Jump to content

Tom4

Member_50
 • Posts

  4,422
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

Profile Information

 • Bydlí
  tam, kde poledne oznamuje kokrháním mosazný kohout
 • Fanoušek značky
  Bovet, Breguet, Doxa, Edox, Omega

Recent Profile Visitors

3,549 profile views

Tom4's Achievements

Megazávislák

Megazávislák (7/8)

 1. Jednoduchá rychlá večeře. Hummus, zelenina a tortily zapečené se sýrem.
 2. Synátor vozí dlouhoprstý na léto, tyhle, má je asi 1500km a dobrý, cena okolo 500. Velmi příjemný překvapení je funkčnost dotyku na displej mobilu.
 3. Fakt pěknej hokej k vidění, kdo nekoukáte tak děláte chybu.
 4. Njn, jsem čekal. jak jinak taky. Taky ještě můžu pomlouvat služebního Superba loňského, a to je L&K ale to už mě někdo rovnou pošle do prdele tady . Jo a ještě občas jezdím přes Brno. Ne oklikou jak AF1, ale skrz. Heč. volové
 5. LoL, za tohle jezdí i moje deset let starý Volvo, co do pohodlí se bavit asi netřeba a 160kW motor nějak věci jako puštěná klima nesere. To nebylo nic osobního, jen jsem soukromě zděšen jak se automotive dojebalo a ještě čtu že to je příjemné překvapení.
 6. Ano, spona zůstává, řemínek se po obnošení mění.
 7. Onose není čemu divit. Fandit můžeme, v hloubi duše můžeme i doufat, ale dlouhodobý šlendrián financování sportu a práce s mladými se zde naplno projevuje. Tipuji že umístění celkově bude 4 až 8. místo, hra o bronz by byla skvělá a přál bych to i jim i fanouškům.
 8. Po práci mě mladej vytáhl pod kopec, jako na to že jsem pátek sobota ležel nachcípanej kucík tak hezká projížďka
 9. Hele, smutnej archeologu, netapetuj všude všechny vlákna, díky.
 10. Smažená kotleta plněná sušenou šunkou a ementálem a k tomu opečená zelenina
 11. Vidíš, kdyby byl chytrej a využil nabídku strýčka Toma (pošleš dva litry, za rok dostaneš litr zpátky); tak má padesát tisíc místo tři stovek.
 12. Ona to tady čte, viď? Edit. mimochodem manželce jsme s mladým (11) představili plán na sobotu . . . . . . . . nemůžu říct že by to byla trefa do černého
 13. Což mi v hlavě evokuje jeden starý vtip . . . "Opilý muž se vrací k ránu z hospody domů a přivede si sebou i několik kamarádů. Manželka i tchyně okamžitě vyskočí z postelí a s úsměvem jim přinesou jídlo, pití a pořád se starají, jestli jim něco nechybí. Kamarádi nemohou uvěřit svým očím, a proto se ptají, jak to dokázal. "To bylo tak: Jednou jsem měl psa. Když mě neposlechl poprvé, tak jsem ho napomenul. Když mě neposlechl podruhé, tak jsem mu dal důtku s výstrahou. A když mě neposlechl potřetí, tak jsem ho zastřelil. No, a tchyně i manželka už mají důtku s výstrahou!"
 14. Eh, Tesla . . . Cybertrucky sjíždí z pásů jeden za druhým
×
×
 • Create New...