Jump to content

ONYX servis hodinek

Member_50
 • Posts

  380
 • Joined

 • Last visited

5 Followers

Profile Information

 • Fanoušek značky
  Omega, IWC, Breguet, Zenith,

Recent Profile Visitors

2,940 profile views

ONYX servis hodinek's Achievements

Závislák

Závislák (6/8)

 1. Děkuji, pokud to jde a není to nic podobného běhu na dlouhou trať, tak se snažíme věci řešit co nejrychleji. Avšak i my máme máslo na hlavě v podobě dlouhých termínů a nedodržených dat dokončení zakázek. Snažíme se vždy, když nastane nějaký takovýto problém zákazníka informovat. Tak všem tady, co od nás neměli svoji zakázku hotovou do 12 dnů a nebo hůře i po nějaké delší čekací lhůtě se dočkali pouze oddálení dokončení zakázky, velká omluva. Věřte, že děláme vše pro to, aby jsme termíny co nejvíce zkracovali. Průlom by měl nastat s okamžikem přestěhování hodinářské dílny do nových prostor, ale to si ještě chvilku počkáme..... Děkuji všem zde za trpělivost Ruda a kolektiv ONYX. PS. Moje ambice, bez urážky, jsou úplně nikde jinde než je post firmy roku. To mě v podstatě vůbec nezajímá. Co mě nejvíce táhne je schopnost ( nás všech, nejenom moje ) poskytovat služby, rozumět věcem a umět opravovat to co jinde nikdo ne. Vysoká kvalita poskytnuté služby je pak na stejném místě. A to co mě žene ku předu, je pak spokojenost Vás všech.
 2. Je to tak, Si znamená, že je vlásek, případně kotva a krokové kolo vyrobeno z křemíku. Takto vyrobené komponenty jsou velmi přesné a zcela odolné vůči magnetismu. Nevýhodou je křehkost a nemožnost jakékoli úpravy nebo opravy takových to dílů. Úprava i sebevíc decentralizovaného či křivého vlásku není vůbec možná. Ruda.
 3. Ahoj Adamoo, s poměrem cena kvalita je to asi takto. Stroje rodiny Powermatic jsou založeny na Eta 2824. Těchto strojů denně chodí na servis mnoho. Zatím co Powermatic i přes to, že jsme autorizovaným servisem na Tissot, Certinu, Mido a tyto značky právě tyto stroje používají, tak nepřijde na servis skoro nic. Nedokážu si to moc vysvětlit jen snad mě napadá, že Powermatic mašin je mezi lidmi tak zoufale málo a nebo se to prostě nerozbíjí a servis nepotřebuje. To by se ale v této době rovnalo téměř zázraku. Tím že ten stroj v podstatě vychází ze staré dobré konstrukce 2824, tak je i právě na místě polemika o tom, jestli výrobce ve snaze udělat opravdu spolehlivý stroj, nezúročil zkušenosti s 2824 a sem tam něco nepozměnil. Kvalita materiálu, tepelné opracování atd.... Vzhledem k tomu, že Powermatic stroj na servis prakticky nedostaneme a to už ani ty verze s plastovými díly, které jsme ze začátku měli na servisu pořád a to v době kdy jsme si s tím nevěděli rady, tak bych ti tento stroj doporučil. Riziko toho, že to někdo prodává, protože jsou s tím po letech nošení nějaké problémy je a musíš s tím samozřejmě počítat. Ruda.
 4. Ahoj, u Panerai se to nepodařilo. Hodinky nakonec skončily na značkovým servisu, asi v Mnichově a když jsem je měl naposledy po tomto servisu v ruce, tak během chvilky opět nabrala sekundová ručka 1 až 2 sec. zrychlení. Ruda.
 5. My děkujeme za pochvalu.... ať hodinky jdou jak mají a dělají Vám radost. Ruda a ONYX.
