Přejít na obsah

Citizen Promaster Pilot radiocontrolled AS4050-51E


jan21

Doporučené příspěvky

Taky mě mile překvapily ceny hodinek v Itálii. Pokukoval jsem u nád dlouho po Pilotech Special Edition, které tady stojí 25.300 kč. Trochu jsem něvěřil svým očím, když jsem je v Trentu viděl ve výloze za 548?. No chvíli jsem váhal a pak koupil. Aniž jsem požadoval nějakou slevu, zaplatil jsem nakonec 500?, hodinky mi hned upravili na ruku a zabalili, jako kdybch to měl dárek pod stromeček :)

 

post-3127-1206785097.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 199
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

ahoj shanim k temto hodinkam cesky novad, jestli by ho nekdo mel, tak bych ho pral, stacilo by ho jen nafotit nebo naskenovat. diky moc. A dekuji za rady. Ahoj

 

Český návod asi neseženeš.Ale na stránkách prodejce si ho můžeš v angličtině stáhnout.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
já objednal ve španělsku AS2031 v titanu, u nás v obchodech 25.300,-- mají mi přijít dnes za 467? to je vpodstatě míň jak za půlku :)

 

 

Az ti prijdou dej vedet jak jsi dopad s Newatch, ja se chystam na dobirku objednavat vyse uvedene Citizeny. Nekde jsem slysel, ze to zas tak super obchod neni. Tak nevim....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hodinky dorazil po 18ti hodinách od objednání a to v naprostém pořádku. V příbalu je návod a eurozáruční list se zárukou v rámci EU 1 rok ve španělsku 2. S cenou a dodávkou jsem maximálně spokojenej. Můžu jen doporučit.

Také já mohu doporučit. Opravdu je to velmi rychlý a spolehlivý obchod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potvrzuji výše uvedené .....

Citizen Promaster Pilot radiocontrolled AS4050-51E mám 3 týdny, max spokojenost......

Objednáno v neděli večer okolo 22 hodiny, v úterý ve 13:26 u mne zvonila spedice ...... nebyl jsem doma.

Takže jsem si je vyzvedl raději osobně na dispečinku.....( tu anabázi jsem zvrtal já, špatně jsem vyplnil mobilní číslo, já jsem tam dával mezery pro lepší čitelnost a jim se to nevešlo do kolonek....)

Dodávka dobírkou UPS, naprosto v pohodě, mezinárodní záruka též 1 rok. Platba Kć, něco maličko pod 13 000 ..... ofiko obchody 23 700 Kč .....

Pro mne byl asi největší šok ta blesková dodávka. A možnost sledovat na netu, kde přesně balíček je.................

 

Překvapení

- svítí celou noc (to jsem zvědav jak dlouho :thumbsup_anim: ),

- minimální váha - myslím, že nejtěžší je sklo,

- relativní nestálost radiového signálu - hodinky mám v noci na stejném místě a jednou je signál slabý, jednou silný ...2 x vůbec žádný - u quarz systému až tak moc nevadí

(pozn.: pokud hodinky dám na parapet okna, signál VŽDY maximální).

 

A kupodivu ten ciferník je krásně čitelný - na fotce to vypadá jako strašný zmatek, ale v reálu není.

 

Zatím se mi je nepodařilo poškrábat - viz zdejší diskuze o měkkosti titanu ......

 

Návodem se jde prokousat, byť cizí řeči moc nezvládám - ale jde to.

 

Závěr:

smutně konstatuji, že kdo se zde začte do chronomagu, je ztracen ......nikdy jsem netušil, že tak drahé hodinky budu mít :rolleyes:

 

Pěkný den.

Mirek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po měsících...

Od zakoupeni je to 10 mesicu a jeste jsem ani jednou nesahnul na serizeni casu. A to ani i pri zmene letniho a zimniho casu. Porad jsem maximalne spokojen. Zadne zavady se zatim neobjevily. Jen snad ten titan je opravdu mekci nez ocel, takze uz je na nekolika mistech skrable pouzdro i tah. Safirove sklo je bez skrabnuti.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Protoze prave tenhle model v jedne fazi chrononakazy malem skoncil u me doma, mam je docela okouknute a to jak z ruznych prospektu tak na zivo. Ocel i titan. Za sebe musim rict, ze bych tuhle verzi nezatracoval. S obrazku se mi jevi - no rekneme sympaticky. Dal jsi mi opet brouka do hlavy, doufam ze budu mit moznost osahat je nekde nazivo. Docela se na to tesim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...