Přejít na obsah

Tissot seastar vyrobna vada


PaloBenca

Doporučené příspěvky

Zdravim Vás mal by som otázku kúpil som hodinky odcestoval do zahraničia a všimol si konkrétne pod "seastar" nápisom ryhu alebo škrabanec na skle to nebude skôr na ciferníku, hodinky som neotváral len mal na ruke ... Hodinky majú ani nie týždeň slabšie to vidno ale myslím že to bude asi vyrobna vada ??? Ďakujem za názory :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou kupovany od provereneho prodejce? Zrovna Tissoty, ac cenove velmi dostupne, se hodne fejkuji.. Ty rucky chronografu nelicuji, skrabanec by to chtelo o trosku lepe vyfotit, sam ale asi vidis nazivo nejlepe, jestli je na cifru (pohled z boku bude nejlepsi)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kupované sú od predajcu čo som pozeral aj na tissot stránke ako overený predajca.... Tiež mám pocit že chrono rúčky niesu "vyrovnané" ako keby o jednu pozíciu sú vedľa a nešli ani nastaviť do vyrovnania ....

 

Príde to skôr ako škrabanec ktorý som si všimol neskôr za lepšieho svetlá a uhľa pohľadu... V každom prípade ako by ste to riešili hodinky kúpené na SK momentálne som mimo SK vrátim sa až 19.3

Lepšie už fotku nejde spraviť a "škrabanec" naozaj treba na hodinách hľadať ale nerád by som cez 500euro vyhodil za fake hodinky

Predajcovi som poslal mail s foto čakám na odpoveď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ještě jednou: Nic jako overený predajca u Tissotu neexistuje. Navíc Tebou postnutý Dom hodín MAX je pouze uveden jako prodejce, nikoli jako official store. To opravdu věnuješ tak málo pozornosti tomu, u koho si hodinky koupíš?

 

https://store.tissotwatches.com/search?query=bratislava

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Úprimne ani ma nenapadlo keď je niekto uvedený na Tissot stránke ako predajca že by si dovolil predávať fake... Tu už len ostáva či je to výrobná vada alebo sú to fejky... V každom prípade som v zahraničí tak uvidím ako odpíše predajca na mail ... Kúpil som 10.2 na Sk budem 20.3 najradšej by som ich vrátil nečakal na nejaký servis a podobne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dom hodín max Bratislava

 

Vie sa to nejako pozrieť či sú originál podľa sériového čísla ?

 

Na Tissot stránke keď zadam find store ich ukáže ....

 

 

 

Dom hodín je autorizovaný predajca značky Tissot. Pozri si stránku spiritslovakia.sk, ktorý je oficiálny dovozca hodiniek na Slovensku. Na ich stránke nájdeš zoznam predajcov, ktorí sú autorizovaní a neautorizovaní. Fake to podla mna nebude, skor vyrobna vada.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

potvrdzujem Dom Hodín Max je autorizovaním predajcom značky Tissot nejedná sa v žiadnom prípade o Fake osobne tam pracujem a hodinky máme z našej SK distribúcie takže môžete byť kludní skôr sa jedná o výrobnu vadu daneho kusu môže sa to stať. Hodinky k nám treba priniesť na predajňu s potvrdenou záručnou kartou , spíše sa reklamačný protokol a hodinky pošleme na Tissot servis.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...