Jump to content

Tom4

Member_50
 • Content Count

  3,331
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

About Tom4

Profile Information

 • Bydlí
  tam, kde poledne oznamuje kokrháním mosazný kohout
 • Fanoušek značky
  Bovet, Breguet, Doxa, Edox, Omega

Recent Profile Visitors

1,645 profile views
 1. Pokud jde o dopravu z bodu a do bodu b tak něco co tě tam samo doveze bez spocené košile a na jízdu oklikou po polní cestě bych se imho vykašlal. Asi co nejspolehlivější povoz a nemíchat to se sportem. Na sport odpovídající nářadí a tričko na propocení. Pokud samozřejmě není řešitelný sport po cestě do práce a tam se osprchovat a převléknout. Takhle mi to přijde jako snaha o mix sportu a dopravy, ale bez zapocení, což vylučuje sport, a přitom hledáš nářadí na sport, doufám že to dává smysl co chci říct.
 2. Já taky, ale přiznám že jsme alkohol razantně omezili někdy v polovině loňského roku na minimum, jako skutečně sem tam sklenička vína, na konci prázdnin jedna oslava s pár drinkama a jinak zase jen sem tam víno. Takže to nebyl žádnej problém. Ale jako na místní zahrádku pod slunečník na dvě tři piva bych si zašel rád, to zase jo, už aby bylo hezky.
 3. Když necháte zapnuté potkávací světla napořád tak se při vypnutí motoru a zamknutí auta po uplynutí nějaké coming home doby vypnou, ne? A při dalším použití auta opět zapnou? Mě se to kecá, Volvo
 4. Tak asi to elektrokolo ne, když chceš jezdit do kopce tak že tě to vyveze? Nebo proč to musí být koloběžka a ne třeba zrovna elektroskútr? Chápu úmysl koipit si koloběžku, pár tisíc na nich mám najeto, byť bez motoru; chápu potřebu někoho mít vypomoc v podobě elektřiny. Ale proč do terénu koloběžku co bude jezdit sama do kopce? Jinak Kostka spolehlivě jezdí i po polních cestách, ale určitě ne sama.
 5. Opravdu by sis koupil něco od firmy která má v roce 2021 na webu slova jako luxusní, unikátní a kvalitní; a přitom jejich web vypadá že ho dělal žák osmé třídy kterého to nebavilo? Když už teda pominu to, že České elektrokoloběžky je jejich označení pro skládání z cyklodilů? Abych vám tu jen blbě nekecal tak spolehlivý výrobce Kostka z Jeseníků vloni elektrifikoval svoje modely, takže se tam dá uspokojit touha po svezení.
 6. Četl jsem jen po text kde říká že nyní máme 14000 nakažených . . . a opět doplňuji svůj graf asi 3 strany zpět, testujeme 7x vice než Německo, pokud tedy dnes provedeme 1/7 testů, bude zítra nakažených 2000 a ne 14000. Jenže pojišťovna / my platí / me 3200 korun za jeden test, tak to by bylo aby jich nebylo co nejvíce . . . Pro změnu MZ opět neaktualizovalo včas údaje, takže do soboty bylo provedeno 5359591 testů (jen pcr) × 3200 = 17 miliard 150 miliónů korun. Za to se dají postavit dvě fungl nové nemocnice, pro ilustraci. Tak šup, testy povinně všude, do škol, do fire
 7. Přesně tak, jinde tomu říkají diamant a je to symbol něčeho výjimečného a exkluzivního
 8. Dneska jsem koukal v realitách proč stojí byt o 85m2 s balkónem ve Španělské Valencii na pobřeží v 25tisícovém městečku pouhých 45 tisíc euro. Byť bude chtít vymalovat a tak, prostě standardní byt. Už před deseti lety tam bylo 26% obyvatel přistěhovalci odlišného kulturniho zařazení. Po imigračním boomu posledních let bych si dovolil to číslo tipnout vyšší.
 9. Pch, tě psychicky podporujeme, ty nevděčníku.
 10. Co mám přátele za velkou louží tak nikdo žádný obtíže po očkování, spíš jen stres co jako, nebo bolest ruky. O životním stylu většiny z nich si nedělám žádné iluze, to co jezdíš na kole jako light vyjížďku by neujel nikdo z nich takže papirovejsi na tom líp
 11. @Gustaf místní kasíno (vojenska posádka co denně jak na povel opouští jak stádo přesně v 14.30 areál, vyjma pátku kdy mají do 12.30) je už celá dávno naočkována a příští týden začínají 2. kolo, zaměstnanec této posádky reportuje mezi zúčastněnými několik co jich "lehlo s teplotama" po první dávce. Jednotky lidí z cca 600 nebo 700. Jinak všichni cajk.
 12. mně končí obec 110 metrů za barákem, následuje 500 m lesem po cizím území, pak jedu kilometr po svým, točím vlevo na cizí na 1,5km abych se dostal zpět. Všechno dodržuju jak debil, ALE už toho mám za celý rok plný zuby a žádnej šulín z vlády mi nebude zakazovat jezdit venku na kole. Prostě nebude. Škodlivost mé projížďky je epidemicky nulová. Stačilo.
×
×
 • Create New...