Jump to content

Tom4

Member_50
 • Content Count

  2,780
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About Tom4

 • Rank
  zcela nezávislý člen

Profile Information

 • Bydlí
  poblíž Orloje
 • Fanoušek značky
  zálesácké chrono

Recent Profile Visitors

1,456 profile views
 1. Mi připomíná švagrovou a její "přední brzdu nepoužívám, nechci letět přes řídítka"
 2. Tak samozřejmě , poslední maliny jsem sbíral minulý týden než je líznul mráz, letos jak hodně pršelo a byla skvělá úroda, pěstuju remotantní takže paráda. Rajská se sirupem na doslazení místo cukru funguje i s třešňovým sirupem, jiný jsem zatím nezkoušel.
 3. Tak jestli mě auta sledujou panenky očí tak to ten procesor určitě je tak zmatenej že neví co dělá Ne vážně, tuším že mi to oznámilo jednou že si mám dát kafe a oraz, posuzuje to určitě rychlost / kontinuitu jízdy a dobu jízdy (byla to delší jízda monotónně po dálnici), ale nemyslím si že by mě sledovalo (Volvo), všechny ty kamero-radaro-kdoví co fičury jsou namířený dopředu. A v zrcátku je akorát senzor na světlo na stmívání a ukazatel světových stran, tak ani netuším kde by to bylo.
 4. Čekám platbu, po dokončení obchodu zhasnu, děkuji za prostor
 5. Před 30-ti kily jsem taky měl těžký kolo s véčkama
 6. Rozbor jarních úmrtí "s covidem" zní podle předevčírem zveřejněných informací že 19% je vyloženě tento virus, zpráva šla i s opatrným povídáním okolo na seznamu. Opatrným proto, že sami autoři studie přiznávají že se tohle dá interpretovat jak se komu hodí na obě strany. Jsou tam i nějaké detaily ohledně věku tuším a hlavně informace že podzimní čísla mohou být jiná. Ještě dodám že v Německu je do statistiky úmrtí s Covid započítána zesnulá osoba která měla v posledních 28 dnech pozitivní test na covid. @vzduch upřímnou soustrast
 7. Ono kola v supermarketech se prodávají za 3 tisíce. Pravda, jezdit na tom nechceš. Ani proto, že to je levný
 8. Pardon, měl jsi to jako hledací challenge to ttenhle bylo uznávám zavádějící, patřilo to "tenhle pečený" jako reference co postoval výše ale ano, je to ono
 9. Jednou mi kolega Roura74 poradil tenhle pečený podle Vodochodského a potvrzuji že je to výborný recept. Dnes jsem kuchtil rajskou polévku, někde z oblasti mezi Hradcem a Pardubicemi jsem dostal tip na vylepšení které od té doby úspěšně používám, "tajná ;)" ingredience je?
 10. Jako rádio Impuls? Myslíš to ráááádio Impuls které od roku 2014 vlastní Babiš?
 11. Prodám NOS nástavce na těstoviny, příslušenství k robotu Kitchen Aid, jak pro klasický Artisan, Classic modely tak i pro Heavy Duty model. Nepoužité, na foto jsem je poprvé vytáhnul z krabice. Popis nalinkuju s dovolením z obchodu. V obchodech stojí 5000,- na německém Amazonu 200€ (bacha, vyskytují se tam i čínské fejky, tedy spíš pokusy o napodobeniny jsem zjistil, oveřujte si prodejce!), tyhle jsou samozřejmě origo Kitchen Aid. Upozorňuji že to je těžký kus železa, krabice váží přes tři kila, jsou to celokovové masivní strojky. Jeden válí těsto na pláty (8 nastavení síly) třeba na lasagne nebo na nakrájení na nudle do polévky, plněné těstoviny atd., jeden na tagliatelle a poslední umí špagety No a protože těsto na těstoviny je jen mouka a vejce, nic pak nebrání vychutnat si domácí čerstvé těstoviny nebo si nasušit do foroty a machrovat později Moje cena je 3300,- Kč posláno kamkoliv po ČR, osobka možná na Olomoucku. Je to nové, takže lze použít jako dárek.
 12. Tamiflu už má ve státních zásobách po expiraci nebo na tenhle virus neúčinkuje?
×
×
 • Create New...