Přejít na obsah

Jaké Longines máte na ruce?


Mašu

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 1,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

kolega přede mnou nakonec hodinky nevzal, byl jsem druhý v pořadí, takže mám ke kulatým narozeninám dvoje longinesy, když počítám lhc minulý týden... sice to stálo trošku nervů a x hodinek v prodejním vlákně, ale mám z toho všeho nakonec dobrý pocit...

image.png.4c7ffaeb1606011b9f964ea5f398cba3.png

 

image.png.85d4bd48515bba568ab00991ae78a15c.png

 

do této značky jsem se zamiloval. je mnohem starší než jiné slavné značky typu rolex a cenově mnohem dostupnější. a jsou to krásné hodinky, řekl bych nadčasové a velmi originální :)

a - jak doufám - v českých zemích snadno servisovatelné, člověk to nemusí posílat do japonska apod.

🙏

  • Like 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, Zdenek1307 napsal:

Super... a to ja porad vaham, uz nekolik let 😀 ...uz musim do party.

@Oxyg vypadaj, že ti sednou přesně :)

Upraveno uživatelem kaktusář
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 3. 10. 2024 v 9:46, kaktusář napsal:

kolega přede mnou nakonec hodinky nevzal, byl jsem druhý v pořadí, takže mám ke kulatým narozeninám dvoje longinesy, když počítám lhc minulý týden... sice to stálo trošku nervů a x hodinek v prodejním vlákně, ale mám z toho všeho nakonec dobrý pocit...

image.png.4c7ffaeb1606011b9f964ea5f398cba3.png

 

image.png.85d4bd48515bba568ab00991ae78a15c.png

 

do této značky jsem se zamiloval. je mnohem starší než jiné slavné značky typu rolex a cenově mnohem dostupnější. a jsou to krásné hodinky, řekl bych nadčasové a velmi originální :)

a - jak doufám - v českých zemích snadno servisovatelné, člověk to nemusí posílat do japonska apod.

🙏

Gratuluji 👌 . Oba dva modeli jsou krásné. Pro mě jsou Longines vysněné hodinky, favoritem asi legend diver v modre 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Salamaster napsal:

Gratuluji 👌 . Oba dva modeli jsou krásné. Pro mě jsou Longines vysněné hodinky, favoritem asi legend diver v modre 🙂

díky, jsou to skutečně krásné hodinky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, mlsoun1 napsal:

IMG_4653.jpeg

já prvně na mobilu na malé fotce myslel, že je to tlačenka s prejtem, teprv na pc jsem poznal, že je to zmrzlina - asi :))) (barvy moc neřeším, pač sem barvoslepej)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 minutami, kaktusář napsal:

já prvně na mobilu na malé fotce myslel, že je to tlačenka s prejtem, teprv na pc jsem poznal, že je to zmrzlina - asi :))) (barvy moc neřeším, pač sem barvoslepej)

Na tlačenku je ještě brzo.Tu až v Listopadě☺️Čokoládovou zmrzlinu miluji, můžu ji z kýblu😋A ty hodinky jak byly teplé, tak se ponořily hlouběji.Ale ve vaně čistím nejenom je, ale i sebe😊

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cifr u lhc v nímám jako souměrný a gmt ručka je malá a dobře oddělená, tak mi nevadí... na mnoha hodinkách to ale tak není, gmt ručka bývá stejně dlouhá jako minutovka apod. a pak je to matoucí při odečtu času. takže gmt ručka vadí, pokud je podobná minutovce.. čili ano, longines dovede vytvořit ty správné hodinky 🙏

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

třeba dnes mám pocit, že víc srůstám s těma conquestama, mají naprosto skvělou čitelnost, výrazné velké ručky viditelné za všech okolností.. (i v noci, ale to jsou vidět dobře i lhc, oboje hodinky mají sice slabší lumi, ale odečet času lze bez problému provést... naopak někdy, když je lumi přepálená, mám opačný problém, že je to jakoby rozsvícené kolo a ručky aby v té světelné show pohledal :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...