Jump to content

Zdenek1307

Member_50
 • Posts

  347
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž

Recent Profile Visitors

978 profile views

Zdenek1307's Achievements

Kandidát závislosti

Kandidát závislosti (5/8)

 1. Líbí se mi tady ty klasický tvary a střihy včetně podrážek.
 2. Ano. To je ten demokratický postup. Omlouvám se. Budu se držet manuálu fóra... Nalézt do vláken, co mě nezajímají. Přeji hezký večer.
 3. Uvědomí už si konečně někdo, že i když byla zavedena všechna opatření a všechno bylo zavřené několik měsíců, tak se stejně nakazilo denně přes 10 tisíc lidí? Nebude lepší všechny rovnou pozabíjet? Vlastně ne, je potřeba prodat všechny ty miliony vakcín, i když nefungují... Rozkaz zněl jasně
 4. Napište mi někdo, že ta prezentace Bond-Omega byla dobrá a hlavně že přednáška Ball byla taky super ať se můžu naštvat a zároveň se litovat. Dík
 5. 16 km procházka v přírodě bez všech tech okolních sraček, jen chůze, povídání a pohoda... A pak 1x párek na ohni, 3x slivovička a 4x pivo... Jako protiproud dnešnímu světu.
 6. Ááále... já myslím, že je obojí skvělé Mě už teda zůstane jen tohle vlákno, tak si musím vystačit s ním.
 7. Zeptám se jak tatar... když jsem měl chvíli FB a byl jsem ve skupině fóra, tak jsem tam každej čtvrtek dostával podobný krásný obrázky. Souvisí to nebo jsem mimo? Každopádně už jsem spustil sledování. Je to paráda.
 8. Nejhorší zjištění je to, že můžu dorazit až v sobotu. No, lepší než nic.
 9. Tak nějak. Taky mám pocit, že se budeme ještě hodně divit, co všechno bude v demokratické zemi možné. Snad je to jen špatný pocit.
 10. Parádní nápad. Mohl by tam být i Aston
 11. Tak to se moc těším na fotky a reporty. Hlavně ve zdraví tam i zpět
×
×
 • Create New...