Jump to content

ONYX servis hodinek

Member_50
 • Content Count

  303
 • Joined

 • Last visited

3 Followers

About ONYX servis hodinek

 • Rank
  Kandidát závislosti

Profile Information

 • Fanoušek značky
  Omega, IWC, Breguet, Zenith,

Recent Profile Visitors

1,344 profile views
 1. Ano, u tohoto modelu není problém jak se základním servisem, tak i s díly. Celkový servis stroje máme podle ceníku za 8000,- Kč. Je to cena bez přetěsnění a bez renovace pouzdra a tahu. Přetěsnění a renovaci provádíme taktéž. Renovace pouzdra a tahu v rámci servisu stroje 2500,- a přetěsnění je spíš na osobní domluvu. Pokud budeš potřebovat, tak se neváhej obrátit buď SZ a nebo můj tel: 606 711 021. Ahoj Ruda.
 2. Ahoj, abych mohl odpovědět potřebuji celé modelové číslo hodinek. Děkuji Ruda.
 3. Dobrý den, ano, máme od 8:00 do 18:00 Po - Pá, V So 9:00 - 12:00
 4. Děkuji ti mnohokrát.... Mám z těch tvých hodinek asi úplně stejnou radost jako máš ty. Je to vždy paráda, když můžu řešit to jak hodinky mají vypadat a ne to kolik co stojí a jestli by to nemohlo být udělaný jen tak na půl za menší peníze atd... Velké díky a sobě přeji víc takových zákazníků jako jsi ty Ruda.
 5. Zdravím Vás všechny pánové, ano, je to tak. Servis je po rozvolnění zavalen prací a měsíční čekací lhůta, začíná být protekční záležitost. Vám všem bych chtěl hodinky opravovat obratem, ale to po půl roce uzavření a nahromadění servisních požadavků, opravdu nyní nejde. Dnes jsem musel dát kolegyni příkaz, aby všechny zakázky, které jsou u nás přijaté víc jak tři týdny, vytřídila a majitele obeznámila s možnou prodlevou v dokončení. Děláme co můžeme, ale začínají nám letní dovolené a to bude další problém, který se neblaze odrazí v termínech. Berte to jako přátelskou prosbu,
 6. Jo jo, trochu nám tady zbyly na ocet....cena skvělá...stav po patnácti letech ve vitríně asi úplně ne 100%. Servis? samo není problém za 7000,- pořizovací ceny uděláme ještě kompletní opravu stroje a přidám k tomu zánovního Mercedesa Chcete ještě nikdo? PS: Když nad tím tak přemýšlím jestli by to nebylo lepší stáhnout z prodeje úplně....
 7. Není zač a my děkujeme tobě....hlavně každý takovýto projekt je pro nás radostí. Ladičky se povedli extrémně a Ploprof jsou fakt skvělé....
 8. Aha, asi jsem se měl ještě vyjádřit k těm dvěma rokům co hodinky nevydržely na natahovači. To je samozřejmě problém, za který ty nemůžeš. Sice nevím co máš za natahovač, ale žádný co znám, za dva roky hodinky neugriluje, pokud v hodinkách není něco špatně.
 9. Zdravím pánové, na téma natahovačů, už toho bylo řečeno mnoho. Za mě je to tak, že když nemusím, tak hodinky negriluji! Auto v garáži máte taky pořád nastartované? Ono jednou za čas je natáhnout a nařídit si správný čas je lepší, než je nazdařbůh honit naprázdno roky a leta v natahovači. Netvrdím, že se musí v důsledku toho rozbít, zadřít...., ale je to velmi častý jev. Natahovač má jediný pro mě dávající smysl a ten je v tom, když hodinky měním jak ponožky a každý den beru na ruku jiný kus. Sám bych svoje hodinky jen tak točit v natahovači nenechal. Ruda.
 10. Prodám hodinky TH Carrera. Hodinky jako vždy v top stavu po kompletním servisu a renovaci u nás. Dva roky záruka na chod. Více na foto a nebo osobní dotaz. Cena 46000,- Kč.
 11. Ahoj, zřejmě ohnutý zub denního kola....standartní problém. Dá se srovnat zub a nebo vyměnit kolo, pokud je. Ruda.
 12. Jo, dneska to byl super pokec....díky moc
 13. To sis dovolil dost! Jarmila je moje manželka......
 14. Moc se tady nevyjadřuji......ale sakra tohle to má koule.
×
×
 • Create New...