Přejít na obsah

Rolex Baselworld 2018


dabelM

Doporučené příspěvky

ja tam ted volal, nedalo me to a opravdu me rekli ze zacatkem pristiho roku by to melo byt, jelikoz oni neberou rezervace od cizincu, ale jen mistni klientely(čr) a tak jim ten seznam nezabiraj lidi ktery poptaj na 20 AD a berou jen ty od toho, kdo se ozve prvni a neodhlasi se u tech ostatnich, takze neco na tom bude. Nejsou to teda 2 mesice ale 6-8 je realnejch a to vubec neni tak hrozny, jako 5 let...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 321
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Zdravim vsechny, mam spravny predpoklad, ze se nove strojky s vetsi rezervou chodu, atd. dostanou i do batmana pristi rok? Pokud ano, co to udela s cenou soucasneho modelu? Dekuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je fajn predavat věc, ktora sa v podstate ani neda kupit :)...

 

Ja  som sa tiež zapisal na waitlist a vo Viedni mi povedali, u ad kde som reg. ze vobec nevedia ani orientacne, kvoli obrovskému dopytu./som naivne myslel že snad sa stane nejaky zazrak :)/

 

 a to iste mi povedali aj v Bratislave,že im zatial neprisli, nevedia.

 

No nevadi ja aj tak počkam, snad sa dočkam :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vidim spatne nebo to neni pepsi ale nejaka cervenoruzova s fialovou..? Proc?!?

Boha nerobte zase s tymito farbami.. To sa omiela dokola fest. Kukaj tu sem :

 

https://www.rolexforums.com/showthread.php?t=614677

 

Tam tiez nejaky chytrolin pofotil u AD pod nejakou prepalenou ziarivkou prezentacnou a honi si tom ego ze jeho Batman ma krajsiu modru :)))) Ako vyzeraju v skutocnosti v prirodzenom svetle mozes vidiet na dalsich prispevkoch k jeho poucnej teme...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou božský, vo tom žádná, jinak mě asijská prodejkyně tvrdila opak, prý jen demo bez strojku.

Tie pepsi co si fotil boli u Wagnera? Tam je to samozrejme so strojkom, ved aj sekundovka je v roznych polohach..

Ja ked som tam bol cca 2 tyzdne dozadu, tiez som si najprv myslel ze tam maju demo na ukazku, ale hned som zbadal ze poloha ruciciek nie je ako na demo modeloch , tak jej vravim ( tiez aziatke) ze aha to mate retail kusok? Ona ze ano, jasne full produkcny kusok, bohuzial nie na predaj. Vravim jasne, nechava si ich konatel, len sa pousmiala..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dik za serii dalsich fotek.. fialova a tmavsi ruzova.. at ses na dennim svetle nebo pod zarivkou, cekal bych stale modrou a cervenou, jenze tu tam proste nevidim... Alespon ze u batmana je modra modrou.. Takova jistota v dnesnim pomatenem svete

Chcelo by to pozerat na niecom inom ako Nokii 7110 :)

 

Odtienov cervenej a modrej je spusta, nie len ta ktora je na etikete spolocnosti Pepsi, co nema s RLX ani piku spolocnu..

Ale tak nazdravie..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...