Jump to content

Spongebob

Member_50
 • Posts

  1,233
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by Spongebob

 1. před 11 hodinami, Émile napsal:

  O rusácích si myslím své. Před pár lety, v době olympiády v Soči, mě v Moskvě na Šeremetěvu zadržela policie, protože jsem se rozčiloval, že mi nechali při cestě z Bangkoku uletět navazující letadlo do Prahy. Moje znalost ruštiny jim zřejmě tak imponovala, že na mě ihned nastoupili s tím, že mě řádně prověří. Nekompromisně jsem byl zacvaknut želízky, odveden z terminálu, posazen do auta, byl mi zabaven telefon, příruční zavazadlo a byl jsem odvezen do přilehlého hotelu. Tam mě šoupli na pokoj, dali pro potěšení jedno krabičkový menu z letadla, před dveře postavili fešáka se samopalem a zamkli z venku. 

  Byl jsem tak vyděšený, že už jsem se viděl někde v anonymním vězení plném něžných ruských chlapáků. Nicméně hlad zvítězil a usoudil jsem, že se alespoň najím, než mě definitivně zavřou na doživotí. Abych to povýšil, tak se mi pružinou z pantu prázdné skříně na oblečení podařilo otevřít zamčený minibar. K mému překvapení byl plný alkoholu :D Takže jsem to do sebe jako pomstu vyklopil, proložil džusem, pár tyčinkama Snickers a nakonec oříšky. 

  Nad ránem mě bez komentáře vytáhli z pokoje (minibar nikdo nekontroloval) a zavezli zpět na letiště (již notně uváleného a nemytého). Tam mi po hodině čekání v jakési kanceláři jen suše sdělili, že došlo k omylu, a že mě mylně identifikovali jako nějakého "špiona". Dostal jsem pas a s doprovodem prošel až k nástupu do téměř prázdného letadla do Prahy. Tam mě naštěstí ukonejšily letušky, posadili stranou, kde jsem s nimi vesele pokecal o mém dobrodružství. Teď se tomu směju, ale celkově to je jeden z nejhorších zážitků mýho dlouhýho života :D a kdykoli přijde řeč na Rusko, je mi jasný, že to je jinej svět. 

  pěkná storka! :D a myslím že s odstupem času "super" zážitek a zkušenost :) každopádně taky bych nechtěl zažít..

 2. Nabídnu zde i k výměně moje Alpiny který mám i v prodeji zde:

   

   

  Dceři minulý týden před domem ukradli brašnu s Nikonem D5100 když se vrátila z fotokroužku :( 

  Nemá tam teď čím fotit a musí čekat vždy až je volný ten školní...jasně dá se tak fungovat, ale chci aby si jako doteď mohla "hrát" i doma a venku.

  Napadlo mě tedy ,že zkusím hodinky nabídnout k výměně, protože stejně bych peníze z prodeje dal za foťák.

  Pokud by někdo měl něco slušnýho včetně objektivu tak prosím nabídněte.  Koukal jsem dnes na bazoš a i jsem měl zrovna štěstí na D5300 se Sigmou 17-50 za 6500,- ale našel jsem to pozdě a už je pryč :( 

  Díky moc za případné SZ.

 3. My včera měli doma druhou světovou.. takže 1. Krajina ve stínu.. to se nam líbilo a člověk co zrovns není uplně historik nebo fanda se něco dozví. Herecký výkony super.

  No a č.2 známý film Nabarvené ptáče.. a to jsme se dodívali jen aby jsme věděli jak to dopadne..ale hrůza co se obsahu týče. Nechápu koho baví točit takový deprese  prasárny. Ta krajina ve stínu byla oproti tomu komedie. Ikdyž je to kvalitně natočená prasárna, tak jsem si nemohl přestávat myslet, že ten kdo to psal byl magor.

 4. V 18. 1. 2022 v 12:01, Emiliano napsal:

  Tak vám to trochu nabořím černými 38mm...

  20220118_115933.thumb.jpg.a5fa818e3236427d1cfe7a4fbc8c91f0.jpg

  Tyhle jsem měl ve 40mm a jsou fakt peckový.. jen jsem chtěl spíš 42mm tak šly pryč. Ale doteď na ně rád vzpomínám. Škoda že nemaj ještě vlnky jako předešlý Tridenty se starým logem. To by bylo ultra top Omega killer 😅

  Nemá někdo pro představu 42ky? modrý nebo černý..wrist ideálně.

×
×
 • Create New...