Jump to content

ismit

Member_50
 • Posts

  656
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by ismit

 1. Perfektní kanál, dokonce na 2:30 Certina [emoji16] Bohužel to má chlapík už za sebou…
 2. tak já myslím, že to není přesně naopak. Je to prostě jen trochu jiná sekvence. úplně v pohodě.
 3. ahoj, myslím, že už to tady bylo v různých vláknech párkrát shrnuto, ale podle mě se stačí řídit těmito 2 body. Datum/Den nastavovat mezi 3. a 9. hodinou. (zrovna dnes ráno jsem si ověřil, že pro posun data se otočí s korunkou "po směru hod. ruček") Nastavit vždy o den méně a pak prostě projet ručky na další den. Pak máš 100% jistotu, jestli je AM, nebo PM. Jestli se ti míchá EN a arabština někdy jindy než v noci, pak je to určitě špatně.
 4. Ahoj, KolymaTales na mě stále čekají, mám nové vydání, už asi 2 roky :-). jinak s touto tématikou doporučuju: R. Kapuściński: Impérium (Absinth, perfektní nakladatelství, doporučuju pozornosti) S. Fitzpatrick: Každodenní Stalinismus (poměrně detailní a velmi sugestivní popis zejména 30. let a stalinského teroru) S. Alexejevičová: Doba z druhé ruky (rozhovory s mnoha lidmi z SSSR, různorodé, hustota, Nobelovka :)) všechny ty knížky jsou relevantní a přitom velmi čtivé. Zajímavou postavou je také např. Josif Brodskij, četl jsem Rozhovory s Josifem Brodským, ale nerozumím poezii, takže jsem přeskakoval. Nicméně jeho zážitky z psychiatrické léčebny jsou... ehm... velmi kruté.
 5. Prodávám sluchátka Sony WH-1000XM2. Jsou to kvalitní sluchátka s fajn zvukem a skvělou noise canceling funkcí. Párování s telefonem v pohodě. Mají bohužel níže rozebíraný bug. Ve zkratce, během hovoru je aktivována funkce, kdy je velmi zřetelně/nahlas slyšet okolí a dost to ruší. Zřejmě měnili kus za kus, ale jak přišel Covid, tak jsem je nepoužíval a jsou starší. Kupoval jsem je zde na fóru v 11/2019, ale používaná jsou relativně krátce. Součástí jsou samozřejmě kabely - usb nabíjecí, Jack 3,5 a redukce do letadla. cena: 2.500 Kč https://us.community.sony.com/s/question/0D50B00004IKw4pSAD/wh1000xm2-background-noises-during-call?language=en_US díky za možnost inzerce
 6. Ahoj, někdy v září jsem na koncertě zakoupil triko své oblíbené kapely Povodí Ohře. Bohužel je mi moc velké, řekl bych je to takové lehce větší Lko od Gildan (Softstyle). Samozřejmě pouze 1x vyzkoušené, ok, nežehlil jsem ho... K dispozici v Praze za 280 Kč, či se zásilkovnou za 350. díky za možnost inzerce.
 7. Suma za 6,9k a SKX za 8,5k. Docela hustý :-).

  1. Show previous comments  7 more
  2. ismit

   ismit

   Tak před rokem jsem měl pocit, že jsou nedostupné, ale pak šlo v prodejním vlákně několik SKX za normální ceny.
   ha, tak tohle je ještě lepší, na debilní gumě, ale zase 2,5x dražší než normálně, hahaha.image.png.6a1d1ca0714c0b500e0e289e64e762fc.png

  3. PetrSefl

   PetrSefl

   Jj, tyto za 16.890,- jsem taky našel, tipuji nějaká cíleně zapomenutá skladovka..
    

   Takže těch 8,5 mi právě připadá jako férová cena 🙂

  4. Vajt

   Vajt

   Naprosto se dalo předvídat. SKX 007/009 se prodalo na tuny, ale taky se k nim tak lidi chovaj... Nakonec moc hezkejch kousků nezbyde, případně budou za násobek pořizovací ceny...

