Jump to content

Otto

Member_50
 • Posts

  793
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

Recent Profile Visitors

10,129 profile views

Otto's Achievements

Závislák

Závislák (6/8)

 1. Já ti zase můžu předložit jiné studie. Berte nebuď naivní …. Jsou studie a studie. To je stejné jako diskuze očkování původním složením vakcíny na xté mutace. Kamoška dělá v očkováku. Ještě nedávno cpali stejné vakcíny do 100 kilového chlapa a do 12 leté dívenky.
 2. Hele borci, žena má v práci kolegu, který tak spěchal na třetí dávku až skončil s totálně rozvráceným imunitním systémem na JIPce. On totiž Covid prodělal a ještě do sebe narval 3 dávky. Takže znovu opakuji, když má člověk po prodělání Covidu a má změřené protilátky, tak nevím proč by si měl vytahovat hlavu z prdele. Vy, co jste Covid neprodělali a jste očkovaní, jak si myslíte, že jste chráněni? Protilátkami z očkování a ty postupně klesají, proto 3 posilující dávka. A ti co Covid prodělali a jsou neočkovaní, čím jsou asi tak chráněni??? No bingo protilátkami po prodělané infekci. A to tady nechci rozvíjet debatu o buněčné imunitě po prodělání infekci.
 3. Hele neraď. Ti co Covid neprodělali a jsou starší nebo z rizikové skupiny, tak ať se samozřejmě očkovat nechají a ti ať si hlavu z prdele vyndají. Mě nasral Bert tím, že mě hází do stejné skupiny jako neočko-neprodělali. Ať chceš nebo nechceš je tady prostě velká skupina lidí neočko-prodělali a u těch nevidím důvod aby si vyndávali hlavu z prdele. Tak to prostě je. Mají stejně a možná i víc protilátek než ti co jsou očko a neprodělali. TEČKA.
 4. Mně je jedno o jaké statistice píšeš, jsem neočko-prodělal včetně změření protilátek. Takže mě laskavě vynech z nějakého vyndávání hlav z prdele. Pokud už musíš někoho takhle škatulkovat, tak to rozveď dál. Já ti taky nenadávám do bláznivého vaxera, který je ochotný v rámci ovčína do sebe píchnout cokoliv.
 5. A nechceš si Berte sám vyndat hlavu z prdele? Pořád očkovaní/neočkovaní. Je tady ještě skupina neočko-prodělali. Jenže ta se nehodí do krámu. Takže se hoď do klidu.
 6. Prodám kompakt Canon. Cena: 7.000,- Kč
 7. Hodinky jsou na dokoupeném originálním kovovém řemínku + kožený originální nošený řemen s překlápěcí sponou. Komplet balení, koupeno v Koscomu, jsem první majitel. WR 100 Antireflexní safírové sklo Průměr 39 mm CENA: 11.000,-Kč
×
×
 • Create New...