Jump to content

simbian

Member_50
 • Posts

  61
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  kolem Brna
 • Fanoušek značky
  Eberhard

Recent Profile Visitors

402 profile views

simbian's Achievements

Pokročilejší začátečník

Pokročilejší začátečník (3/8)

 1. Víš co, třeba by to pro něj byl nový impuls. Přiznám se že sem ho nějak extra nesledoval, ale pořád ho beru na úroveň extraligy jako top beka. My ale namame vůbec nic, Ďaloga krásně bruslí toť vše, Gulasi a Bartejs jsou vyloženě defenzivní, ty jsem snad neviděl vystrelit. Roth je neviditelny a ti dva Američani nebo co jsou zač to je vždycky pokus omyl... Když je nadějný mladý kluk tak uteče za more nebo se nehodí pro LT. S tím Ševcem TOS úplně trefil, pro mě je to z..d,ale v týmu by ho bral každý.
 2. Jak jsem to zaregistroval že skončil, tak mě hned napadlo, jestli po něm sáhne Zábranský a bude se ho snažit přivést. Nevím ale jak je teď Brno na tom finančně a určitě bude jeden z nejdražších v lize. Každopádně nám kvalitní bek prostě chybí od začátku sezóny. Tak jsem zvědavý. No a v Praze je vymalováno po prodloužení, škoda že jsem si ještě nevadil, fakt blbci.
 3. Jo já vím, ještě to projedou to je klasika.
 4. A co říkáš na toho Nakládala. By mě zajímalo komu co řekl. Jinak Brno překvapivě drží na Spartě, ta je asi ještě ve větší krizi než Kometa.
 5. Teď už jen do trouby a ráno je na snídani.
 6. @shewcza řekl bych že to máš už dýl, teď ti to dojíždí a proto máš ty antigeny negativní, tak si to vysvětluji. Já se byl v neděli večer proběhnout, dal jsem 3km a byl jsem úplně mimo. Že mi něco je na sobě pozoruji od minulého čtvrtku.
 7. Já to měl podobně, antigen v pondělí večer jak ty, ne extra průkazný a tak jsem se radši objednal na PCR. Manželka v ten moment antigen negativní, kluci měli v pondělí školní PCR negativní. Já se od rodiny separuji oni dnes kontrolní antigeny všichni negativní. Teploty nemáme nikdo, já jsem ale trochu unavený, kontrolní antigen pro sebe už nedělám, stejně s tím teď už nic nenandělám.
 8. Já včera taky pozitivní PCR, na rozdíl od tebe ale i antigen den předtím. A dodělávám synovi pokojíček, garáž už mám . Ale pravda na průduškách cosi málo cítím.
 9. Co jsem se bavil s lidmi z oboru tak elektřina nepůjde dolů min přes rok, a plyn teď přes zimu taky ne. Takže podle mě nemá smysl u DPI zůstat ani měsíc.
 10. Tak přidám taky svou trošku do mlýna. S61al už jsem nedoufal že ji seženu ale nakonec se poštěstilo.
 11. Tak taky přidám jednu z lodi z Chorvatska. Omega, typ nevím.
 12. Parádní fotoreportáž. Hezky jsem se po ránu zasnil.
 13. Naši se rozhodli jako taktiku použít Caplárovu past!
×
×
 • Create New...