Jump to content

ONYX servis hodinek

Member_50
 • Content Count

  62
 • Joined

 • Last visited

About ONYX servis hodinek

 • Rank
  Pokročilejší začátečník

Profile Information

 • Fanoušek značky
  Omega, IWC, Breguet, Zenith,

Recent Profile Visitors

226 profile views
 1. Ahoj, rádi tě přivítáme u nás na servisu.....manuál máme, ale děkuji. Adresa: ONYX Servis značkových hodinek Masarykovo nám. 51 586 01 Jihlava Zadej adresu do navigace a ta tě dovede přímo před vchod do prodejny, kde můžeš i zaparkovat. Podélně je to pro obsluhu na půl hodiny zadarmo a příčně je to placené 30,- Kč na hodinu. Klidně využij bezplatného podélného parkování, policie je tu v pohodě a tu půlhodinu tolerují i těm kdo není dopravní obsluha. Ruda.
 2. Ještě k těm cenám.....o tom by se dalo polemizovat dlouhé hodiny. Já zmíním jen to, že se nedá takto starý stroj udělat za tři hodiny. Pokud ten stroj bude bez jakékoliv závady, tak pak snad ano, ale to se u vintage skoro nikdy nestane. Odstraňovat problémy s chodem pouze vyčištěním, namazáním a seřízením je velmi krátkozraké. Další věci jsou: Velmi drahé vybavení Velmi drahý spotřební materiál Provozní náklady, případně nájem Mzda hodináře + odvody ze mzdy DPH ( pro mě pořád nepochopitelné, ačkoliv služba, tak základní sazba 21% ) V neposlední řadě, pokud ti něco zbude, něco vyděláš tak ti vezmou dalších 15%. A dalších tisíc věcí....... Já vím děláme to levněji a o dost, ale musím říct, že to taky není žádná hitparáda a máme se co otáčet.
 3. Jestli mohu nabídnout služby našeho servisu, tak to dokážeme taktéž a nechci, aby to vypadalo namyšleně, ale vím, že na špičkové úrovni. Cena za CO se u nás pohybuje mezi 4000,- až 5500,- Kč. Vzhledem k tomu že je to jednodušší stroj, tak spíš k těm 4000,-. To záleží opravdu na tom jestli při opravě nevznikne nějaká komplikace. Nabízíme i možnost renovace pouzdra a tahu ( leštění ). Pouzdro 1500,- a tah 1000,-. Tak když budeš chtít, stačí napsat.
 4. Ahoj, jestli mohu za sebe, myslím si že za ty peníze dostaneš docela pěkný kousek staré poctivé hodinařiny. Vím,že spousta lidí se s mým názorem neztotožní, ale staré dobré Pobědy nebyly vůbec špatné hodinky. Takový ten traktor, který uměl jezdit nejenom po asfaltě, ale i v pořádným bahně na poli. Z dnešní produkce se o tom může všem těm super hodinkám jenom zdát. Pokud se nechceš hnát za kdoví jakou přesností, tak ti budou sloužit a dělat radost dlouhou dobu. Kdyby jsi chtěl mohl bych jim pak dopřát kvalitního servisu a poregulovat je, tak aby chodily co nejpřesněji. Protože mám rád zachovávat staré hodinky a odkazy našich předků, tak bych to udělal i za velmi dobrou cenu. Na té by jsme se domluvili. I když to bude znít možná trochu neuvěřitelně, je to pro mě to co mě tak nějak naplňuje, servisovat takovéto hodinky, ale hlavně protože vím, že je bude dál někdo nosit a běžně používat. RK.
 5. Pardon, malinko jsem zapomněl na to že v rámci redukce obchodní sítě OMEGA, iniciované zastoupením značky pro ČR firmou KVEDU ( Dušák ) přišel Provazník o AD. I jiné firmy byly tímto postupem postiženy. Jaká to škoda, že se síť prodejen takto tenčí..... Nevím jestli to jde přímo od Omegy a nebo je to snaha pana Kverky o urvání co největšího množství zákazníků sama pro sebe.
 6. Pokud máš možnost koupit u Provazníka za tuto cenu, tak neváhej....máš to od AD a v ČR prodejce, který si myslím je úplně v poho......
 7. Taktéž děkuji za kladné hodnocení.... U Vašich hodinek jsme byly závislí na tom jestli se podaří sehnat nový náhradní díl a nebo ne. Nakonec se po troše invence zadařilo. RK.
 8. Děkuji za kladné hodnocení..... K těm dílům na Tag Heuer, je to opravdu někdy problém, ale nejenom náš. Výrobce je znám svým nepříliš dobrým přístupem k poskytování náhradních dílů i u autorizovaných servisů. Nezřídka kdy se stává i to, že pošle jiný díl než je objednán. A proto se snažíme mít, na skladě víc a víc náhradních dílů na Tag Heuer. Bohužel je problém v rozmanitosti modelů a nepřeberném množství náhradních dílů.
