Přejít na obsah

Christopher Ward aneb anglický hodinky


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 4,1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

musím říct, že se mi ty bronzovky líbí ..... nevím proč, ale připomínají mi něčím glycine (asi tím datum vokýnkem) ..... neskutečně mě ale sere ten nápis ..... to je jak František Novák .... ještě by pod tím mohlo bejt napsaný Smíchov Praha 5 ...... je zajímavý, že třeba takovej Audemars Piguet mi nevadí ...... prostě některý jména jsou divný

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samostatné sekce se nedočkáme, byť jsou tady vlákna s hodinkama který ani nemají manufakturni strojek, tak to mrsknu sem

jsou velkoparadnicky, tyhle se jim povedly...

a jen tak mimochodem, jak ti Bert zduvodnil, ze nemuze byt samostatna ChW sekce? Nezajimava znacka, nebo se ceka stale na tu novou strukturu fora, jak jsem nekde cetl?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jsou velkoparadnicky, tyhle se jim povedly...

a jen tak mimochodem, jak ti Bert zduvodnil, ze nemuze byt samostatna ChW sekce? Nezajimava znacka, nebo se ceka stale na tu novou strukturu fora, jak jsem nekde cetl?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Já jsem to po něm nikdy nechtěl, byl to jiný kolega. Takže nic nevím, jen to, že ta sekce není.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nepoustel sem je tady na fóru, to by nemělo smysl, proje bych kalhoty, přidal jsem je na CW fóru za dobrou cenu. Tady Wardy nemá smysl prodávat.

 

Jinak už k nim mají i tah, k tomu modrým cifru to míč nejde, ale s černým paráda.

Jinak v lednu bude to samý pouzdro, GMT a pepsi luneta. Jsem zvedavej

Upraveno uživatelem Dokusan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mívají i větší slevy, ale jen na vybraný hodinky, který jsou většinou starší. Teď je 15% na vše včetně limitek a řemenů. Tak je ten zájem asi větší. Navíc za poslední tři roky je to jejich aktuální portfolio nejzajímavější.

Jinak je možný, že doplňují sekci Clearance Sale.

Upraveno uživatelem Dokusan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...