Jump to content

adasek

Root Admin
 • Content Count

  72
 • Joined

About adasek

 • Rank
  Pokročilejší začátečník

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž

Recent Profile Visitors

221 profile views
 1. Jde to a právě jsem to nastavil. V Nepřečteném obsahu tedy (https://forum.chronomag.cz/discover/unread/) odteď vedou odkazy (nadpis témata) na nejnovější příspěvky.
 2. Děkuju @wawriku za perfektní shrnutí postupu. Už jsem schopen to reprodukovat: Je to skutečně problém v URL ve které se mění parametry (nastaví to interval do kterého se nic nevejde) a vypadá to tedy jako problém vnitřností fóra. Zvláštní mi příjde, že říkáte že to začlo před týdnem; nemyslím že bych v tu domu měnil něco co by na to mohlo mít vliv... Můžu se teď buď ponořit do kódu fóra a zkusit udělat nějaký malý plugin, který to vyřeší, nebo to mohu nahlásit jako bug. Zatím jsem nahlásil InvisionCommunity jednu chybu, a po deseti dnech se neozvali Tak uvidíme.
 3. Asi jsem se zmateně vyjádřil; problém je s tím, že "V" je přímo součástí formátování absolutně zadaného času - tedy je někde hluboko specifikováno: "V [den]. [měsíc]. [rok] v [hodina]:[minuta]". Proto to nemohu jednoduše odstranit. Druhá otázka je, zda přehodit pořadí "[čas], [jméno]" na "[jméno], [čas]". To bych udělat mohl, ale nechci. Protože je tohle pořadí i v angličtině, vychází určitě z uživatelského testování. Čas je patrně pro většinu čtenářů důležitější věc => měl by být první. I když to holt nevypadá tak pěkně, když se to napíše.
 4. Děkuju moc za expresní odpověď. Zkusím to tímhle způsobem, snad se mi to projeví. Prosím všichni napište pokud pozorujete jakoukoliv další spojitost.
 5. Tady k tomu se připojuji... Štve mě to, prosím o nápravu. Už to tady zmiňovali i další, nejen Radimk. Pánové, omlouvám se, ale nedokážu to chování zreplikovat. Mohu poprosit jednoho z vás abyste si zkusili, zda to chybné chování stále nastává a napsali sem: Verzi prohlížeče (a zda na mobilu či na počítači) Přesný postup jak chyba nastavene, zejména: Počáteční URL - je to standardní "Nepřečtený obsah" - https://forum.chronomag.cz/discover/unread/ nebo váš vlastní sled? Jaké jsou případně nastavené filtry toho sledu? Kam zde kliknete (klidně doprovoďte obrázkem, nebo opravdu jasným popisem o který odkaz se jedná - je to adresa vlákna, červená tečka,... ?) Kam se pak dostanete (předpokládám že do toho vlákna) - zde chyba ještě není? Jak potom přejdete zpět (tam co se chyba projeví) - skrze který odkaz, případně tlačítkem prohlížeče, nebo nějak jinak? A doplňující informace: Projevuje se chyba při popsaném postupu vždy, nebo jenom někdy? Zůstáváte při tom v jednom tabu prohlížeče, nebo nějak přepínáte? Nepoužíváte adblock, nebo nějaké podobné zasahovací pluginy prohlížeče? A cokoliv dalšího co může být relevantní Děkuju předem za úsilí a trpělivost! Věřím že pokud tu chybu dokážu zreplikovat, dovedeme ji nějak napravit nebo obejít.
 6. Bohužel je to V přímo součástí formátu času. V angličtině odlišuje relativní a absolutní čas ("3 days ago" vs "In <timestamp>"). Máš pravdu, že to trochu ruší (zvlášť ta dvě Včka), ale změna by musel být docela hack, a navíc by to nejspíš rozbila v jiných kontextech.
 7. Bohužel, tenhle řetězec je generován slovo od slova podle nastavení toho sledu. Změna by způsobila, že by se rozbila zase jiná kombinace ("Ukazuje všechen obsah poslána během xyz")
 8. 😀 Toto je emoji toto je remaster smajlík toto je starý smajlík Twitter style 😀 =) ;) =) ;)
 9. Nic převratného neděláme, není chyba na straně tvého připojení?
 10. Máte pravdu, že mít [2020] v titulce aktivních vláken je zbytečné. Dal jsem místo toho [x-2020] do titulky těch starých - která jsem všechna uzamknul. Předpokládám, že ty staré postupně zapadnou do vod minulosti, zatímco ty restartované poběží dál a dál... dokud zase nepřetečou nějakou rozumnou míru
 11. Vlákno bylo zamknuto. Sem už prosím nepřispívejte (krom odpovědi). Přesuňte se prosím do Co mě právě naštvalo [2020]
 12. Ahoj, v souvislosti s přechodem serveru na novou verzi jsem dělal analýzu problémů s výkonem. Jako jeden z nejvýraznějších vlivů z toho vychází existence příliš dlouhých vláken, se kterými si už systém fóra nedovede efektivně poradit. Proto potřebuji přesunout aktivitu z tohoto vlákna do nového, které jsem právě založil: Předpokládám, že většinu příspěvků můžete od této chvíle směřovat tam. Zde bych nechal den či dva na doběh diskuzí (ale zkuste tady prosím neplevelit) a poté toto vlákno zamknu. Omlouvám se za nepohodlí. Budete za to odměněni tím, že se diskuse v novém vlákně bude načítat podstatně rychleji. Sem už prosím nepřispívejte (krom odpovědi). Přesuňte se prosím do HUMOR [2020] Děkuji za pochopení a respektování. (Prosím, žádné komentáře že @adasek nemá smysl pro HUMOR )
 13. Ahoj, v souvislosti s přechodem serveru na novou verzi jsem dělal analýzu problémů s výkonem. Jako jeden z nejvýraznějších vlivů z toho vychází existence příliš dlouhých vláken, se kterými si už systém fóra nedovede efektivně poradit. Proto potřebuji přesunout aktivitu z tohoto vlákna do nového, které jsem právě založil: Předpokládám, že většinu příspěvků můžete od této chvíle směřovat tam. Zde bych nechal den či dva na doběh diskuzí (ale zkuste tady prosím neplevelit) a poté toto vlákno zamknu. Omlouvám se za nepohodlí. Budete za to odměněni tím, že se diskuse v novém vlákně bude načítat podstatně rychleji. Sem už prosím nepřispívejte (krom odpovědi). Přesuňte se prosím do Co mě dnes potěšilo : ) [2020] Děkuji za pochopení a respektování.
 14. Ahoj, v souvislosti s přechodem serveru na novou verzi jsem dělal analýzu problémů s výkonem. Jako jeden z nejvýraznějších vlivů z toho vychází existence příliš dlouhých vláken, se kterými si už systém fóra nedovede efektivně poradit. Proto potřebuji přesunout aktivitu z tohoto vlákna do nového, které jsem právě založil: Předpokládám, že většinu příspěvků můžete od této chvíle směřovat tam. Zde bych nechal den či dva na doběh diskuzí (ale zkuste tady prosím neplevelit) a poté toto vlákno zamknu. Omlouvám se za nepohodlí. Budete za to odměněni tím, že se diskuse v novém vlákně bude načítat podstatně rychleji. Sem už prosím nepřispívejte (krom odpovědi). Přesuňte se prosím do BIKE [2020] Děkuji za pochopení a respektování.
×
×
 • Create New...