Jump to content

OldaA

Member_50
 • Content Count

  457
 • Joined

 • Last visited

4 Followers

About OldaA

 • Rank
  Kandidát závislosti

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž

Recent Profile Visitors

7,998 profile views
 1. BR mám a nosí se v pohodě, vůbec bych se toho nebál.
 2. 44 mm jsou v pohodě, dnes jsem je měl na sobě, má to krátké nožky a na ruce to vypadá vyváženě.
 3. Tactical dobře zní a snáz se najde někdo kdo to koupí .
 4. Není podmínkou pro COSC aby strojek byl vyroben ve Švýcarsku?
 5. Šel jsem se podívat na jiné hodinky, které na fotkách vypadají skvěle, ale v reálu nejsou nic moc a vůbec mi nesedí na ruce. Tyto mě zaujaly protože ve vitríně měli místo hned vedle těch původních. Předtím jsem ty trojúhelníky na ciferníku považoval za úděsný kýč, na živo to ale vypadá výborně. Třešničkou na dortu je to že jde o už nevyráběný model s 44 mm pouzdrem.
 6. Dnešní náhodný přírůstek už dělá KONtinuálně TIK I ťak u mě .
 7. Podívej se na SIG P210, původní ze Švýcarska, porovnej s většinou nových zbraní a tvá jistota o tom že nová to s přehledem dokáže rychle odezní.
 8. Když chceš mít vše v 9 Luger tak nemá smysl řešit LCP. G43 je výrazně lepší skoro ve všem, kromě velikosti, hmotnosti. Když to budeš mít u sebe celý den tak ti G43 po pár dnech může začít překážet, u LCP to hrozí méně. To si ale musíš zvážit sám. Někomu přijde fajn nosit G19 a jiní si koupí mini revolver od NAA. Pokud ti je G43 pohodlný tak si kup Glock. Když zjistíš že to nenosíš tak ho můžeš prodat a koupit si LCP, Glock se prodává jako použitý většinou dobře a rychle.
 9. Díval jsi se na G42? Ruger je příjemně malý, ale blbě se z něj střílí, G43 je v dobré ráži, ale prostě je větší, G42 je někde mezi tím co vybíráš.
×
×
 • Create New...