Jump to content

Ondoni

Member_50
 • Posts

  4,139
 • Joined

 • Last visited

About Ondoni

 • Birthday 08/27/1978

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Praha
 • Fanoušek značky
  Zákaz hvězdu

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Ondoni's Achievements

Megazávislák

Megazávislák (7/8)

 1. Když se spokojíte s málem a dostanete víc, než jste čekali
 2. Máš recht, vyměkl jsem, nevrtal, chvilku to řešil nošením na strapu, pak prodal a postupně tady na foru začal vyklízet pole působnosti. S odstupem času musím říct, že u těch konkrétních moonů bych stejně nakonec nevrtal. U nějakého levnějšího modelu by bylo rozhodování asi výrazně jednodušší.
 3. Včera jsem cestoval napříč republikou a v autě tak koukám na hodinky a najednou si všimnu zběsilého poskakovaní sekundovky. Běžně chodí po 0,5 sekundy a teď najednou skákala ob dvě nebo tři sekundy. Asi hledají signál, říkám si. No a pak mi to došlo, indikace slabé baterky. Ta se dnes odporoučela úplně. Takže co se týče mě, já už jsem "dotestoval" a spojím se s klukama ohledně dalšího postupu a vracení, což v plánu bylo tak jak tak.
 4. Na tom tahu je to teda labůžo nevím, kdo ho nastavoval jako poslední, ale očividně někdo, kdo má stejný obvod zápěstí jako já nasazení šlo taky hladce, skoro bych řekl, že dokonce líp, než některé řemeny. Netahá, nekouše, váha tak akorát, aby měl z toho člověk dobrý pocit. Díky střídání broušených a lesklých ploch má zajímavou plasticitu. Na kůži už se nevracím
 5. Po necelém týdnu testování můžu říct, že je radost je nosit. Díky proporcím a váze o nich člověk skoro neví. Nosím je zatím na řemeni, takže jsem zatím neprovětral v rámci nějakého volnočasového výletu a výšlapu, ať nedostává řemen moc na p.del. A ty manévry sekundovky při vytáhnutí a opětovném zacvaknutí korunky, to je k sežrání Zítra přezouvám na tah, tak jsem zvědavý, jak si sedneme konec průběžného reportu.
 6. Já včera zobnul tu jejich polotmavou 12 a gut! Ale na ALE se taky těším. Fajn místo, fajn lidi, fajn pokec
 7. Jak warran napsal, tak se stalo hodinky jsem včera převzal a fajn pokecal První chyba (kterou dělám bohužel pravidelně) byla si je hned nasadit, i když mě pak čekala hodinová cesta autem. Jo, furt jsem na ně čuměl a užíval si, jak skvěle sedí na ruce. Tak snad se mnou dostanou mimo okres Praha častěji. Každopádně, první dojmy hodně pozitivní!
 8. Hola, pokud by to bylo ještě možné, rád bych se postavil třeba na konec řady. Byl jsem v pořadníku, ale vzhledem k nějakým karanténám a problémům s tím spojeným jsem to dvakrát musel odřeknout - čímž se omlouvám i za komplikace, které jsem tím možná někomu způsobil. Rád bych je prostě vyzkoušel, červík furt hlodá, že se mi to předtím nepovedlo.
 9. Skončili jsme jasná zpráva Dneska jsem hodinky předal osobně Jirkovi v Helveti. O víkendu jsem přemýšlel, s čím bych je pro tuto závěrečnou recenzi srovnal. A napadla mě kapela Daft Punk. Což je trochu symbolické vzhledem k tomu, že včera oznámili konec své blyštivé kariéry. Stejně jako s touhle kapelou jsem si užil s Bulovama celkem legraci. Ne tu aktivní, přeci jen to nejsou volnočasovky do přírody nebo na kolo/prkno/brusle. Ale nečekaně pracovní, kdy už po prvním minutách byly skvělým tématem pro "ájs brejky", kdy otvírali konverzaci stylem "copa to máte za zajímavou šílenost na ruce?". Bohužel vzhledem k nouzovému stavu schůzek ubylo, takže se moc mezi lidi nedostaly, ale i tak to spoustě lidí kouzlily na tváři úsměv a jiskry v očích. Pár nedostatků bych možná našel (nutnost mít volnou i druhou ruku pro odečítání času, prasátka za volantem a slabou sponu), ale o tom myslím tyhle hodinky nejsou. Jsou spíše o tom najít v sobě trochu hravosti a někdy i koule pro to vzít je na ruku. Jsou to prostě "Get Lucky" hodinky, které vás hodí do trochu jiného módu, trochu retro, trochu disko, trochu punk. A pokud nejste vyloženě introvert, musíte si ty hodinky rozhodně a hodně užít. Tímto velké díky Helveti a Jirkovi za možnost vyzkoušet, že asi ještě nejsem taková konzerva jak jsem myslel. Přidám na závěr tři fotky a přání, ať se jim podaří najít nového majitele za balík, který pomůže!
 10. Potvrzuji a jsem rád, že jsem díky těmto hodinkám poznal fajn týpka (M.K. : ). Každopádně jsem si cestou zpět uvědomil, jak jsou tyhle hodinky nebezpečný! Po pěti minutách řízení jsem musel zastavit a sundat je, protože udržet pozornost na cestu přede mnou bylo s něčím takovým na ruce nemyslitelné Doufám, že budu štěstí na správné světlo a podaří se mi je vytáhnout na nějaké adekvátní místo.
 11. Dneska jsem viděl, jak se vyměňuje cifr hodin na kostele sv. Ludmily (Praha, náměstí Míru)...taková ta titěrná, hodinářská práce
 12. Gratulace! kdysi jsem šel stejnou cestou...nejdřív vlnky a pak moony a kdybych do toho šel zase, tak zase ve stejném pořadí
 13. Po asi 5 letech se ke mně vrátily a jsou to první hodinky s bílým cifrem, které mám na zápěstí dýl jak týden. A to mi tehdy přišly prťavý a vysoký
×
×
 • Create New...