Jump to content

Steev

Members
 • Content Count

  32
 • Joined

 • Last visited

About Steev

 • Rank
  Začátečník

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž

Recent Profile Visitors

494 profile views
 1. Včera na zahrádce restaurace anglicky mluvící pán s bondovkama v qarzu. Jinak ve Vídeňské ulici Graben výlohy plné všech značek, včetně Rolex. Ale jen datejusty. Sportovní model ani jeden.
 2. Zachránil jsem jej před utonutím.
 3. Steev

  Já a hodinky

  Vzhledem k letošní nejisté sezóně si dovolím malou vzpomínku na dovolenou loňskou s mými oblíbenými fialkami. Slunce po ránu. V poledne jsem měl okno. Když jsem fotil timelapse, tak jsem měl nezvaného hosta. S hlavou v oblacích. Raketa Vostok. K obědu jsem zkusil místní guláš se zlatavým mokem v koče pod vrcholem. Koča byla vyzdobená uvnitř dalšíma kočkama. Po dobrém obědě už zbývalo jen vybavit se něčím dobrým na odchod a večer mít zasloužený odpočinek. Na závěr pár fotek bez ruky a jednu si dovolím nehodinkovou.
 4. Bi fluted lolexky. Šedej sunburst je super.
 5. Poslední den home office s televizema.
 6. Když já mám ty fotky naležato rád. Příště zkusím jinou. Mě se také líbí. A strojek je hodně fajn. Tříherzovej automat s daydate a pěknou přesností. Co víc si přát? Nemám. Co by to znamenalo?
 7. Steev

  Vintage seiko

  Ta velikost se mi taky nezdála spolu se vzdáleností od pouzdra. Ale nějak jsem nenašel fotku k porovnání. Kolik má mít korunka zubů? A je počet na všech modelech stejný?
 8. Tak jsem zkoušel Tapatalk. Myslel jsem, že to bude snazší a rychlejší. Ale jak tak koukám, fotka je nepoužitelná a ještě je to tu dvakrát. Zajímavý je, že druhá je OK.
 9. Dneska na ruce, ale fotka loňská. Vzpomínka na zimu, která letos nepřišla.
 10. Steev

  Vintage seiko

  Díky za nabídky. Kousky s 6139 jsou taky super a též se po nich dívám, ale zatím preferuji 6138. V té aukci právě bylo celkem dost odřené sklo, tak jsem si říkal, že by to mohlo být OK a kromě ručiček jsem tam špatně nic víc neviděl. Nepoznám třeba, jestli tam seděly tlačítka s korunkou, stav hran pouzdra? A fotka strojku tam byla. Ten se mi zdál pěknej bez rzi a jiného bordelu. Asi bych preferoval origo. Proto jsem přemýšlel, jestli tudy vede cesta na renovační projekt za tu cenu, když na pohled hezké kusy jsou na ebay za 15 - 20 tisíc. Lehkou cestu jsem si asi nevybral. Holt jsem s tím měl začít o několik let dřív. :-)
 11. Steev

  Vintage seiko

  Ahoj. Bohužel jsem propadl Seiku 6138 a lehce po nich pošilhávám. Jen tak pro zajímavost sleduju aukce na ebay abych si udělal obrázek o cenách a stavech. Zaujala mě tato skončená aukce a rád bych slyšel váš názor. V popisu má, že je to stopro stav, ale když jsem si prošel toto vlákno, tak mi tam nesedí ručičky na sčítačích a barva day ringu. Víc nedokážu posoudit. Sklo by mělo být hardlex a ne plast, jak píše? A hlavně jestli ta finální cena vůbec odpovídá tomu stavu? Šli byste po takových kvůli (možná nízké) ceně na renovaci, nebo byste dali ruce pryč? Díky.
 12. Steev

  Já a hodinky

  Hezké. Vidím dobře "kolektiv PVP"? Co to je? Já zkusil jiný řemen a celkem se mi to líbí.
 13. Jestli dobře vidím, tak v úvodním obrázku jsou Seika pětky. https://www.seznamzpravy.cz/clanek/vydelek-25-ale-i-minus-11-procent-sen-o-bohatem-duchodu-zada-odvahu-87457?seq_no=1&source=hp&dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=z-boxiku&utm_campaign=null
×
×
 • Create New...