Přejít na obsah

Hodinky PROVOKE


Doporučené příspěvky

Pracovní neděle už se u mě stává klasikou. A protože rád začínám něčím příjemným rozhodl jsem se udělat první losování o výhru na mém Herohero. Losovat teď budu každou první neděli. Tenhle kanál beru jako takové zpestření kde chci ukázat zajímavosti z mé dílny a celkově vše okolo mého projektu. Co z toho dostanu to do toho vrátím v podobě výher v pravidelném losování. Když bude dostatečný počet odběratelů budu losovat i hodinky. Takže jestli se chcete podívat na video jak se co dělá a co je nového a zároveň mít možnost vyhrát něco z mé dílny dejte mi odběr. A samozřejmě mě sledujte i zde protože finišuje montáž a postupně sem přidám fotky různých variant. 

Video zde.

Odběr můžete dát zde : https://herohero.co/provokewatch?postId=xlidymjiwmxjfkdlkizpbsfhnmxkagja

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle fakt naštve. Jdu vyfotit hodinky a říkám si ta lumi v indexech má jiný odstín. Během nanášení jsem si musel namíchat další várku a asi jsem netrefil stejný poměr prášku a laku. Tak jsem hodinky rozebral a výškrábl lumi z indexů. No a během toho se mi povedlo udělat flek na druhé hodině. Takže cifr opískovat a znovu černit. Mě tak hrozně sere když se něco pokazí a dvojnásob když ve finále! A ještě k tomu v neděli. Tohle je první pokažená věc v téhle sérii. 

20241006_151455.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...