Přejít na obsah

Bronzovky Elton PS 2- DayDate


Doporučené příspěvky

Vzhledem k tomu, že je to plast by bylo dost obtížné najít způsob jak z toho tu barvu sundat a nenaleptat samotný věnec. 3D tisku osobně moc nevěřím. Na velké věci možná, ale v téhle tloušťce nevím. Poptávám to všude možně. Harold mi nabízel pouze nepotištěné date věnce. Věřím že by někdo mohl mít i dny.

 

o čem jiným to je? pouzdro je standardní, luneta, ručky taky. Max popisy na dýnku.

Třeba zrovna ručky nejspíš sedět nebudou, jiné uchycení cifru, vlažka strojku atd. Tomáš to tu psal, nechci mluvit za něj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V bývalém zaměstnání jsme experimentovali s tenkostěnným 3D tiskem a srovnávali pevnost se stejnými výrobky ze vstřikolisů. Tloušťka tisku byla cca 1mm. Pevnost byla srovnatelná, o pár jednotek procent dokonce u 3D tisku vyšší. Další obrovské plus je to, že nápisy by nebyly na plastu natištěny, ale byly by součástí tisku, takže by byly nesmazatelné...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prim Sport 2 Daydate Sniper 


 


1) Straspol  (12) 


2) Nodus    (17)


3) Corwin    (7)


4) Gunman (9)


5) Libor_OV (18)


6) Prochy


7) kerob (8)


8) zbuddy (27)


9) Honza.manta (13)


10)Sect (1)


11) Dzos (16)


 


Prim Sport 2 Daydate Classic


 


1) Straspol  (12) 


2) Mikefux   (4) 


3) sibir


4) cali


5) Libor_OV (18)


6) kerob (7)


Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejsem v pořadníku, nicméně to čtu

ten dnový věnec je z lehce ohebného plastu, tlošťka odhadem kolem desetiny milimetru a mezi ciferník a strojek se toho víc nevejde, je to tam dost natěsno. Navíc tisk musí být taky pomerně tenký, jinak se ošoupe o ciferník zespodu

na fotkách je věnec chycený v pinzetě, opravdu je i na první fotce. Při pohledu zhora je tenky zhruba jako čárka na pravítku

post-23099-0-56813300-1491976850_thumb.jpg

post-23099-0-70923500-1491976851_thumb.jpg

post-23099-0-16503700-1491976853_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kolegové. Diskuse o denním věnci je v tomto vlákně podle mého už zbytečná. Napsal jsem, že o něj nepřestávám usilovat a pokud ta možnost bude, využiju ji. Ale bude to běh na dlouhou trať. Návrh hodinek je hotový, na to, aby se rozpustily  náklady víceméně bezbolestně, je nás už vlastně dost, i když kalkulaci nechávám dělat  pracovně na 30 lidí. Pojďme vlákno nyní držet převážně jako aktualizaci senamů účastníků, pár členů navíc by neškodilo, pokud chceme udržet vyšší čísla, o která máme v seznamu zájem, musí k nim samozřejmě  počty účastníků limitky dospět  :notworthy:..

Jak by se Vám - myslím ÚČASTNÍKŮM- líbily ty ručky bez výplně na celolumi verzi, o kterých jsem tady psal ?  Děkuji za pozornost.

 

Prim Sport 2 Daydate Sniper 

 

1) Straspol  (12) 

2) Nodus    (17)

3) Corwin    (7)

4) Gunman (9)

5) Libor_OV (18)

6) Prochy

7) kerob (8)

8) zbuddy (27)

9) Honza.manta (13)

10)Sect (1)

11) Dzos (16)

 

Prim Sport 2 Daydate Classic

 

1) Straspol  (12) 

2) Mikefux   (4) 

3) sibir

4) cali

5) Libor_OV (18)

6) kerob (7)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja bych byl pro cerne rucky bez vyplne na celolumi verzi a vzal bych si s dovolenim desitku.

 

Prim Sport 2 Daydate Sniper 

 

1) Straspol  (12) 

2) Nodus    (17)

3) Corwin    (7)

4) Gunman (9)

5) Libor_OV (18)

6) Prochy (10)

7) kerob (8)

8) zbuddy (27)

9) Honza.manta (13)

10)Sect (1)

11) Dzos (16)

 

Prim Sport 2 Daydate Classic

 

1) Straspol  (12) 

2) Mikefux   (4) 

3) sibir

4) cali

5) Libor_OV (18)

6) kerob (7)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak by se Vám - myslím ÚČASTNÍKŮM- líbily ty ručky bez výplně na celolumi verzi, o kterých jsem tady psal ?  Děkuji za pozornost.

