Přejít na obsah

Silikon od Barton Watch Bands


Mr. Igelit

Doporučené příspěvky

Zdravím,

 

trochu oživím tuhle sekci - možná to bude někoho zajímat.

 

Už delší dobu jsem hledal nějaký pěkný gumový/silikonový řemen, naposledy teď ke svým Squale. Mám k nim sice Squale tropic, který stojí 2 tisíce, ale upřímně jsem z něj nebyl zrovna na větvi.

 

Na YouTube jsem narazil na recenzi gumy od Barton Watch Bands, vypadalo to celkem slibně. Prodávají i kožené řemeny, canvas a NATO. Kdybych chtěl někdy NATO, tak bych je určitě vyzkoušel, vypadají dobře a pohodlně (třeba ty z materiálu "Seatbelt" mě docela zaujaly).

 

Gum mají dva druhy, vzal jsem tu "lepší" řadu - tenhle Elite Silicone. Zprvu mě odrazovala pošta z USA, ale když jsem zjistil, že se s poštovným, které činí pouze 2 dolary, vejdu do limitu, tak jsem neváhal a řemen objednal.. Objednáno v pondělí 4.6., dodáno dnes ve středu 13.6..

 

 

Přišlo to hezky zabalené a dobrá zpráva je, že řemen obsahuje dvě dolní části řemenu - kratší a delší. Velké plus. Mají hodně děr blízko u sebe, takže si snad každý přijde na své. Za zmínku stojí "quick release" stěžejky a zahnutí části řemenu u pouzdra hodinek - další velké plus:

 

u8N9vNm.jpg

 

TMsPZuS.jpg

 

2WBwcm5.jpg

 

 

Řemen je fakt hodně měkký a pohodlný:

 

WrIG9ok.jpg

 

Všimli jste si té velké díry na konci řemenu? Další vychytávka, kterou jsem nikde neviděl - ta totiž slouží pro uchycení konce dolního řemenu tímto výstupkem na horním řemenu:

dLfrJ9P.jpg

 

Takže ve finále konec řemenu neodstává od hodinek a o nic se nezachytává. Potvrzuju, že to fakt funguje:

 

tu5ROdT.jpg

 

Z8WYjBv.jpg

 

Na závěr fotky na hodinkách:

 

xCBkRL4.jpg

 

cpEUk9L.jpg

 

 

Ještě bych dodal, že se zužuje o 2mm (já mám 20-18), spona vypadá docela kvalitně a je to pohodlný jako prase.

 

Takže sečteno a podtrženo, pokud někdo sháníte dobrou gumu za pětikilo, určitě bych zvážil tuhle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

S dovolením vlákno upnu...

 

Od Bartonu už mám 2 Elite silikony a jsem s nima spokojen (jeden modrý na Jen počkej limitce (čímž doporučuju, snad někdy i vyfotím).

 

Dnes přišel newsletter, že podlehli tlaku okolí a zařadili do nabídky i liché šířky - tj. možnost pořídit 19mm např. na Seika, Igeny.. atp.

 

V.

 

A pokud by někdo už vyzkoušel jejich Canvas, rád si přečtu nějaké info :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...