Jump to content

Marathon Watch

Recommended Posts

• 10 months later...
  • Replies 448
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Předmět: Radiační měření Marathon Navigator   Komu: všichni   Nedávno jsem nechal měřit radiaci na starých ruských/sovětských palubních hodinách AVRM a 127ČS (více viz toto vlákno). Při této příl

Předmět: Hodinky Marathon a MIL-PRF-46374G Komu: všichni   Americké ministerstvo obrany dokončilo v květnu pravidelnou dvouletou recertifikaci dodavatelů (a jejich výrobních závodů), které dodávaj

Zišlo by sa to tu trochu oživiť...

Dnes po obede moje obľúbené GSAR, v ich prirodzenom prostredí a podvečer digošky od Marathonu, ktoré ma fakt príjemne prekvapili.

20200510_160956..jpg

IMG_20200510_200503..jpg

• 2 weeks later...
V 21. 5. 2020 v 12:22, villain83 napsal:

Toto je 36mm? Seděj ti akorát.

Ano, a už je nemám, nenosil jsem je moc často, a to je škoda.

36-tky by mi osobne boli už asi malé. Vďaka týmto mojím GSAR-om som zistil, že 39mm je pre mňa tak akurát. Dovtedy som nosil samé 42mm a vyššie...

Páči sa mi ale na tých 36-tkách ten čierny dátumový veniec. Zekon, to si menil ty?

V 29. 5. 2020 v 8:24, Mr.Zizi napsal:

36-tky by mi osobne boli už asi malé. Vďaka týmto mojím GSAR-om som zistil, že 39mm je pre mňa tak akurát. Dovtedy som nosil samé 42mm a vyššie...

Páči sa mi ale na tých 36-tkách ten čierny dátumový veniec. Zekon, to si menil ty?

Já si o to napsal, taky jsem o to dýl čekal. 39mm jsem měl dvakrát, a kdyby luneta byla taky 39mm a ne 41mm, tak by to bylo o.k.

• 5 months later...