Přejít na obsah

Oris TT1 Divers modré


lolohh

Doporučené příspěvky

Ahojte,

 

v tomto pražském bazaru mají Oris TT1 Divers za 19 tisíc. Píší tam mimojiné: "Hodinky jsou nenošené, NOVÉ. BAlení zahrnuje originální krabičku, hodinky, záruční list - kupováno 16.2.2008 v praze - V ZÁRUCE do 16.2.2010!!!"

 

Pokud je to pravda, tak mi to přijde jako celkem výhodná koupě, sleva z oficiální ceny je 8000 Kč, což podle mě ujde. Tak kdybyste měl někdo zájem, tak se tam skočte podívat.

 

PS: nemám nic společného s tím bazarem, jen myslím, že by to snad mohlo někomu pomoci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 49
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ahojte,

 

v tomto pražském bazaru mají Oris TT1 Divers za 19 tisíc. Píší tam mimojiné: "Hodinky jsou nenošené, NOVÉ. BAlení zahrnuje originální krabičku, hodinky, záruční list - kupováno 16.2.2008 v praze - V ZÁRUCE do 16.2.2010!!!"

 

Pokud je to pravda, tak mi to přijde jako celkem výhodná koupě, sleva z oficiální ceny je 8000 Kč, což podle mě ujde. Tak kdybyste měl někdo zájem, tak se tam skočte podívat.

 

PS: nemám nic společného s tím bazarem, jen myslím, že by to snad mohlo někomu pomoci.

V poslední době na ně koukám a na ebay se dají sehnat okolo 650 dolarů. S dnešním kurzem je to pořád polovina té bazarové ceny. Proč je u nás tak draho :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO
V poslední době na ně koukám a na ebay se dají sehnat okolo 650 dolarů. S dnešním kurzem je to pořád polovina té bazarové ceny. Proč je u nás tak draho :(

polovina ceny to není, ale i tak je to výhodné ..... rozhodně bych je koupil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V poslední době na ně koukám a na ebay se dají sehnat okolo 650 dolarů. S dnešním kurzem je to pořád polovina té bazarové ceny. Proč je u nás tak draho :(

Jo, to je o dost levnější. Ale třeba já na ebay neumím hledat. Teď tam vidím dvě "Buy it now", jednu za 845 dolarů (ale Authenticwatches, které zde nemá úplně dobrou pověst) a pak za 975 dolarů (a to ještě bez poštovného). Jediná rozeběhnutá aukce tam je s aktuální cenou 806 dolarů (a to ještě borec neposílá do ČR). Snad to je jindy lepší. Neumím se třeba kouknout do již skončených aukcí (extra mi to teda ale nevadí).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do skoncenych aukci se logicky jen tak kouknout nemuzes. Jde to pouze v pripade, ze si aukci jez chces sledovat ulozis svyho profilu (My ebay). Pak se muzes podivat, jak to skoncilo a tedy jaka je asi trzni cena. Toto se hodi zejmena pokud drazis a stanovujes si svuj limit. Pokud budes pouzivat jen Buy it now, funguje to jako e-shop a vyhody drazby to trosku ztraci...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do skoncenych aukci se logicky jen tak kouknout nemuzes. Jde to pouze v pripade, ze si aukci jez chces sledovat ulozis svyho profilu (My ebay). Pak se muzes podivat, jak to skoncilo a tedy jaka je asi trzni cena. Toto se hodi zejmena pokud drazis a stanovujes si svuj limit.

Aha, díky.

 

Pokud budes pouzivat jen Buy it now, funguje to jako e-shop a vyhody drazby to trosku ztraci...

To je mi jasné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník Kamil
Pres internet hodinky kupovat nedoporucuji. Mozno budou originaly, ale vzy je tam nejaky figl. Treba budou stare, nebo rozbite a.t.d.

velmi kvalifikovaná rada :axehead:

Nesouhlasím!

Koupil jsem přes internet hodinky minimálně 30x, nové i staré, levné i drahé a nikdy žádný problém. Chce to si vybírat prodejce, dívat se na feedbacky, ceny dopravy, atd. Samozřejmě se člověk může spálit, ale to se může stát i normálně v kamenném obchodě. :)

Upraveno uživatelem Kamil
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pres internet hodinky kupovat nedoporucuji. Mozno budou originaly, ale vzy je tam nejaky figl. Treba budou stare, nebo rozbite a.t.d.

Úplně ve mě hrklo, chlape!!! :D :D :D Naštěstí jsem použil "Hledání" a přečetl si pár Tvých dalších příspěvků. To mě uklidnilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...