Jump to content

Tom4

Member_50
 • Posts

  4,184
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Tom4

 1. No, tak bacha aby to nebylo brzy vykoupený, když je toho omezený množství
 2. Detailní fotografie jsou nepřítelem i ve vyšších patrech, pamatujte si to chlapci ;) 

  Protože 🤢

  1. Show previous comments  3 more
  2. mrakodrap

   mrakodrap

   A přitom stačí před focením trocha tekutého mýdla, jemný kartáček a chvilka času na to je pořádně vyčistit. Jak jednoduché a výsledek by byl úplně někde jinde.

  3. mrakodrap

   mrakodrap

   Navíc mě hodně pobavilo u této značky spojení "vyšší poschodí".

  4. Tom4

   Tom4

   Přesně tak @mrakodrap speciálně na Tvoje fotky koukám velice rád 👍

 3. Určitě se dá časové rozpětí identifikovat jako mezi dubnem kdy muje Honza poslal a listopadem který nám pomalu končí. Já bych teda vyšiloval už tak po měsíci . . .
 4. 2 milióny neočkovaných X 3 až 10 lidí v okolí mínus společní známý =
 5. Mesidž z hospody umístěné v Mekkce antivaxerů v příhraničí; na Facebooku stojí: "Přátelé, kamarádi, naši věrní zákazníci! Vzhledem k současné situaci ohledně pandemie jsme se po dlouhých rozhovorech celého kolektivu rozhodli neotvírat hospůdku ani o tomto víkendu. Důvody jsou zcela jasné, provozovat služby jen pro očkované je finančně neunesitelné." Nezbývá něž popřát hodně štěstí a lehký průběh.
 6. Bájný pták Fénix na řídítka plus mimo cestu čelovka na helmu. Na Smith helmě mám vzadu klip na popruh čelovky tak drží bezva.
 7. Dávno překonán. Dnes se používá vodka.
 8. tak ukazuje to nějako příponu .heic zkus to dát klasicky do něčeho univerzálniho jako .jpeg
 9. No ono je to ve finále fuk, protože státní správa začíná najíždět na A a B týmy, v gastru / hotelnictví firmy i ostatní skupiny ruší akce . . . tak budeme nejspíš se ženou doma stejně jako to dítě.
 10. Neznáte někdo legislativu zda si může škola vyhlásit distanční výuku? Jako od zítřka? S dovětkem že jeden nakažený žák minulé úterý! tak jsme všechny nahlásili na hygienu, až vyzvou děti k testu tak nám pak sdělte výsledek a my pak rozhodneme jak dál? Tohle přece jen tak z plezíru škola vyhlásit nemůže? Aby bylo jasno tak mají doma sedět nemocný naočkovaný učitelky a nemocný děti a ne desítky zdravých (a otestovaných) děti. Tohle začíná být individuální bordel na entou.
 11. S tím jak jdou učitelky na testy od jedné pozitivní dále a se zpožděním hygieny + nejsou termíny pro testy = velmi lehce může mít člověk dítě klidně na měsíc doma. Když je těsně nad 10 let tak bez nároku na očr, online výuka není. Super. Začíná to skvěle. Naše dítko jede druhou karanténu za sebou, jedna mu včera po neg. testu skončila a dnes přišla další sms, tentokrát test do limitu nestihneme. Takže doma budou děti zdravé a s negativním testem; mydlit xbox.
 12. Ale jo, nic tomu nebude. A od té doby co není olovnatý benzín tak si klidně někdy utrhnu jablko ze stromu u silnice.
 13. Je to ústřičná, starší, proto jde do hněda.
 14. Zrovna dneska jsem prohlížel a nic. Bylo tady dost sucho cca od srpna, ani v lese není nic, nejspíš nebude byt jsem zaléval. I když, co já vím, prořezával jsem nějaký bordel a narazil na kočičky tak možná abych hledal smrže?
 15. Linguine s rajčaty a sušenými rajčaty, kapary, losos v puškvorci a grilovaný baklažán.
 16. Něco kaprovitýho, tolstolobik/amur?
 17. Tvl, tady hygiena posílá do karantény celý školy. Krásná práce.
 18. Co konfitovaná kachní prsa? K tomu jde soubor klasických příloh, tak i lehčí doprovodný program. A je to nezkazitelné. A sakra dobré
 19. Tak tady už chybí jen "a vysvětlete mi proč je v injekci stejně vakcíny pro člověka co má 50kg a člověka co má 120kg"
 20. Tak hoď poptávku tady na fóru, on se neteří někdo rád ujme a ty máš záruku že budou v dobrých rukou . . .
 21. Zima a mrholení, ble. Chci zpátky léto!
 22. Chápu. Tak jeď svým, po cestě u toho dealera vyhoď klíčky, řekni jim že auto dělá takové a takové věci, ať si pro něj zajedou a vyřeší to. Možnost 2., ve firmě zajdi za tím kdo auto kupoval, dej mu klíčky, řekni že auto dělá to a to, ať to vyřeší.
 23. Atd. . . . takže porady, zahraniční manageři a v autosalonu nevíš co jim říct? Buď tady trolíš a zatím to žereme, nebo netušíš jak třeba reklamovat fén na vlasy? Nebo jim budeš ukazovat na mobilu ze klucí tady z fóra říkali že to je nějaké pojebané? Navíc, auto je evidentně služební, proč to teda řešíš sama?
 24. Osobně bych do servisu nejel, pochopil jsem že se jedná o služební auto které se pořád dokola nechová standardně, takže bych hodil nadřízenému klíče na stůl. Jako bych měl na hotelu kuchaře co by si sám řešil na nějakém zájmovém fóru třeba plastikových modelářů co má dělat s tim, že mu vypíná vyviječ páry v konvektomatu co pět minut.
 25. vlastně tak je to správně, stál jsem uprostřed dílny a koukal jak puk
×
×
 • Create New...