Jump to content

969

Member_50
 • Posts

  576
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž

Recent Profile Visitors

5,978 profile views

969's Achievements

Závislák

Závislák (6/8)

 1. Na veteránské závody plynulosti sháním mechanické stopky. Ideálně NE ruské provenience. Díky za nabídky.
 2. Byl by tu nějaký specialista, co dělá vysloveně vintage Seika. Potřeboval bych odservisovat pětky z roku 1970 vč. výměny skla atp. Díky.   

  1. Sborez

   Sborez

   Pošli to do Onyxu, udělají všechno, včetně vintage kousků. Skla dělají na míru taky.

 3. Kdyby se chtěl někdo zbavit těhle Béček...
 4. 969

  New Rolex 2021

  Bicolor Expy jsou za mě fajný hodinky , narativ o toolech je pryč asi tak 50 let... btw moje příští štace jsou ocelový gmt oystersteel pepsi, pokud je do doby než na mě přijde řada zas nepřestanou dělat.
 5. O co tady jako jde - o to co já neznám a ty znáš? Moc nechápu...
 6. Já ne, podvody, fejky, svinstva a zrušený už vyhraný aukce jsou jenom tam. Tady třeba nikdy.
 7. To Aukro je fakt zlo. Ve všem.
 8. Cca do půl roku, myslím si. Jsem na čekačce u obou dealerů a u více modelů... a tenhle (kdy vůbec z pražské distribuce) byl první, co teda fakt přišel. Má je Patrick Schick, to mě taky zaujalo. Díky.
 9. Když já nejsem moc fotograf. Myslím pár kluků ze Slovače a pokud už nejsou pryč, tak se domnívám i Praha 4, Brumlovka. Zas taková palba to není. Prej co začal covid, tak je nápor zákazníků obrovskej...
 10. A díky všem za pozitivní energii!
 11. Hlavně nečekej 10 let jako já. Dost se to prodraží. No jo, ten bílej nápis u novýho modelu mě dostal. To prostě chceš. :-). Po válce jdem na kafe! Kámo, díky moc. Bohemka na vrchol, WHU do pohárů a Sunderland zpět do PL! Přes půl Parku kultury a oddechu Jůlia Fučíka? .-) A u Sportovní haly zaparkuju BMW E34... To jsem taky se taky zajímal. Většinou se diskutuje o 15-30g, ale asi je mi to jedno.
 12. Měl je řeznickej učeň v pojízným stánku s masem v Sunderlandu v II. sérii dokumentu "Sunderland Til I Die", tak sem je vzal taky. Dřív se jim tady říkalo teplákovky.
 13. Dnešní přírůstek z hodinářství, které založil pan Bechyně.
 14. 969

  SARB017 Alpinist

  Ještě před dvěma lety jsem to složitě dovážel z Japanu, dph, sraní, celnice,... druhý pak přes USA, strašná doba, akce s místním členem, jeho firmou a bydlištěm 200km ode mě. Teď přes to není kam plivnout, možná trochu škoda. :-/
×
×
 • Create New...