Jump to content

ismit

Member_50
 • Posts

  775
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

About ismit

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Praha
 • Fanoušek značky
  Leijona

Recent Profile Visitors

3,053 profile views

ismit's Achievements

Megazávislák

Megazávislák (7/8)

 1. Nabízím zde, svého času poměrně provařené XIIVI, konkrétně model FirstBlood XVI. Moc pěkně zpracovaný, jedinečný kus. Jsou na mě prostě moc velké, průměr 44mm, avšak výška 12,6mm je docela v pohodě. Nosil jsem je velmi málo, takže v hodně dobrém stavu, žádné škrábance. Je zajímavé, že to gravírování z boku a korunka chytly patinu. Tento model, zřejmě protože byl laděn do šediva, má do stejné barvy laděné i lumi a to je zřejmě kámen úrazu, nevydrží dlouho. Beeman je ochotný lumi upgradovat, protože u ostatních modelů snad problém nebyl. ETA šlape dost v pohodě. Tento řemen jsem dokupoval, originální kožený je vidět na fotce. Ještě bych vyzdvihl bohatou výbavu včetně vystěžejkovače s výměnným hrotem, nebo imbusem a šroubky na výměnu pouzdra (to je sám o sobě důmyslný systém, kompatibilita mezi modely), schováno v luxusní krabici pod korkovými zátkami. Bližší dotazy rád zodpovím. Cena: 26k Více detailů a fotek na stránce tvůrce: https://www.xiivi.com/2021/11/08/xiivi-firstblood-mmxx-xvi/ Celá historie projektu je pak vidět zde: https://forum.chronomag.cz/topic/133546-xiivi díky Chronomagu za prostor
 2. 5600 za merunu, tj. dost. nojo, taky jsem si dnes při výběhu dobře vydělal. Škrábance se zahojí, ale ta drahá bota se prostě bude trhat :-I
 3. Díky za rychlý nákup a zpětně zaslaná fotka udělala radost! hodnotím na 100%.
 4. paráda! Dcera, 5r byla zatím na 2 závodech a měla problém pochopit, že není průšvih nebýt první, nebo alespoň na bedně. Jinak jí ta závodní atmosféra určitě baví. Musím se trochu rozhlédnout a přihlásit jí zase na nějakou vhodnou trasu okolo 400m. (jde jí zejména o medaile, heh)
 5. Tohle je fakt nádhera, to by se dalo označit za neutrální split, ne? Já jsem bohužel maraton od 2020 neběžel a mám k tomu teď dost respekt. Můj kámoš, co mě občas vytáhne na ostřejší tréning běhá pod Honzou Pernicou. S Pernicou jsem si teď poslechl podcast Štrekaři asi z r 2021, má to tragický zvuk, ale opravdu velmi zajímavé informace. Detaily tréningů elitních běžců, aktuální trendy, nuance s občerstvováním, regenerací, nebo specifika tréningu v Keni. doporučuju.
 6. Chtěl bych na chalupě udělat malou terásku se schodama. Doporučil by mi někdo nějakou značku WPC prken? Jako benchmark jsem teď koukal na Hornbach, ale předpokládám, že je lepší koupit něco kvalitnějšího. díky za radu.
 7. Honza je velmi pohodový kupující, rychlá komunikace, vše v pořádku, můžu jedině doporučit.
 8. díky za informace, ok, jdu asi do toho.
 9. ahoj, zvažoval jsem nákup Netatmo Smart Home Weather Station, ale když čtu na Alze komentář z roku 2019, že je to morálně tak 5 let zastaralé, jsem trochu v rozpacích. Poradil by mi někdo vhodné řešení pro sledování základních hodnot jak v pražském bytě, tak na chalupě? Dále bych rád sledoval úroveň CO2.
 10. jeden takový nástřel tam proběhl 8.10.22, fotky ukradené z FB. tady komentář od jedenoho zasvěcence. "Ty vole, tam byla sestava od prezidenta, přes ministry, právníky, poslance, lopaty, narkomany a nezaměstnaný kriply a všichni chlastali v jedné putyce a snad se ani nepoprali."
 11. Sido, tohle by se dalo tesat. Teď mě tahá kámoš občas na intervaly/tempáče v tempu okolo 4:10 a pro mě je to teda dost masakr, trochu na hraně. v úterý mě Garmin přinutil k opravdu dobrému tréningu - 2x15min v tempu 4:30 s nějakým rozklusem, meziklusem a výklusem. Výborně mi to sedlo na běh z práce.
 12. Pracovní meeting, IT skupinka, lidi z EU, US a Indie - víceméně žádní, nebo nižší manažeři. Mám docela radost, že nevidím žádné AW. vidím u šéfa týmu nějaké docela zajímavé Swatch, dále pak nějaké generické Citizen na tahu a další podobně. Někdo nemá nic, já to uzavírám Oris diver 65.
×
×
 • Create New...