Jump to content

MaxT

Member_50
 • Posts

  1,531
 • Joined

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Fanoušek značky
  PP, VC, AP, RLX, GO, Lange

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

MaxT's Achievements

Megazávislák

Megazávislák (7/8)

 1. Tak už tu není zákaz prodávat nové hodinky nad retail tak prosím nabídněte.
 2. Protože jsem vždycky chtěl tyto a protože všechny typy s komplikacema jsou obrovské. A nemám rád bílé zlato. Chtěl jsem nejnovější model Lumen, ale byly vyprodány dříve než je ukázali.
 3. Ty Ruhly, ale v modrém byly takřka před 50. lety mými prvními hodinkami. Mám je dodnes. No a nejspíše právě proto jsem po představení Zeitwerku někdy před více než 10. lety prohlásil, že tyto budu mít. V té době to byl ale spíše výkřik do tmy než realita, bylo naprosto nereálné zaplatit je. No nakonec jsem po 10. letech našetřil a dal si dárek k vánocům. Konec pohádky.
 4. @JoyStick Jestli Tě napadlo s Tvýma bílýma totéž co mě s mýma, tak mi bylo řečeno že to nejde. Teď vidím Tvůj edit. To ti gratuluju, mi v servise řekli ne. Ale jak to mohli vyměnit bez ruček?
 5. @JoyStickRučičky jsou z bílých. To musela být hromada práce s tím editorem
 6. Jsou uplne presne akorat a neprodejne za jakoukoliv cenu. Je to jeden z mych svatych gralu. Ale dekuji za nabidku nezistne pomoci A i Tobe a vubec vsem tady hezke svatky a nadeji ze pristi rok uz bude trochu normalnejsi.
 7. Jezisek to uz psychicky nedal a prisel drive.
 8. Ježíšek mi naznačil, že jsem byl asi hodný. Uvidíme jestli je najdu pod stromečkem. Prý je to buď poslední a nebo jeden z posledních vyrobených kusů vůbec.
×
×
 • Create New...