Jump to content

ismit

Member_50
 • Content Count

  441
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About ismit

 • Rank
  Kandidát závislosti

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Praha
 • Fanoušek značky
  Leijona

Recent Profile Visitors

983 profile views
 1. Zajímavé postřehy, díky. Politika přirozeně prostupuje mnoha tématy i zde, typicky např. vlákno Koronavirus a vše kolem něj. Tam prostě politika hraje velkou roli a asi nemá cenu to zatajovat. Pokud tu existuje nějaká "Žumpa", tak ten název mě dostatečně odrazuje a chodit tam nebudu - stačí mi dvě žumpy na chalupě. S nějakým serióznějším politickým vláknem bych neměl vůbec problém, ale bude náročné to hlídat/moderovat.
 2. Zase po delší době, na základě zdejší diskuze, v pravidelné rotaci.
 3. pokud chceš titan (jsou lehké), safírové sklo (čisté), hodně ušetřit a nevadí ti šrámy, pak nabízím: jinak ti tu situaci závidím, tj. paráda :-).
 4. Díky moc za skvělý obchod, i když šlo o maličkost. Vše samozřejmě v naprostém pořádku.
 5. já jsem četl střelivo v tématu kočka a trochu jsem se lekl... sorry za off topic
 6. Ahoj, sháním dámské hodinky třeba okolo 1500 Kč. Quartz, nebo Solar a slušný stav ideálně. díky, i.
 7. Radku, máme ve firmě řešení LuraTech compressor, které přikládá XML soubor do PDF\A jako přílohu. manuálně mi tam nic vložit nejde.
 8. ismit

  Tudor North Flag

  Řekl bych, že jsou opravdu hodně fotogenické a naživo nemusí každého tak nadchnout. Já si moc nemůžu stěžovat, je pravda, že výška 13,7 mm je pro mě tak na hraně. Největší problém, že se mi je letos moc nechce rasit o futra na homeoffice, takže čekají na svou slávu převážně v hodinkovnici. Samozřejmě debaty o tom, že jsou discontinued, jestli je ten ukazatel špatně a nebo také skvělé fotky na FB, IG mě vždycky přimějí je dát znovu na ruku. Vlastně mě docela zaráží, jak málo jsou populární.
 9. Máte někdo zkušenosti s formátem PDF/A a s jeho přílohami? díky
 10. Filipe, zajímavé, díky za vhled. Já jsem na HO od půlky března, kdy mi to přišlo vhod, protože jsme měli na chalupě 3 Ukrajince, takže jsem využil prvotní šok/útlum pracovní morálky k osobním účelům. Dělám v IT oddělení a máme to hodně flexibilní. Myslím, že vedení je jasné, že člověk nedělá 8 hodin v kuse, ale právě to, že jsem k dispozici (ač s nějakými pauzami) v zásadě celý den, se jim dost zamlouvá. Ostatně pracovní PC jsem zatím nevypl a přitom mám dávno padla. Organické propojení pracovního a osobního života? nevím, má to velké klady a velké zápory. Já mám se soustředěním velký problém, trochu mi pomáhají noise canceling sluchátka z Chronomagu :-). Hodinky střídám pravidelně, v zásadě jen automaty a nějak přirozeně se mi nastavila hranice cca 20 tis, dražší se mi doma moc nosit nechce. Občas by se hodily hodinky se třemi časovými pásmy...
 11. @moco Má ta od Klimatexu nějaké zásadní problémy? dlouhá léta jsem běhal v bundě od Adidasu - je pěkně střižená a dají se odepnout rukávy. Nemá kapucu v poslední době běhám nejvíc v https://panske-bundy-kabaty.heureka.cz/hannah-crony-t-bunda/#specifikace - ta už se nevyrábí, je tenoučká. Přesto že je mi dost velká, jsem s ní docela spokojený a přesně splňuje to, že moc neprofoukne a člověk se v ní zbytečně nepotí. Já vestu používám, když je okolo 8 stupňů, je to fajn. Samozřejmě pod to nějakou vrstvu s dlouhým rukávem.
 12. Ahoj, chtěl bych prodat titanové Citizen Promaster. Radio Controlled, Eco-Drive, jsou parádní, lehoučké. Jsou nošené, šrámy všude možně. Mají tyto malé mouchy: sekundovka skáče pěkně po indexech, ale minutovka je asi o 10 s posunutá dozadu. Tzn. Minutovka je na indexu zhruba při 10. sekundě. Pro někoho problém, pro někoho kosmetická záležitost. Hodinky mají docela vymakaný způsob kalibrace, ale sekundovka je spřežená s minutovkou. Sklo má na 5. indexu vryp, jinak je poměrně dost čisté. Jen hodinky, papíry, nebo origo krabičku nemám. cena: 5.400 Kč
 13. ismit

  CANDINO C4236-3

  up, 1400Kč za pěkné hodinky s několikrát v reálu otestovanou vodotěsností
×
×
 • Create New...