Jump to content

969

Member_50
 • Content Count

  575
 • Joined

 • Last visited

About 969

 • Rank
  Bohemians Praha

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž

Recent Profile Visitors

5,580 profile views
 1. Byl by tu nějaký specialista, co dělá vysloveně vintage Seika. Potřeboval bych odservisovat pětky z roku 1970 vč. výměny skla atp. Díky.   

 2. Kdyby se chtěl někdo zbavit těhle Béček...
 3. 969

  New Rolex 2021

  Bicolor Expy jsou za mě fajný hodinky , narativ o toolech je pryč asi tak 50 let... btw moje příští štace jsou ocelový gmt oystersteel pepsi, pokud je do doby než na mě přijde řada zas nepřestanou dělat.
 4. O co tady jako jde - o to co já neznám a ty znáš? Moc nechápu...
 5. Já ne, podvody, fejky, svinstva a zrušený už vyhraný aukce jsou jenom tam. Tady třeba nikdy.
 6. To Aukro je fakt zlo. Ve všem.
 7. Cca do půl roku, myslím si. Jsem na čekačce u obou dealerů a u více modelů... a tenhle (kdy vůbec z pražské distribuce) byl první, co teda fakt přišel. Má je Patrick Schick, to mě taky zaujalo. Díky.
 8. Když já nejsem moc fotograf. Myslím pár kluků ze Slovače a pokud už nejsou pryč, tak se domnívám i Praha 4, Brumlovka. Zas taková palba to není. Prej co začal covid, tak je nápor zákazníků obrovskej...
 9. A díky všem za pozitivní energii!
 10. Hlavně nečekej 10 let jako já. Dost se to prodraží. No jo, ten bílej nápis u novýho modelu mě dostal. To prostě chceš. :-). Po válce jdem na kafe! Kámo, díky moc. Bohemka na vrchol, WHU do pohárů a Sunderland zpět do PL! Přes půl Parku kultury a oddechu Jůlia Fučíka? .-) A u Sportovní haly zaparkuju BMW E34... To jsem taky se taky zajímal. Většinou se diskutuje o 15-30g, ale asi je mi to jedno.
 11. Měl je řeznickej učeň v pojízným stánku s masem v Sunderlandu v II. sérii dokumentu "Sunderland Til I Die", tak sem je vzal taky. Dřív se jim tady říkalo teplákovky.
 12. Dnešní přírůstek z hodinářství, které založil pan Bechyně.
 13. 969

  SARB017 Alpinist

  Ještě před dvěma lety jsem to složitě dovážel z Japanu, dph, sraní, celnice,... druhý pak přes USA, strašná doba, akce s místním členem, jeho firmou a bydlištěm 200km ode mě. Teď přes to není kam plivnout, možná trochu škoda. :-/
 14. Krásnej seznam. Ten kluk, co ode mě bral Tvé Longiny tu na 100% je, je to chirurg v nemocnici na Vinohradech, myslím. Sympaťák, 32-35 let...
 15. si kup ty levnější, tam je to designově čistší.. .-)
×
×
 • Create New...