 

Ručky černé bez výplně o.k

Prim Sport 2 Daydate Sniper 

 

1) Straspol  (12) 

2) Nodus    (17)

3) Corwin    (7)

4) Gunman (9)

5) Libor_OV (18)

6) Prochy (10)

7) kerob (8)

8) zbuddy (27)

9) Honza.manta (13)

10)Sect (1)

11) Dzos (16)

12) Stankoff (64 jestli nebude je mi to fuk)

 

Prim Sport 2 Daydate Classic

 

1) Straspol  (12) 

2) Mikefux   (4) 

3) sibir

4) cali

5) Libor_OV (18)

6) kerob (7)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj kolegové, sice jsem tu na foru nový, ale mám za sebou dva bezproblémové nákupy (tak na okraj, abyste mě rovnou nezpranýřovali). Hodně se mi líbí daydate sniperky v lumi s černýma ručkama. Než finálně zvážím (pakliže je to vůbec možné) zařazení do seznamu, mohl by mi někdo říci, s jakou přesně barvou lumi se počítá? Na vizualiaci se mi barva jeví modro-zelená, která je dost sexy (aspoň takhle mi to zobrazuje LCD monitor ve worku i doma). Nicméně mám zkušenost, že klasická lumi je za denního světla žlutozelená a v noci taková o fous modřejší. Ale stále ne tak, jak to vidím na vizualizaci. Takže zkrátím dotaz, ten lumi ciferník se bude upravovat směrem do modra pro denní světlo nebo to zůstane klasická žlutozelená? Možná to řeším moc dopředu nebo zbytečně, páč nápad celolumi je zajímavý sám o sobě bez ohledu na barevnost. Díky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poučen vývojem ve vedlejší limitce upravuji své žádoucí sériové číslo


 


Prim Sport 2 Daydate Sniper 


 


1) Straspol  (12) 


2) Nodus    (17)


3) Corwin    (7)


4) Gunman (9)


5) Libor_OV (18)


6) Prochy (10)


7) kerob (8)


8) zbuddy (4, když nedosáhneme 27)


9) Honza.manta (13)


10)Sect (1)


11) Dzos (16)


12) Stankoff (64 jestli nebude je mi to fuk)


 


Prim Sport 2 Daydate Classic


 


1) Straspol  (12) 


2) Mikefux   (4) 


3) sibir


4) cali


5) Libor_OV (18)


6) kerob (7)


Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm, tak jsem se po delsi dobe podival na Chronomag, jen tak na chvilku, abych zase neonemocnel...... Beru stabilne antibiotika a antidepresiva na chronobundus, ale uz se mi zase tresou ruce... Obe verze se mi moc libi, na kazdou ruku jedny by se hodily. Snad jen muj pocit, ja bych ani zadne bronzky nepotreboval, vyfiknul bych to v nerezu. No a u hodinek s takovym strojem je prakticky jistota velmi solidniho chodu a zivotnost v radu nekolika desitek let bez jakehokoli servisu. Co mi k cene nesedne, ten debilni plastovy otocny krouzek, na hodinky teto cenove kategorie proste nepatri dil s zivotnosti omezenou na nekolik mesicu a funkcnosti detske hracky...Ale jinak muj velky obdiv tvurcum.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 Co mi k cene nesedne, ten debilni plastovy otocny krouzek, na hodinky teto cenove kategorie proste nepatri dil s zivotnosti omezenou na nekolik mesicu a funkcnosti detske hracky...Ale jinak muj velky obdiv tvurcum.

Když se podíváš do vlákna, tak luneta z bronzu by byla tuším za búra,,,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rad by som sa pridal, cierne rucicky bez vyplne su OK.

Prim Sport 2 Daydate Sniper



1) Straspol (12)

2) Nodus (17)

3) Corwin (7)

4) Gunman (9)

5) Libor_OV (18)

6) Prochy (10)

7) kerob (8)

8) zbuddy (4, když nedosáhneme 27)

9) Honza.manta (13)

10)Sect (1)

11) Dzos (16)

12) Stankoff (64 jestli nebude je mi to fuk)

13) Harwey (11)


Prim Sport 2 Daydate Classic



1) Straspol (12)

2) Mikefux (4)

3) sibir

4) cali

5) Libor_OV (18)

6) kerob (7)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prim Sport 2 Daydate Sniper


1) Straspol (12)

2) Nodus (17)

3) Corwin (7)

4) Gunman (9)

5) Libor_OV (18)

6) Prochy (10)

7) kerob (8)

8) zbuddy (4, když nedosáhneme 27)

9) Honza.manta (13)

10)Sect (1)

11) Dzos (16)

12) Stankoff (64 jestli nebude je mi to fuk)

13) Harwey (11)


Prim Sport 2 Daydate Classic


1) Straspol (12)

2) Mikefux (4)

3) sibir

4) cali

5) Libor_OV (18)

6) kerob (7)

 

7) hopsahejsa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 S Eltonem jsem ve spojení a očekávám dávku informací, která je doslova na spadnutí  :clap: .

Vidím, že se to slibně vyvíjí. Přesto se domnívám, že podle dosavadního vývoje se nás, Stankoffe, šedesátčtyři asi neposbírá. Ale kolem třicítky bych se rád pohyboval. To je podle mého reálné. 

 

Trpělivost, pánové, vyvíjí se to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...