Jump to content

Tom4

Member_50
 • Content Count

  3,706
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

About Tom4

 • Rank
  zcela nezávislý člen

Profile Information

 • Bydlí
  tam, kde poledne oznamuje kokrháním mosazný kohout
 • Fanoušek značky
  Bovet, Breguet, Doxa, Edox, Omega

Recent Profile Visitors

2,382 profile views
 1. Nefunguje nám přihlášení na xbox, resp. na konzoli se přihlásím, ale hry co máme na gamepass (ultimate) nespustím, skočí hláška přihlaste se účtem na který jsou hry stažené (duh, mám jen jeden účet a na něj přihlášený sem). Na webu xbox přihlásit - email - heslo - fuckoff hláška not working, takže chyba bude u microsoftu? Zkusíte někdo jestli to funguje pls? Tak nemusíte zkoušet, nejede, jedině funguje appka, kde jsou vylepené chybové hlášení a konstatování "hlavního výpadku", takže chyba je skutečně u MS.
 2. Koukám ve sklepě, dumám, mám, nemám, mám, nemám . . . 15 let . . nechat do plnoletosti, nebo rovnou 20? Skladované bylo a je správně, tak jak s tím naložit? Ke všemu prd pivař jak já, že jo.
 3. Aktuální součet bodů strany 198: 2080
 4. Májový počasí letos trochu aprílový, je potřeba koukat na radar než člověk vyrazí
 5. Díky aktuálně probihajicímu petisetletému suchu jsem si mohl vybrat jestli chci jet blátem nebo blátem. A ten víííítr . . . bezvadnej, ještě, že mám za barákem les.
 6. Pneumatiky má asi jen nějaký na garážováni, ale kola jsou v pořádku, jmenovaly se Meteor II, taky jsem je kdysi měl na 120.
 7. Jak jinak chceš na tachometr dostat 200?
 8. Hezký to máte chlapci, šneky s karamelem dobrý nápad, taky prubnu. Ještě nás napadlo nacpat tam místo skořice s cukrem klasickou ořechovou nebo makovou náplň, případně povidla se strouhaným perníkem. Uvidíme. Já se můžu pochlubit jen tím že jsem spíchnul pečený flamendráky (alternativa dejme tomu k utopencům) a vyšly skvěle. A ještě jsem na žádost rodiny upekl krtkův dort, po cyklistice ideální doplňovač kalorií
 9. Nabídnu na výměnu, co bych rád . . . ideálně "sportovní" na tahu, 40mm a více. Buď něco z baterkových (GS quartz, Breitling, Omega), z mechanik bych zkusil Black Bay, Ball Hydrocarbon, ale klidně bych znovu ponosil Nautily, takže asi tak Papíry podmínkou, výměna + taška dvacetikorun k tomu oboustranně je v rozumné míře ok. V nerozumné míře má výjimku jen výměna za 16613LB Doxy co nabízím oproti jsou komplet balení, limitovaná edice, stav 9/10, jde vidět i dle origo aligatora že se tolik na ruku nedostanou (pocitově jsou na moji ruku díky lunetě nějak opticky malý, prostě velke
 10. To je docela zajímavý, když tak dumám logicky co za domácí nebo divoké zvíře by to mohlo být v našich končinách, tak mi vyšel s trochou fantazie bobr, a od čelisti odlomený přední řezák, s tím že ty stoličky jsou taky 4 a dost jetý. Historicky se u nás konzumuje bobří maso už od středověku, takže to by taky sedělo.
 11. Tak ja to ze zvědavosti proklikal a dočetl jsem se, že se jednalo o pokus (v laboratoři) na osmi opicích rodu Makak. Ale titulek zní dobře.
 12. Ano to je on, na Švédských šancích, taky mě překvapilo datum vzniku. Mimochodem když budete poblíž tak kopeček stojí za návštěvu jak kolmo tak pěšo, krom bunkru a jedné dost temné kapitoly naší minulosti (Masakr na Švédských šancích - wikipedie) je odtud na místní poměry úplně nevídaný výhled na celý hřeben Hostýnských vrchů, Moravskou bránu a Oderské vrchy, celý Přerov a Hornomoravský úval, dalekohled s sebou
 13. Nebereš, byl využíván jako pozorovatelna CO, nicméně bunkr je vedený v zaznamech s datem vzniku 1927, je poměrně rozsáhlý ale v dezolátním stavu.
 14. Stůj nebo střelím. Nebo si aspoň opeč špekáček. Skoro stoletý bunkr někde nad městem.
 15. Nee, jsem to zkoušel a žádnej čáp
×
×
 • Create New...