 9. Fajn Radku, stroje tedy objednávám s tím, že pokud to nedopadne, tak si stroje ponechám na servisní účely. Vzhledem k zajímavosti tohoto pokusu, považuj za samozřejmost veškerou práci ( zábavu ) bez jakékoliv úhrady a stroj za cenu, co ho koupím ( samozřejmě jen v případě, že se to podaří ). S tímto musíš souhlasit, jinak do toho nejdu! Na to tritium se podívám, kde ho vzít a co to bude stát.....na servisu ho nemáme. Ty stroje počítej, že bude trvat cca 1 měsíc možná i více, jde to z venku..... tak doufám, že to vydržíš...... Ruda.
 10. Ahoj Miguel, nejenom to, ale v rámci pobytu v Omega jsem já i kolega absolvovali celodenní školení na co-axial i s lehkou rozborkou historie a praktickým cvičením. Postoj Omegy je asi pořád stejný, Typ co-axial A byl v podstatě prototypem a pustili ho do oběhu pouhých 2000 ks. Má jisté problémy a dá se upgradovat, ale Omega nedoporučuje z hlediska sběratelské hodnoty. B a C je pak z pohledu Omegy vychytaný a bezproblémový. Mazání tohoto kroku je asi 10 krát složitější než klasiky. Stroje 8800, 8500, 8900 jsou podle mě fakt super a Omega se s nimi opravdu chlubí. Stačí se podívat na fotky, jen to jak vypadají je prostě nádhera. Po hodinářský stránce je to to samé. Zatím Omegy sám nemám, ale do budoucna přesně vím jaký si koupím a nebo spíš s jakým strojem si koupím...... RK.
 11. Radku výborně, začnu hned od podlahy, můžu mít zbrusu nový powermatic 80 z tohoto modelu za cenu do 5000,- Kč. Ke křemíku a nebo chronometru se bohužel nedostanu. Případně vytipuj jakékoliv jiné Tissot s powermatic i více modelů a já se mrknu za kolik by se mašina dala sehnat. Jak to dáme do kupy a budeme mít vše potřebné, tak tě velice rád přivítám u nás na servisu a zkusíme to překopat. Bude zábava a i sám jsem zvědavý jestli to bude možné. Záleží to na spoustě faktorů. Průměr stroje, výška stroje, výška vyústění natahovací hřídele, průměry nábojů ruček, umístění nožek číselníku. Náboje ruček dokáži upravit do jisté míry, nožky číselníku převrtat, vymezovací vložku taktéž upravit, ale jenom zvětšením vnitřního a zmenšením vnějšího průměru. Jediné co by bylo absolutně neřešitelné je výška vyústění natahovací hřídele. Tak si budeme držet palce, aby to vše dobře dopadlo.... Jo a co si to psal o té lupě na Rolex? Umím nalepit novou safírovou......Cena určitě do 1000,- RK.
 12. Ještě záleží na Radkovi jestli do toho půjde.....
 13. Ok, připouštím, že jsem poněkud vyhrazený vůči těm krámům co se Tissot a podobní snaží prezentovat jako kvalitní výrobky a teď mám opravdu namysli verze plast. krok. Také to trochu souvisí s rozdílem praxe od tady toho hypotického dohadování. Dostanu-li na dílně do ruky Tissot číslo kalibru řeším až jako poslední. Pokud je plast a je prochozený, tak neopravujeme. Dobře, tady se tak furt bavíme o ničem. Jestli je to, a támhle a jestli možné toto a tady to? Pokud je to pro kolegu Radka123 tak důležité nabýt poznání zaměnitelnosti strojů, má ode mne výzvu. Opatřete si hodinky s klasickou Etou, které by jste chtěl upgradovat na Powermatic, já seženu stroj Powermatic a pak se sejdeme u mě na servise a můžeme si vyzkoušet na živo záměnu stroje. Pak sem můžete dát kompletní report i s případnou fotodokumentací...... Rudolf Kalivoda.
 14. Zapoměl jsem se zmínit, poslední požadavek na servis Powermatic, máme asi týden starý. Chudák zákazník to zkoušel před tím u značkového servisu a pochodil s cenou 8700,- Kč. My jsme to museli vrátit s tím ať se s investicí smíří, s prochozeným plastovým krokem nic neuděláš. Přitom servis na 2824 a podobné děláme za 3000,-.
×
×
 • Create New...