Vyrec Odesláno 26. ledna 2008 Nahlásit Odesláno 26. ledna 2008 Dobrý den, nutně bych potřeboval radu od nějakého odborníka.. Chci koupit na ebay.com hodinky DKNY a potřebuji poradit ohledně pravosti hodinek a zkušenostmi s objednáváním hodinek přes ebay.. Tady jsou odkazy: http://cgi.ebay.com/NEW-LUXURY-DKNY-SWAROV...1QQcmdZViewItem http://cgi.ebay.com/LUXURY-DKNY-SWAROVSKI-...1QQcmdZViewItem Za radu budu opravdu vděčný! Předem moc děkuji
Návštěvník YPO Odesláno 26. ledna 2008 Nahlásit Odesláno 26. ledna 2008 obávám se,že se rady nedočkáš ........ ty hodinky vypadají jako třpytka na ryby - pokud jsi přesvědčený, že s nimi někomu uděláš radost tak po nějaké pravosti za tyhle peníze nepátrej - fungovat budou určitě a démanty asi pravé nebudou mimochodem poštovné stojí jako polovina ceny hodinek
Vyrec Odesláno 26. ledna 2008 Autor Nahlásit Odesláno 26. ledna 2008 to vím že diamanty pravé nebudou, radsot stoprocentně udělám, ale ty druhé mají na hodinky.cz za 6000, tady by přišly na polovinu, ale chci se zeptat, jestli jsou pravé.. Nechci koupit nějaký shit z Turecka. A nejsem boháč, takže pro mě je to jako pro studenta dost peněz..
Foundryman Odesláno 26. ledna 2008 Nahlásit Odesláno 26. ledna 2008 DKNY by těžko někdo kopíroval. Nicméně si docela dobře umím představit, že i pravé jsou shit z Turecka.
Vyrec Odesláno 26. ledna 2008 Autor Nahlásit Odesláno 26. ledna 2008 (upraveno) právěže v Turecku jsem byl a padělaných hodinek DKNY je tam dost..:-) Já bych je sám nekupoval ani nevybral, jde o výběr přítelkyně.. Upraveno 26. ledna 2008 uživatelem Vyrec
Návštěvník YPO Odesláno 26. ledna 2008 Nahlásit Odesláno 26. ledna 2008 to vím že diamanty pravé nebudou, radsot stoprocentně udělám, ale ty druhé mají na hodinky.cz za 6000, tady by přišly na polovinu, ale chci se zeptat, jestli jsou pravé.. Nechci koupit nějaký shit z Turecka. A nejsem boháč, takže pro mě je to jako pro studenta dost peněz.. jediná možnost je : ebay obrázky srovnat s originál obrázky ze stránek DKNY( pokud něco takového existuje) ..... co se skrývá uvnitř pouzdra nikdo nezjistí
spiderer Odesláno 26. ledna 2008 Nahlásit Odesláno 26. ledna 2008 U toho prvniho prodejce bych se neobaval toho ze to bude nejaka levota - ma dostatek pozitivnich komentaru a modni hodinky co ma v nabidce co znam vypadaji ze budou prave, zeptal bych se prodejce na postovne do CR, abys nebyl nemile prekvapen, protoze jsem si vsimnul pouze ceny do US U druheho prodejce plati podle me prakticky o same Zkusenosti s objednavanim z ebay - vydrazit aukci, pripadne zakoupit buy it now, poslat penize pres paypal a cekat Zatim jsem nemel na ebay zadny problem s prodejci (vadne zbozi, ztracena zasilka, neprave zbozi atd), vzdy korektni jednani - doporucim vybirat si prodejce s vyssim skore + feedbackem 99,5% a vic, pokud mas feedback zaporny, 0 nebo s nekolika negativnimi komentari, doporucim nejprve napsat prodejci a ujistit jej ze mas skutecne zajem. Co se tyce tveho vyberu - nemyslim si, ze by byl spatny, jedna se o modni hodinky, sam jsem asi pred pul rokem nejake DKNY v Klenotech Aurum s 50% slevou u nas koupil a pritelkyni se libi a je s nimi spokojena, myslim ze vic nez s "nepresnymi" mechanikami.. tady zalezi hodne na obdarovavane co preferuje (a to tady nikdo z nas nevi)
Foundryman Odesláno 26. ledna 2008 Nahlásit Odesláno 26. ledna 2008 právěže v Turecku jsem byl a padělaných hodinek DKNY je tam dost..:-) Já bych je sám nekupoval ani nevybral, jde o výběr přítelkyně.. A nebyly to originály?
