Jump to content

swenak

Member_50
 • Content Count

  439
 • Joined

 • Last visited

About swenak

 • Rank
  Kandidát závislosti

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Fanoušek značky
  IWC, Omega, Longines

Recent Profile Visitors

830 profile views
 1. U kafe se mi toto snad nikdy nestalo, nicméně jsem jednou vypil 1l energetického nápoje mezi 20 a 21h. Ve 4 ráno jsem byl pořád nabuzen a začal jsem opravovat wc, abych měl co dělat :-) Jinak, jak jsem tady popisoval své zkušenosti s reklamací, tak můj strojek je již po 5 v servisu. Nestačilo, že jsem jim poslal popis, jak to docílit a i video. Jenom tedy, snad už akceptovali, že se to snad nějak děje, resp. že to je zapříčiněno vodou a párou z odpadního vývodu, ale to je údajně OK. Po 4tém vrácení jsem již psal i přímo na "matku", která sice nereagovala, ale už se pak ozval i přímo servis a nejenom jejich linka podpory a aniž by se ptali, objednali rovnou další svoz. Tak uvidíme, již byl v servisu cca 2,5 měsíce za poslední asi 4 měsíce, co to řeším.
 2. Od 12. srpna 2020 Revolut mění pomínky a ceny, zvyšuje příplatek za víkendové směny z 0,5% na 1%, snižuje limit pro směny zdarma u free tarifu, zavádí poplatky za "neběžné převody" a pár dalších změn .
 3. Taky mi u nich praskla podrážka, resp. ne praskla po celé šířce, ale materiál se tam začal "rozpadat". Reklamaci uznali, ale trvalo to měsíc a ještě mi peníze dali na jejich slevovou kartu a když se ukázalo, že si tam nic nevyberu, tak byl porod z nich peníze dostat:(
 4. Já ještě k Revolutu, mám ji asi 2,5 roku, původně kvůli Apple Pay. Neřeším kurzy a další výhody, pak jsem si na to zvyknul a i když i má banka začala podporovat Apple Pay, používal jsem ho pro "lepší pocit", že nebude nikdo lehce z ČR zkoumat, co si kde nakupuju a sledovat mě kvůli covidu :-) Nicméně jedna věc mě vytáčí tak, že už s ní končím. Jde o dobíjení kreditními/debetními kartami. Jednak pokud máte více karet stejné banky, tak nepoznáte, která je která jinak, než dle čísla. Dále a to je horší, CVV kódy se tam někdy uloží a někdy ne, resp. se "zneplatní" a pak nějaký čas (netuším jaký, nebo kolik krát) je nutné kód zadat pro uložení. A samozřejmě se to stane, když to nejmíň potřebujete, půl roku je to OK, stojíte pak u pokladny a už už pokladní končí a jdu nabíjet. Běžně je to otázka 5 vteřin max. No a hle, najednou zadejte CVV. To samo neznám z hlavy pro každou kartu, takže hledat v poznámkách. No a pak samozřejmě ověřovací SMSka, na iPhonu nejde zkopírovat kód, takže přepsat do dialogu, nebo nejdříve celou zprávu zkopírovat jinam, z ní vzít kód. Jenomže když ho tam pastnete do ověřovacího dialogu, tak se nezaktivní tlačítko pro potvrzení, musíte do toho pole něco napsat, smazat, aby dialog pochopil, že je to OK a aktivovalo se tlačítko. Takže to, co běžně trvá fakt 5 vteřin najednou je minuta a i více (než dojde SMSka, přihlášení do Revolutu, ...). A tohle pak děláte třeba 10x, nebo kolik a najednou to zase CVV uloží. A za půl roku, nebo kolik se to opakuje. Psal jsem si s podporou o tom, řešilo se to i v tématech snad na jejich www, nebo kde, ale údajně to je otázka poskytovatele karty (nesmysl, mám různé a stalo se to najednou u všech), přejmenovat karty, abych věděl, která je která - nelze. Takže pokud člověk z toho asi neumí vytěžit nějaké specialitky, práci s kurzy, obchodování a tak dále a chce třeba nosti jenom 1 kartu namísto xxx, tak to není vždy to pravé ořechové a je potřeba počítat i s tímto.
 5. 2 role 150x300cm SOFT ILEX 2, nové, nepoužité. Nosnou kostrou jsou svislé dvojitě splétané vodící poplastované dráty 1,2 mm v kombinaci s vodorovným rastem pozinkovaných drátů s PVC opláštěním. Svislé prvky kostry jsou od sebe vzdáleny cca 3-3,5 cm, vodorovné vodící prvky cca 17,5 cm. Cena: 1690,- Kč za obě role, samostatně 900,- Kč/ks. Kde: Praha, Beroun
 6. Prodám 2ks LCD Monitor 20" DELL P2016 Professional, Širokoúhlá obrazovka 16:10, 1440px x 900px. Jeden ještě 12 měsíců v záruce, oba plně funkční. Monitor je na pivot držáku, jde tedy otočit na výšku, lze nastavovat i výšku. Cena za oba dohromady. Cena: 4290,- Kč Kde: Praha, Beroun