 8. Musím uznat, že Tudor má docela koule zkoušet pořád něco nového, resp. alespoň ne úplně mainstreamového, viz NF, nebo P01.
 9. Vlasta66 reagoval velmi svižně, posílal doplňující fotky a balení bylo skvělé, což se cení. díky!
 10. US je moje srdcovka, hele, kdyby byl někdo ochotný udělat hromadnou objednávku, tak bych měl zájem o jedno velcro.
 11. up, nechal jsem zregulovat a myslím, že j e to výrazně lepší.
 12. ismit

  CANDINO C4236-3

  zkusím UP, aktuálně vyměněná baterie a provedená tlakovka. Nic mě netlačí, zlevňovat určitě nebudu.
 13. SBGA283 v prodejním vlákně. nádhera.
 14. Ahoj, rozhodl jsem se poslat dál tyto parádní Seiko Presage Cocktail, které jsem kupoval nové v Chronoshopu v Březnu 2019. Nosil jsem je tak půl roku v rotaci celkem pravidelně, ale pak, v době lockdownu, už moc ne. Na pouzdru jsou vlásečnice od běžného nošení, sklo je čisté. Originální tah mě noc nebavil, takže jsem ho pak vyměnil za řemen. Za pozornost určitě stojí naprosto skvělý ciferník. Moc se mi nelíbí přesnost, cca +20s/den, bohužel jsem nestihl pořešit v době záruky. To asi nechám na nového majitele. strojek: 4R57 průměr: 40.5mm PC: 14.500 Kč fullset nabízím za : 10.800 Kč (včetně pošty) recenze: https://monochrome-watches.com/seiko-presage-cocktail-fuyugeshiki-limited-editions-ssa385j1-srpc97j1-srp843j1-price/
 15. Já mám taky jenom jednu mainstream Japan desku - Dave Bruebeck, myslím, že Time Out. Zní to krásně, čistě, detaily nevím, budu si muset zase poslechnout. Je to z shopu v Černé Růži, kde má snad jenom Japan pressy. zajímalo mě, jestli má nějakou japonskou hudbu. nemá, že by to prý nikdo nekupoval :). @Oplt tak to se schodneme, přebasované to podle mě nijak není. Dynamika bude ten klíčový výraz. Já mám jinak poměrně dost desek japonského hardcore punku a to je taky hodně uznávaný žánr. Třeba desky PAINTBOX jsou pkěně nahulený. Asi největší kult je GAUZE (ale těm vychází dost pressů taky v US, nebo Evropě).
 16. @Bert @Sněhulák - naprostý souhlas s vašimi slovy. nabízí se mi jedna, samozřejmě ne úplně přesná, paralela: https://plus.rozhlas.cz/nesmrtelnost-rozkazem-vzpominky-ruskeho-kardiologa-6615443
 17. Nejedete někdo S/4 Hana Public Cloud? naprosto mě drtí, když bych v pátek, nebo v sobotu chtěl okolo desáté večer něco dodělat, většinou to nejde. Maintenance téměř každý víkend po večerech... Během quartálního upgradu to samozřejmě neběží celý víkend.
 18. @moco jo, taky si nechávám dost místa, minimálně jedno číslo. U mě teda Brooks 47,5 a právě DS trainer 48 :). DS trainer byly vždycky super, měl jsem dřív dvoje a teď aktuálně 24. Ano, ASICS outlet ve Štěrboholích je docela v pohodě. Jen mě tam překecali na ponožky, které jsem vždycky spolehlivě rozřízl nehtem palce, ale zase jiné jsou držáky. Závidím vám ty ultra. Opravdu se těším, až mi časem odpadne pár povinností (děti, rekonstrukce) a mohl bych se do běhání trochu opřít zase... a co Spartathlon? Čuměl jsem, jak silná byla česká účast.
 19. v sobotu jsem na malém koncertě v Táboře viděl sólové vystoupení Dany Schechter z kapely Insect Ark: Psychedelic Doom Metal moc pěkné!
 20. Tyjo, paráda, výborně jim ty tahy sedí, obzvláště ten bor. Můžu se zeptat, co je to za kousky?
×
×
 • Create New...