Jump to content

969

Member_50
 • Posts

  578
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž

Recent Profile Visitors

6,402 profile views

969's Achievements

Závislák

Závislák (6/8)

 1. Ahoj znova poptávám ručky na PS1. Elton je samostatně neprodává. Za případné nabídky moc díky...
 2. Děkuju Kubsonovi a přikládám ještě fotky charitativní limitky, kterou jsem dostal k vydraženým Seiko na Chronoshopu jako překvapení.
 3. Na veteránské závody plynulosti sháním mechanické stopky. Ideálně NE ruské provenience. Díky za nabídky.
 4. Byl by tu nějaký specialista, co dělá vysloveně vintage Seika. Potřeboval bych odservisovat pětky z roku 1970 vč. výměny skla atp. Díky.   

  1. Sborez

   Sborez

   Pošli to do Onyxu, udělají všechno, včetně vintage kousků. Skla dělají na míru taky.

 5. Kdyby se chtěl někdo zbavit těhle Béček...
 6. 969

  New Rolex 2021

  Bicolor Expy jsou za mě fajný hodinky , narativ o toolech je pryč asi tak 50 let... btw moje příští štace jsou ocelový gmt oystersteel pepsi, pokud je do doby než na mě přijde řada zas nepřestanou dělat.
 7. O co tady jako jde - o to co já neznám a ty znáš? Moc nechápu...
 8. Já ne, podvody, fejky, svinstva a zrušený už vyhraný aukce jsou jenom tam. Tady třeba nikdy.
 9. Cca do půl roku, myslím si. Jsem na čekačce u obou dealerů a u více modelů... a tenhle (kdy vůbec z pražské distribuce) byl první, co teda fakt přišel. Má je Patrick Schick, to mě taky zaujalo. Díky.
 10. Když já nejsem moc fotograf. Myslím pár kluků ze Slovače a pokud už nejsou pryč, tak se domnívám i Praha 4, Brumlovka. Zas taková palba to není. Prej co začal covid, tak je nápor zákazníků obrovskej...
 11. A díky všem za pozitivní energii!
 12. Hlavně nečekej 10 let jako já. Dost se to prodraží. No jo, ten bílej nápis u novýho modelu mě dostal. To prostě chceš. :-). Po válce jdem na kafe! Kámo, díky moc. Bohemka na vrchol, WHU do pohárů a Sunderland zpět do PL! Přes půl Parku kultury a oddechu Jůlia Fučíka? .-) A u Sportovní haly zaparkuju BMW E34... To jsem taky se taky zajímal. Většinou se diskutuje o 15-30g, ale asi je mi to jedno.
×
×
 • Create New...