Jump to content

ismit

Member_50
 • Posts

  647
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Praha
 • Fanoušek značky
  Leijona

Recent Profile Visitors

1,373 profile views

ismit's Achievements

Závislák

Závislák (6/8)

 1. Ahoj, rozhodl jsem se poslat dál tyto parádní Seiko Presage Cocktail, které jsem kupoval nové v Chronoshopu v Březnu 2019. Nosil jsem je tak půl roku v rotaci celkem pravidelně, ale pak, v době lockdownu, už moc ne. Na pouzdru jsou vlásečnice od běžného nošení, sklo je čisté. Originální tah mě noc nebavil, takže jsem ho pak vyměnil za řemen. Za pozornost určitě stojí naprosto skvělý ciferník. Moc se mi nelíbí přesnost, cca +20s/den, bohužel jsem nestihl pořešit v době záruky. To asi nechám na nového majitele. strojek: 4R57 průměr: 40.5mm PC: 14.500 Kč fullset nabízím za : 10.800 Kč (včetně pošty) recenze: https://monochrome-watches.com/seiko-presage-cocktail-fuyugeshiki-limited-editions-ssa385j1-srpc97j1-srp843j1-price/
 2. Já mám taky jenom jednu mainstream Japan desku - Dave Bruebeck, myslím, že Time Out. Zní to krásně, čistě, detaily nevím, budu si muset zase poslechnout. Je to z shopu v Černé Růži, kde má snad jenom Japan pressy. zajímalo mě, jestli má nějakou japonskou hudbu. nemá, že by to prý nikdo nekupoval :). @Oplt tak to se schodneme, přebasované to podle mě nijak není. Dynamika bude ten klíčový výraz. Já mám jinak poměrně dost desek japonského hardcore punku a to je taky hodně uznávaný žánr. Třeba desky PAINTBOX jsou pkěně nahulený. Asi největší kult je GAUZE (ale těm vychází dost pressů taky v US, nebo Evropě).
 3. @Bert @Sněhulák - naprostý souhlas s vašimi slovy. nabízí se mi jedna, samozřejmě ne úplně přesná, paralela: https://plus.rozhlas.cz/nesmrtelnost-rozkazem-vzpominky-ruskeho-kardiologa-6615443
 4. Nejedete někdo S/4 Hana Public Cloud? naprosto mě drtí, když bych v pátek, nebo v sobotu chtěl okolo desáté večer něco dodělat, většinou to nejde. Maintenance téměř každý víkend po večerech... Během quartálního upgradu to samozřejmě neběží celý víkend.
 5. @moco jo, taky si nechávám dost místa, minimálně jedno číslo. U mě teda Brooks 47,5 a právě DS trainer 48 :). DS trainer byly vždycky super, měl jsem dřív dvoje a teď aktuálně 24. Ano, ASICS outlet ve Štěrboholích je docela v pohodě. Jen mě tam překecali na ponožky, které jsem vždycky spolehlivě rozřízl nehtem palce, ale zase jiné jsou držáky. Závidím vám ty ultra. Opravdu se těším, až mi časem odpadne pár povinností (děti, rekonstrukce) a mohl bych se do běhání trochu opřít zase... a co Spartathlon? Čuměl jsem, jak silná byla česká účast.
 6. v sobotu jsem na malém koncertě v Táboře viděl sólové vystoupení Dany Schechter z kapely Insect Ark: Psychedelic Doom Metal moc pěkné!
 7. Tyjo, paráda, výborně jim ty tahy sedí, obzvláště ten bor. Můžu se zeptat, co je to za kousky?
 8. mě se tvá nadsázka také zrvona moc nelíbila. Moje babička ještě po 80tce zdatně kmitala v excelu a poměrně na slušné úrovni studovala kvantovou mechaniku. Opravdu velké štěstí zažívala v době pokusů s gravitačními vlnami v Cernu. Před pár dny měl koncert nějaký proslulý 94 letý dirigent.
 9. Obstály dobře jak na včerejší svatbě, tak na dnešní procházce.
 10. ahoj, doporučili byste mi sluchátka vhodná zejména na conf cally? Návrat do kanceláře s 5 dalšími kolegy je trochu krušný. Některé cally máme společné, některé ne. To je kámen úrazu, potřebuju odhlučnit okolní zvuk. já mám Sony Hi-Res WH-1000XM2 - jsou super, ale při mluvení to amplifikuje okolní hluk. dělám něco špatně? jo, to je HW bug, viz: https://us.community.sony.com/s/question/0D50B00004IKw4pSAD/wh1000xm2-background-noises-during-call?language=en_US
 11. nickolas: hele, já jsem měl předepsáno: cca 36 hod potravinová folie, měnit co 8 hod. Pak jsem teprve nalepil nálepku, a to na 5 dnů. Teď jsem si šel chvíli zaběhat, doufám, že se to moc nezapaří... Po sundání teprve mazat. Tak jsem zvědavý. Bert: teda, tys mi dal! Já jsem hledal někde v těchto kvadrantech, zoomoval, zesvětloval a až pak mi to docvaklo. Upřímně s autorkou předlohy řešíme zatím věci jako: co to znamená "přemluvit", nebo drtíme počítání do 5ti. Gres: ano, je vidět, že se vyznáš - ke sluníčku přece patří mráček. Jasně, pozornost naprosto chápu. Pro mě jsou obrázky vlastních dětí vlastně nejsmysluplnější motivy k tetování, ale je jasné, že to není pro každého...
 12. zdar! ano, jak už tu padlo, kvalitní předloha je základ. poprvé zkouším tu hojicí fólii a zatím dobrý.
 13. Zdar, měl jsem ten SNZG15K1 a časem jsem prodal. Hodinky jsou to super, ale 7s36 mě štval. Stejně tak ten cifr mě nějak omrzel. Za mě mají SRPG35K1 vychytané různé mouchy předchozího modelu, takže perfektní. Teď jen budu muset počkat, až je někdo střelí za 3jku, haha.
×
×
 • Create New...