Přejít na obsah

Oris TT1 Divers modré


lolohh

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 49
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Delšídobu jsem to už tušil.....teď jsi mi to potvrdil! Jsem blbec :crying_anim02:

 

Armbandsklockan je ohleduplný, nechtěl napsat vůl, jinak bych ti nabídl,že s tebou utvořím spřežení :thumbsup_anim:

Upraveno uživatelem Conrad
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Tak mozem potvrdit, ze tie hodinky uz v Nekazanke nemaju. Viem, pretoze som si dnes spravil radost :thumbsup_anim:

 

Takze vas zdravi novy clen fora aj novy majitel Orisiek.

Tak ať slouží. Takový bych přesně potřeboval, ale vypadá to, že budu místo nich muset na dovolenou se ženou. A našetřené peníze padnou :thumbsdown_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dik chalani. Mne toho roku dovolenka padla, tak som si ich mohol dovolit. Zatial som ich z ruky dole nedal (aj ked v nich nespim :sleeping_03anim: ) Za tyzden urobili asi 12 sekund dopredu, takze aj presnost vyzera v pohode. Fotky robit nebudem, tych tu je dost :)

Taky gratuluju, čoveče! Je to skvely kauf! Jsem si jist že budeš s Orisama spokojeny. Mam s nima jen dobry zkušenosti.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Pres internet hodinky kupovat nedoporucuji. Mozno budou originaly, ale vzy je tam nejaky figl. Treba budou stare, nebo rozbite a.t.d.

 

Oris vyrabi kvalitni hodinky. Prezila kvarcovou krizi, a nikdy nevyrabila kvarcove casomiry. Oris Divers pouziva nemecka armada. Jsou to moc hezke a kvalitni hodinky

 

To jsou zase perly :D

 

Oris quartzky vyráběl a na internetu se občas objeví i nové nerozbité hodinky.

Teda alespoň doufám, že Kubson prodává i nerozbité hodinky :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stretol :)

Mám je doma necelé dva roky a kupoval jsem je na Tenerife.

Směřuje někam tvůj dotaz? Zajímá tě k nim něco konkrétního?

 

ten od koho som kupil svoje Orient Star Royal WZ0011FC mi ponukol prave mnou uvedene ORIS TT1 Regulator 1000m Titanium Diver, a ja som ich zatial nikomu na fore nevidell, tak len ci tu je nejaky stastny majitel :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

Oris vyrabi kvalitni hodinky. Prezila kvarcovou krizi, a nikdy nevyrabila kvarcove casomiry. Oris Divers pouziva nemecka armada. Jsou to moc hezke a kvalitni hodinky

 

Marně se snažím na něco podobného kápnout... nenarazil někdo na Orisky TT1 Divers modré do cca 13000?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uvidíme, co jamikadze dokáže nabídnout... Já osobně vítám tah (s dovolením si půjčím obrázek od askolda), viz. obrázek. Mrknul jsem i na oris.ch, je tam hodně nových modelů, já nescháním nic narychlo, jenom kdyby byla výhodná nabídka, chytil bych se. Jestli jamikadze dokáže obrázkový typ sehnat za cenu, kterou napsal, tak bych se asi zaháknul.

  • Posted Image
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...