 7. Ještě cca 1,5roku v záruce (kupován 9.1.2020). Určený pro NAS a nepřetržitý provoz, ale použitelný i v PC. Verze bez SMR zápisu (tedy PMR, rychlejší a stabilnější). WD RED NAS EDITON WD60EFRX 6TB SATAIII/600 64MB (magnetické plotny), vyrovnávací paměť (cache) 64 MB. Najeto cca 2500h, bez vad. Cena: 4990,- Kč včetně dopravy Kde: Praha, Beroun
 8. Málo používaná, včetně ochranného pouzdra. Model WH-1000XM2 jsou pohodlná bezdrátová sluchátka s otočnými náušníky, která vám nabídnou zcela nové možnosti. Přináší technologii pro inteligentnější odstranění šumu a řadu funkcí, které se postarají o ten nejdokonalejší poslech a nejpohodlnější manipulaci. Do vínku dostaly výkonné reproduktory, snadné ovládání pomocí dotykového panelu i možnost rychlého nabíjení. To vše v perfektním moderním designu a dvou barevných provedeních. Cena: 4990,- Kč včetně dopravy Kde: Praha, Beroun
 9. Kamarád přijel do Prahy z SK jednou mino jiné proto, že chtěl boty do posilovny. A to chtěl boty do 20EUR, protože je kolenovrt. Po 2 hodinách s ním a jeho "holkou" jsem řekl, že mu připlatím, ať si vezme ty, co mu sedí, jenom jsou přes rozpočet. Nechtěl. Nakonec snad něco někde sehnal. A myslíte kur..., že do té posilovny začal chodit?!
 10. No, a to není vše, kdo je má a nechce více účtů a používá jejich bankovnictví, tak to je pak permanentní utrpení, hlavně www, jak nová, tak stará, k tomu podepisování příkazů přes mobil je taky pakárna. App pro iOS byla taky k ho..., ale nedávno ji předělali a díky tomu už alespoň přes mobil jde vše dělat pohodlněji a www už nepoužívám.
 11. Já bych zase asi nedoporučil Unicredit, sice jsem dostal nakonec dobré podmínky vůči konkurenci, ale byl porod s nimi jednat a přišlo mi, že jednají nesystémově až chaoticky. Od počátku měli všechny informace a namísto toho, abych dostal seznam věcí a požadavků, co budou vyžadovat, tak se to z nich tahalo jako z chlupaté deky a šlo to vše "sériově", tedy. dodajte A, dodám A, dodejte ještě B, dodám B, dodejte C, dodám C, .... a pokud máte třeba díky jejich předběžnému tvrzení "hypo pro vás není problém, to projde" již podepsanou kupní smlouvu ještě i s pokutou při nedodržení termínu, resp. při nerealizaci nákupu nemovitosti, tak to docela je "na nervy". A nedej bože, že jste cizinec, osvč, rozveden, ..., cokoliv mimo zaměstnance. A to ještě dodáte co chtějí a pak ticho. Urgujete, nic. Urgujete, nic. Takže prostoje dny, týden, 2, to nic neznamená. Nakonec tedy "OK, ale snížíme LTV". A to ještě i poradce naseká chyby, nebo tvrdí jedno, ale realita je jiná a zjistíte to při podpisu smlouvy, ale nechat ji přepracovat jsou zase dny, cestování, ... . Obecně bych hlavně nevěřil žádnému poradci, pracovníkovi banky, i kdyby ti byla rodina a ani ředitelce pobočky slova "jo, to projde, splňujete vše", oni o tom nerozhodují. 3 instituce a všude něco (KB, HB, UCB). Takže se nezavazovat a nedělat úkony, které by při pozdě realizované, nebo dokonce nerealizované smlouvě mohly stát peníze. Na straně druhé, nebýt vázán pokutou 100tis vůči prodávající, tak bych se na to vy.... už brzo na začátku, nervy jsem na to neměl :-)
 12. Už snad zase mají Napoli a jsou tam nějaké 3 limitky, ale po 159,- Kč, tak asi extra, Ugandu jsem vzal, ale nemám pořád ze servisu kávovar, tam neotestuju. Snad se ale vrátí dnes pomalu po 4 týdnech, než ho převezmu od dopravce, kouknu na protokol, protože pokud tam zase bude, že se závada neprojevila, ač jsem jim to natočil na video, tak.... jim ho vrátím :-)
 13. Bych jim napsal, nevím, jak teď, ale když jsem u nich bral, fakt šlo dohodnout i co nebylo na eshopu, v sobotu telefonicky volal pán, jske chci obšití, jaký materiál, doporučoval, co se míň špiní, ... . Jako takovou ochotu neznám ani v maloobchodu za 30tis věc, natož u dodavatele automobilkám kvůli 2000,- Kč. Ale je to už pár let, tak kdo ví. Byl to jinak p. Klepač od nich.
×
×
 • Create New...