Přejít na obsah

Citizen Promaster Pilot radiocontrolled AS4050-51E


jan21

Doporučené příspěvky

Tak jsem trošku otestoval své Citizeny v sauně (už mi po roce a půl otrnulo). Navštívil jsem s hodinkami na ruce parní saunu, kde bylo 45 stupňů a 100% vlhkost vzduchu a dále klasickou finskou saunu (100 stupňů a 10% vlhkost). Zajímavé bylo, že jsem se o ně nespálil (že by nižší tepelnou vodivostí titanu?) Hodinky byly z parní sauny na povrchu totálně orosené, ale uvnitř hodinek ani kapička. Ze suché sauny byly trochu rozpálené, ale na funkci rostlináře to nemělo žádný vliv (doufám).

Takže naprosto bezproblému, i po týdnu od saunování fungují skvěle. :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
  • Odpovědi 199
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po měsících...

zdravim,

potreboval bych poradit.

chtel jsem si koupit na www.newatch.com tyto produkty:

 

Citizen AS4020-52E

a reminek pro as4050

 

ale pri objednavce me to napsalo toto:

We're sorry. This item can't be shipped anymore to your selected destination due to manufacturer's restrictions. Please contact us in case of doubt.

 

vite o tom neco? da se to nejak obejit, nebo muzete mi poradit i jiny obchod, kde se daji tyto hodinky poridit za podobnou cenu?

 

Diky za radu. Moc se me tyto hodinky libi, ale 18 tis. se me zase za ne davat u nas nechce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravim,

potreboval bych poradit.

chtel jsem si koupit na www.newatch.com tyto produkty:

 

Citizen AS4020-52E

a reminek pro as4050

 

ale pri objednavce me to napsalo toto:

We're sorry. This item can't be shipped anymore to your selected destination due to manufacturer's restrictions. Please contact us in case of doubt.

 

vite o tom neco? da se to nejak obejit, nebo muzete mi poradit i jiny obchod, kde se daji tyto hodinky poridit za podobnou cenu?

 

Diky za radu. Moc se me tyto hodinky libi, ale 18 tis. se me zase za ne davat u nas nechce.

 

Co to je za omezení, že ti je nemůže poslat? Normálně jsem tam nakupoval a maximální spokojenost. Na ebay vyjdou o trochu dráž a to i když na newatch.com přičteš dph a shipping.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak vyreseno. napsali me toto:

Hi,

Now, Citizen does not allow us to sell their watches on the web out of Spain, but if you want it, we can send it if you order it by e-mail.

Now, the only payment mode would be Money transfer by bank, "cash on delivery" or paypal.

If you want make a order, please, tell me the watch or watches that you want, send us the delivery addres, your phone number and tell me the payment mode that you want.

Thank you

Best regards

 

Takze objednavka probehla emailem, tak snad vse dojde v poradku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam ale jiny problem. Jak je to s silou signalu dcf?

 

Doma,ani v praci nemam sanci signal chytit. venku jsem ho chytil jen jednou,ale jen na low. Tak jsem dal at se synchronizujou a myslim, ze se to nezdarilo.

Bydlim u jicina a pracuju v liberci. Je pravda, ze budova v praci je zelezobeton, takze tam se asi nechytam, ale doma by to melo jit. Sice mame plechovou strechu, ale prece.

 

Mno zkusim jeste jit nekam ven na delsi cas, aby se zpamatovaly a nabraly dostatek signalu :)

 

Asi muze byt jeste problem s jiz dlouho trvajici inverzi. Tak uvidime, az se vyjasni. Snad vse bude v poradku. Jak je to se zarukou a kde ji mohu uplatnit? Kupoval jsem je pres newatch.com

 

Jo a je rozdil z prijmem mezi titanovou verzi a steel verzi? ja mam jen steel As4020.

Dikec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam ale jiny problem. Jak je to s silou signalu dcf?

 

Doma,ani v praci nemam sanci signal chytit. venku jsem ho chytil jen jednou,ale jen na low. Tak jsem dal at se synchronizujou a myslim, ze se to nezdarilo.

Bydlim u jicina a pracuju v liberci. Je pravda, ze budova v praci je zelezobeton, takze tam se asi nechytam, ale doma by to melo jit. Sice mame plechovou strechu, ale prece.

 

Mno zkusim jeste jit nekam ven na delsi cas, aby se zpamatovaly a nabraly dostatek signalu :)

 

Asi muze byt jeste problem s jiz dlouho trvajici inverzi. Tak uvidime, az se vyjasni. Snad vse bude v poradku. Jak je to se zarukou a kde ji mohu uplatnit? Kupoval jsem je pres newatch.com

 

Jo a je rozdil z prijmem mezi titanovou verzi a steel verzi? ja mam jen steel As4020.

Dikec.

 

 

Polož hodinky k západnímu oknu, dvanáctkou k západu a signál musí chytat. Citizeny už nemám, ale rádiová Casia má doma troje a všechny chytají signál naprosto v pohodě a to jsem ještě 300 km na východ od Liberce. Hodinky mám na skříni u jižního okna a směr otočení ciferníku vůbec neřeším.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ponevadz jsem v praci, kde mame zelzny ramy, plechovej parapet a zelezobetonovou kostrukci, tak to zkusim az doma. Ale tam mame taky plechovej parapet a plechovou strechu. zkusim to nekde na neutralnim miste. Signal by se mel ukazat hned, nebo musim nejakej cas cekat - kolik?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ponevadz jsem v praci, kde mame zelzny ramy, plechovej parapet a zelezobetonovou kostrukci, tak to zkusim az doma. Ale tam mame taky plechovej parapet a plechovou strechu. zkusim to nekde na neutralnim miste. Signal by se mel ukazat hned, nebo musim nejakej cas cekat - kolik?

 

Bohuzel hodinky vybavene prijmem signalu s kterymi mam zkusenost ( Casio G-Shock ) mivaji indikator sily signalu a ukazuji cas a datum posledni synchronizace, behem par minut byla vetsinou synchronizace dokoncena. Ohledne vasich Citizenu vam bude muset poradit nekdo jiny. Ma predchozi rada byla pouze vseobecna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...