Jump to content

Chegi

Members
 • Content Count

  45
 • Joined

 • Last visited

About Chegi

 • Rank
  Začátečník

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  doma
 • Fanoušek značky
  Sinn, NOMOS, Heuer (preTAG)

Recent Profile Visitors

460 profile views
 1. Někdo z místního osazenstva koupil tenhle unikátní kousek? https://aukro.cz/hodinky-enicar-db587-6980583622
 2. Když odhlédnu od všech překážek spojených s autorskými právy, tak Beatles limitka by byla skvělá.
 3. Je voděodolnost vyšší než u originálu?
 4. Naprostý souhlas s výše zmíněnými výtkami k reverzním barvám a fontu. Osobně mi nejvíc vadí ty ručky. Asi mě nikdo neukamenuje za názor, že po technické stránce není produkce Eltonu kdovíjak na výši, měli by se tedy o to víc snažit, aby po designové stránce vyrobili skvělé hodinky... Jen pro srovnání Autodromo za 1k Eur.
 5. Asi tu už byl, ale dnes aktuální foto: Chuck Yeager a jeho Submariner 6538
 6. Příhodně dvě stovky pod 5000 Kč nabízené Omega Cosmic na Bazoši. Foto a text totožné s aukcí z roku 2016.
 7. I když jsou ty Tudory v prodejní sekci hezké, tak nesplňují zadání - jsou to 34mm. Koba shání 36-39 Ještě tu nezazněl Nomos. Velikostí se většina modelů v pohodě vejde do parametrů a mají i vlastní tahy, byť uznávám, že asi nemusí sednout do vkusu každému. Nomos club date má 38,5mm a i s cenou za tah se pohybuješ cca 57 za nový hodinky.
 8. Janek Rubeš z Honest Guide nosí Mondaine
 9. Připomíná to Hamilton khaki, až na tu cenovku. Švýcarské/německé hodinky s podobnými parametry a stejným strojkem pohybují okolo 1k eur.
 10. Elton zveřejnil nový model pilotek s ETOU. 41mm, šroubovací korunka, safír, WR 10 atm https://www.prim.cz/cz/produkt/prim-ok-a-110405/
 11. Nový model Minor dnes zveřejněn na FB Bohematic ve čtyřech barevných variantách
 12. Co třeba Sinn 856? Na tahu se pohybují okolo 50k nové, 40mm, datumovku také mají a tah prakticky nezničitelný
 13. Asi nejpovedenější novoměstský počin za poslední roky. Naopak nodate vysloveně sedí. Cena pro limitku ELTONu běžná až podprůměrná.
 14. Obracím se na vás s prosbou. Možná se jen špatně koukám, ale nedaří se mi najít gumový/kaučukový řemínek šíře 22mm, který měl ke sponě zúžení na 18mm. Všechny, které se prodávají mají zúžení 22->20mm. Můžete mi poradit, kde takový sehnat? Předem díky!
 15. Pro info: https://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/tiskovezpravy/Autodrom-Most-Vyrobce-hodinek-znacky-BOHEMATIC-je-novym-partnerem-mosteckeho-autodromu-620031 Pokud vás taky zarazilo to spojení, tak vězte, že investor projektu Jan Zajíček je taktéž majitelem mosteckého autodromu. Jo a dnes by měl vyjít o hodinkách článek ve Forbesu.
×
×
 • Create New...