Jump to content

Cova

Member_50
 • Content Count

  141
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About Cova

 • Rank
  Učedník

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Hanácké Atény

Recent Profile Visitors

4,056 profile views
 1. Už to tak mám dlouho, bez nějaké větší potřeby na tom v průběhu času cokoli měnit. Ale ono je vidět i na tom, jak jsem tady dlouho a na množství mých příspěvků, že zřejmě nejsem dostatečně zapálený pro věc. Koníčků a zájmů mám povícero, hodinky mám rád, ale nestojí na nich můj svět.
 2. U mě asi vyhoření nehrozí, protože do fáze, kdy už bych roupama nevěděl co pořídit, se těžko dostanu. Mám vnitřně stanovený limit cca 20. tis. za hodinky, přes který nejdu. V hodinkovnici asi 10 kusů, z toho většina, které jsem dostal jako dar, nebo těch, ke kterým mám nějaký osobní vztah. Dary neprodávám, takže se mnou zůstanou navěky. Asi nejsem úplně klasický chronomagor. Časem bych si chtěl pořídit jen nějaké GS a tím budou veškeré mé potřeby saturovány.
 3. To fakt ne. Ale třeba výdrž je impozantní. Po měsíci, kdy jsem je neměl na ruce, byla baterka na 70%. Nabíjet obden by se mi teda vážně nechtělo.
 4. Propojení se stravou nepoužívám, ale na různých fórech jsem se dočetl, že to jde celkem jednoduše. Nepropojuješ hodinky, ale aplikaci Amazfit, která do Stravy data umí posílat. Ale jak říkám, vyzkoušené to nemám. S hodinkama jinak spokojenost, vypadají fakt dobře, to co potřebuju umí, GPS fixuje rychle a spolehlivě, notifikace včetně textových zpráv chodí v pohodě a nějaké problémy jsem doteď nezaznamenal. Za ty peníze to rozhodně není špatný kup.
 5. Tak to já jsem ještě skromnější. Mám Xiaomi T-rex a víc nepotřebuju.
 6. Jo, máš pravdu. Ale smartwatch Armani... to už je na mě vyšší dívčí.
 7. Je doufám řeč o hodinkách. Protože na velikosti záleží.
 8. Armány, Guči, Dýzl, Hilfigr... stejnou parádu udělá něco z aliexpressu za dvacetinu ceny s dopravou zdarma.
 9. Co třeba něco z kolekce Hamilton Jazzmaster automatic? https://www.chrono24.cz/search/index.htm?countryIds=DK&countryIds=IT&countryIds=DE&countryIds=ES&countryIds=CH&countryIds=UK&dosearch=true&maxAgeInDays=0&onlyDealerAds=false&pageSize=60&priceFrom=0&priceTo=-1&query=Hamilton+Jazzmaster+Automatic&redirectToSearchIndex=true&sortorder=1&usedOrNew=new
 10. Manželky krabice. Ještě nedávno měla jen Tissoty, Seika jsem jí tak nějak vnutil, ale začala je kupodivu ráda nosit. Šedou barvu preferuje, ale šedá myš to není... Ke kulatinám dostane géesa, snad nebude moc prskat.
 11. Na ty modré bych se rozhodně nechal ukecat.
 12. Presage jsou dobrá volba, ale tahle limitka pro včelaře se mi moc nelíbí.
 13. Manželce jsem nedávno kupoval Seiko SGEG95P1. Naživo vypadají skvěle a splňují úplně všechny stanovené podmínky, teda až na cenu. Jsou moc levné.
 14. Cova

  Seiko SKX 007/009

  Plina: Lunetu čistím a promazávám tak, že hodinky vezmu do sprchy, poleju sprcháčem a párkrát lunetu protočím. S tímhle se moc párat nehodlám... :-D
×
×
 • Create New...