Jump to content

Tom4

Member_50
 • Posts

  4,475
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Tom4

 1. Svačina s bejkama a pak hurá na kopec.
 2. Mi teda, když jsou vás tak hojný počty, prosím vysvětlete, co může trvat na jednoduchém geometráku na rozdělení zahrady třeba půl roku . . .
 3. Ráno to jde, ale nahoře to sluníčko jde cítit. Poměrně suchý vzduch, takže pocitově to není tak hrozný. Ale teplo každopádně bylo, to ano Pohoří obrovský, přes 500km na délku s vrcholy okolo 2500. Díky umístění úplně jiné hory než jsem zvyklý. Na Španělsko i slušná orientace, útulny, pítka apod., a dost málo lidí teda. Vlastně prázdno.
 4. Ty nemám, spíš neschvaluju pojetí grupy bych řekl
 5. Možná myslíš další hodinkové skupiny na FB, protože konkrétně ta co mám link v podpisu je striktně o hodinkách, tam nenajdeš snad jediný post off topic a ano, v nosíme hkdinky mám trvalý ban a jsem na to hrdý
 6. Komín dobrej, kdepak to je? Pár obrázků rozkvetlého hřebene pohoří v centrálním Španělsku, okolo 2200 mnm, a ano, kozu jsem; jak vidno, zkoušel nejméně 2x
 7. To byl vtip v návaznosti na předchozí post kolegy maama, i se smajlíkem. Náčelník je normální chlap, který vi, že takové pošťouchnutí u mého nicku je myšleno na pohodu, jeho idea prodeje je zveřejněna a všeobecně známa, on to fakt může klidně smáznout, protože případny zájemce už to dávno ví. A kdybych ho svým postem nějak sral, tak mi vyčiní po telefonu osobně. Jsem si odskočil na den dva pracovat a hned to tady vypadá jak na Vánoce, volové, jak kdyby jste měli dostat zítra menzes.
 8. Můžeme začít tím, že náčelník nemá inzerát řádně označen písmenem "P" a má ho v jiné sekci. Já bych ho smazal.
 9. Kde koupit, nebo jakýho robota? Robota Dolphin, nula závad a letitá spokojenost. Nemáš blízko do DE nebo AT?
 10. Koukám tyhle vysavače vychází za hranicema líp cenově, někde i o 1/4, mrkni.
 11. Přesně tak to funguje, vyvločkovaný nečistoty sebere a je to. Voda jak křišťál. Mrkni jewtli chceš aby měl válce se kterýma ti vyleze i na stěny nebo jestli to nepotřebuješ. Textilní (hlavně taky pratelný) filtr je za mě lepší než plastový mikrosíto uvnitř. Dálkový ovladač jsem použil jen zřídka, vlastně vždy si zvládl zmapovat bazén a vyluxovat tak jak má.
 12. 1x Doplhin, venkovní bazén 5x8m, půlkulaté výklenky 1x Dolphin vnitřní bazén v hotelu 15x6m = vždy spokojenej parchant.
 13. A k čemu je to vůbec dobrý, jezdit doprava, že jo?
 14. Těžší časy, tomu budu kontrovat třeba úrokovými sazbami. Aktuálně hypo bude okolo 6% považováno za standardní nabídku, 5% za skvělou. Doporučuju dát si do překladače "úrok hypotéky" a následně zkopírujte do Google vyhledávání a jděte na západ, německy, francouzsky, španělsky . . . vyskočí reklamy hypotéky v dané zemi. K popukání. Ekonom nejsem, ale tohle mi hlava nebere.
 15. On level "mámv(_*_)smu" bude u každého individuální, chlast nepomáhá, drogy nevím, ale zcela vážně mi pomohl mediální detox. Prostě jsem to všechno vypnul, kompletně zprávy, lidi co mluví o zprávách, rádio jen hudba, noviny nevím co jsou, telefon se moc vypnout nedá, ale dá se používat jen na pár věcí, tam jsem se musel přemoct, protože ta placka je prolezlá vším možným. Nežiju jako na obláčku, to ne, ale nereju se jako ve sračkách. Trvalo to docela dlouho, pár měsíců určitě. Pracuju, cestuju, věnuju se rodině a koníčkům. Já, kdo mě znátejsem si pořídil kopačky a chodíme hrát 2x týdně fotbálek. Třeba. A mám v prdeli dost věcí, co mě dřív stresovaly. Jo a tak nějak v koutku duše začínám spřádat teda plány co budu dělat za deset let až budu mít depku jak Martar.
 16. Prostým výpočtem dle předpovědi OSN pro průměrný věk dožití u mužů v ČR jsem zjistil že je Martarovi 54 let. Výpočet je samozřejmě správný, ale to násobení hapruje takže 54 plus mínus deset let
 17. Já použil to co onehdy doporučoval @Afričan, ale zaboha si nevzpomenu, Izoban nebo tak něco? A je to perfekt.
 18. Já na to držkoval už při sjednání úvěru, bylo mi řečeno že pojištění je nepovinné, ALE bez pojištění bude úrok vyšší. Tedy nepovinně povinné. A rovnou info že pojištění lze takto později zrušit. Uplynula požadovaná doba plus jeden měsíc k tomu, jen jsem napsal dotyčné u které jsme úvěr sjednávali email že chci pojistku zrušit, ok připravím, zastavte se to podepsat jak půjdete okolo. Úrok ale zůstává původní, nezvyšuje se.
 19. U KB to lze, teď mám v bance připraven dokument k podpisu, jedná se o neúčelový spotř. úvěr pro FO. Podmínkou bylo že pojištění se musí platit alespoň 2 měsíce. Edit. výpověď pojištění je bez sankce.
 20. Určitě, máte nakoupeny balíky akcií ČEZu a takhle podprahově píšete na ty internety aby lidi pálili ty elektrony a zvyšujete si hodnotu portfólia. Vás mám voba prokouknutý holomci
 21. 5 hodin? Kremace? Půl napůl s cibulí to musí být sladké jaxviňa? Jinak brambory při 170 jsou záležitost lehce přes půl hodiny.
 22. Nebylo to tak rychle, ale Titanik šel pod hladinu také pomalu, že ano. Nyní se podíváme někam cca k 16 . . .
×
×
 • Create New...