. Na moony mi nějak nezbýva, šetřim na opětovnou návštěvu Kennedy space center.
 3. Manželka mě překvapila,jsem fanda programu apollo.
 4. Vše dopadlo tak jak jsme se dohodli a řemen sedí jako prdel na hrnec díky.
 5. Zkus se podívat na nabídku Gigacomputer.Repasované počítače s dvouletou zárukou,dá se vybrat špičkový model pár let starý za zlomek ceny.V rodíně nakoupeny už tři kusy a tři roky denně v provozu bez závad.
 6. Neboj Lemans uteče jak voda,sem si říkal to už je konec?Doma jsem guglil Ken Miles.Fakt dobrý film.
 7. Obchod proběhl bez komplikací díky.
 8. Perfektní jednání s Vítem,vlastně na tomto foru gentlemanů ani nic jiného nečekám.Díky Martin.
 9. Minulý týden jsem byl v Morisu se svým Wawem,který mel zlomený plochý šroubovák.Dostal jsem nový Wawe plus za mého 10let starého otloukánka.Chlapík velmi příjemný.Na takový přístup se rychle zvyká.
 10. Mám sparka a jsem z něj nadšený.Jeho největší výhoda je jeho velikost,lidi ho považují za hračku a tak je moc neprudí.Video je sice jen fullhd,ale stabilizace gimbalu je dokonalá.
 11. Před časem jsem bojoval s řasou,marně.Pak na radu odborníka co se živí pěstováním rostlin jsem upravil svícení a vyhodil velký kořen.Mám akvárium 100l délka 80cm stejná délka led pasku teple bílá 14.4w na metr.Všední den 8 hodin víkend 12hodin.Finta je v tom,že je potřeba 2x denně přerušit osvětlení na 1 hodinu.Řasy nesnáší přerušení a rostlinám to nevadí.Jsem děsně línej čistit akvárko mám vnější filtr a čistím tak jednou za půl roku.Dříve jsem měl ma všech rostlinách řasu a po aplikaci osvětlení do tří mesíců se všechno vyčistilo.Vzduchování mám pouze kvůli autom.krmítka jak říkám jsem děsně
 12. Dnes v noci https://www.csfd.cz/film/411301-hacksaw-ridge-zrozeni-hrdiny/prehled/ dost dobrý.
 13. Kamarád byl včera na https://www.csfd.cz/film/300902-bohemian-rhapsody/prehled/ a u závěrečných titulků lidi tleskali vestoje.Už se těším.
 14. Před půl rokem na naléhání manželky jsem byl nucen vyměnit funkční myčku AEG šířky 45 starou více než 15 let za šířku 60.Vůbec se mi do toho nechtělo a několik let se mi dařilo to odkládat,ale nakonec jsem vyměkl a začal jsem vybírat náhradu.Dal jsem si limit 15tis.začal zjišťovat cenu a dostupnost náhradních dílů.Nakonec jsem zvolil MIELE.Chtěl jsem koupit tu nejlevnější za asi 17tis,ale po návštěvě showroomu v Ostravě jsem odešel s vyšším modelem dražším o 6tis.kluci jsou holt obchodníci.Jsem skálopevně přesvědčen,že příštích dvacet let nebudu muset dělat nějaké úpravy v kuchyni.
 15. Zkus Corrado v Ostravě velký výběr zbraní.
×
×
 • Create New...