spiderer Odesláno 26. ledna 2008 Nahlásit Odesláno 26. ledna 2008 Jinak ty sutry diamanty urcite nebudou, ale je mozne ze sklo od swarovskiho by to byt mohlo Co se tyce kopii, myslim, ze i kopie DKNY budou, stejne jako u Dieselu atd, ale tohle nevypada na ten pripad, alespon podle me.. Jinak chlapi, nenicte ho hned, pokud pritelkyne prahne po baterkovym sperku, myslim ze bude spokojena A co se tyce shitu z turecka, ty co ma pritelkyne u nas vysly cca na 2.500,- po sleve a zatim si nestezuje, jsou trosku osoupany, bezi porad spolehlive a zatim nikoho netrapi odkud jsou, beztak to bude Cina
Vyrec Odesláno 26. ledna 2008 Autor Nahlásit Odesláno 26. ledna 2008 to spiderer: Děkuji moc za radu! S nakupováním na ebay zkušenosti mám, ale ne s hodinkami.. Nebývají třeba lehce poškozené, nebo škrábnuté, když jsou tak levné? Vím, je to vždycky jinak, ale chci se zeptat, ale už mi bylo odpovězeno..:-)
Vyrec Odesláno 26. ledna 2008 Autor Nahlásit Odesláno 26. ledna 2008 (upraveno) Anebo, jaké dámské hodinky, jako dárek, byste mi doporučili? (do 3000 Kč) Upraveno 26. ledna 2008 uživatelem Vyrec
Foundryman Odesláno 26. ledna 2008 Nahlásit Odesláno 26. ledna 2008 (upraveno) Musí to být quartz? Osobně bych v této cenové relaci zapátral v automatech Orient. Upraveno 26. ledna 2008 uživatelem Foundryman
Vyrec Odesláno 26. ledna 2008 Autor Nahlásit Odesláno 26. ledna 2008 (upraveno) nemusí, na tom nezáleží.. Upraveno 26. ledna 2008 uživatelem Vyrec
Foundryman Odesláno 26. ledna 2008 Nahlásit Odesláno 26. ledna 2008 Případně i SEIKO by se do limitu mohlo vejít.
sibirnaya Odesláno 26. ledna 2008 Nahlásit Odesláno 26. ledna 2008 hele, nevsimej si jich, kazdej nejak zacinal, ja osobne nosil dvoje DKNY a je fakt, ze baby ty automaty moc neberou, jedna znama nechala tri dny cartiery lezet a pak je jela do vidne reklamovat, ze nejedou.. njn, nenosi se, nejedou. me osobne se vic libi ty prvni, postovny je tam 13dolcku, myslim, ze pritelka ti da dostatecne najevo nadseni.. rozhodne to bude lepsi, nez orient automaty, kor, dyz je to mlada kocka, ve svetle disco koule bude zarit jak hvezda... ja babam kupoval vetsinou diesely nebo dkny, popripade calvin klein, a spokojenost byla oboustranna
spiderer Odesláno 26. ledna 2008 Nahlásit Odesláno 26. ledna 2008 sibirnaya - jojo, v tomhle pripade to vidim podobne Jinak celkove v relaci do 3.000,- bych osobne asi automaty nehledal, kousky od seika po 70 USD budou mit odporny plechovy remeny a na prvni pohled budou IMHO pusobit mnohem hur nez zmineny DKNY nebo Armani nebo Diesely.. Myslim, ze i vetsi cast populace oceni hodinky Diesel nez Seiko
spiderer Odesláno 26. ledna 2008 Nahlásit Odesláno 26. ledna 2008 sibirnaya - jojo, v tomhle pripade to vidim podobne Jinak celkove v relaci do 3.000,- bych osobne asi automaty nehledal, kousky od seika po 70 USD budou mit odporny plechovy remeny a na prvni pohled budou IMHO pusobit mnohem hur nez zmineny DKNY nebo Armani nebo Diesely.. Myslim, ze i vetsi cast populace oceni hodinky Diesel nez Seiko
Vyrec Odesláno 26. ledna 2008 Autor Nahlásit Odesláno 26. ledna 2008 Asi zůstanu u DKNY, nic ostatního mě vzhledem nenadchlo, o nic jiného než o vzhled totiž nejde. A co hodinky Guess? http://www.aukro.cz/item300033882_krasne_hodinky_guess_.html Já se v hodinkách nevyznám, tak mě prosím hned nekamenujte.. Jinak děkuji za dosud napsané rady!
lolohh Odesláno 26. ledna 2008 Nahlásit Odesláno 26. ledna 2008 Asi zůstanu u DKNY, nic ostatního mě vzhledem nenadchlo, o nic jiného než o vzhled totiž nejde. A co hodinky Guess? http://www.aukro.cz/item300033882_krasne_hodinky_guess_.html Já se v hodinkách nevyznám, tak mě prosím hned nekamenujte.. Jinak děkuji za dosud napsané rady! Myslím si, že je úplně jedno, zda Guess nebo DKNY nebo CK, že to bude všechno cca stejné. Ta aukce na aukru na Guessy už ale skončila.
Doporučené příspěvky
Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.
Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat
Vytvořit účet
Vytvořte si nový účet. Je to snadné!
Vytvořit nový účetPřihlásit se
Máte již účet? Zde se přihlaste.
Přihlásit se