 6. Zapomněl jsem se zmínit, že jsem měl na mysli naší toleranci. Snažíme se a to velmi intenzivně, aby všechny hodinky, které na to alespoň trochu mají, opouštěly náš servis s tolerancí pod 5 sec za den. Ideál je, když nám jdou + 1 až 2 sec na průměru. Tím, ale netvrdím, že u všech je to dosažitelné, aby nám tady nevznikla nějaká mánie. S tou vteřinkou si myslím, že by to mohlo být lepší a pokud to nuluje pořád stejně, tak to bude možné přesadit, tak aby to nulovalo na 12 hodinu. Ten systém je vymyšlený docela dobře a řekl bych, že právě tak, aby nulování probíhalo pokaždé stejně. V podstatě se jedná o vačku srdcového tvaru a nulovací kladívko, které právě svou rovnou částí při nulování fixuje srdcovku ve dvou bodech. Pokud je správně nastaveno, tak kladívko vyvíjí neustálí tlak na srdcovku a tím zaručuje přesné polohování SC stopovací ručky. U špatně nastavených a nebo starších kusů, kde může být sečteno i více faktorů opravdu nemusí k přesnému nulování docházet. Ruda.
 7. Ahoj, s tou sponou ti moc neporadím, to že není přesně uprostřed je běžný. Jde o to aby i skládací část spony byla ze spodu na zápěstí. Co se týče výměny za sponu s mikroregulací, mělo by to být možný. Ta vteřinka by měla sedět přesně. Přesnost chodu by měla být v toleranci, pokud ji máš spíš k maximální povolené odchylce, tak by se to dalo seřídit. Třeba i u nás. Ruda ONYX.
 8. Pánové, opět velmi děkuji za Vaše pochvalné ohlasy. Naším standardem je řešit vše přímo se zákazníkem, hezky před ním a vše mu pěkně ukázat a vysvětlit. Je to tak nejlepší a nejférovější. Určitě se někdy stane i to že se příjem hodinek do opravy odbyde vepředu u půltu. Jde o to, že náš servis nezvládne současně obsloužit vícero zákazníků najednou, neumožňují nám to prostory, alespoň prozatím. Tak se Vám všem, kdo se nedostal přímo k nám do zázemí servisu omlouvám. Po novém roce, pokud se zadaří už bude všechno jinak, všechno lepší.... Ruda ONYX.
 9. Děkuji za pozitivní hodnocení naší práce, moc si toho vážíme. Ať Vám hodinky dělají radost a slouží..... Za ONYX Ruda.
 10. Zdravím, mám tady jednu lahůdku pro Vaše dámy, pánové. Pokud by jste své drahé chtěl někdo z Vás udělat extrémní radost, nabízím k prodeji dámské Hublot BIG BANG z limitky Smiling Childern. Hublot jich vytvořil pouhých 999 ks. Hodinky jsou po kompletní renovaci pouzdra a spony naším servisem ONYX, ale moc jsme se na nich nenadřeli, protože byly ve skvělém stavu. Momentálně jsou po renovaci dotažený do špičkového stavu od nových k nerozeznání. Hodinky jsou bez papírů, ale s novou originální krabicí HUBLOT. Qartz stroj je ideální řešení pro dámy. Vykládaná luneta brilianty, pak jenom podtrhuje celkový design již tak velmi krásných hodinek. Hodinky prodám za rovných 200 000,- Kč. Záruku poskytuji na 24 měsíců. Baterie a přetěsnění provedeny. Pište a nebo volejte na 606 711 021 Ruda.
 11. Poslední dobou jsme trochu i více zavalení prací, ale to vůbec nevadí....jsem rád a to nejenom já, ale i všichni kolegové za každou návštěvu a i za veškerou přízeň, kterou nám dáváte. Hrozně se těším, až budeme mít víc prostoru a tím i větší pohodlí pro Vás, pro nás....snad to zvládneme tento rok. Moc děkujeme ONYX a Ruda.
 12. Ahoj, hodinky se k nám dostaly zpět na servis a jen tak ze zajímavosti. Pár fotek....Nikdy jsem netušil, jak na vysoce lesklém chromovém podkladu se díky všem odleskům nedá hrana vyfotit, která ve výsledku na vlastní oči není až tak špatná, na fotce se pak opravdu vše celé zaoblí. Tím netvrdím, že je pouzdro dokonalé a ani se nesnažím tímto nějak omlouvat....
 13. Já děkuji za svěřenou důvěru a budu se těšit na příště....
 14. Pánové, vždy budeme rádi za Vaše osobní návštěvy, baví nás i to, že nám můžete kouknout pod ruku. Pro mě i pro kolegy je Vaše uznání víc než jakékoliv ohodnocení v podobě bankovek. Děkujeme....
×
×
 • Create New...