Přejít na obsah

Co máte právě na ruce?


Doporučené příspěvky

před 3 hodinami, OndraPod napsal:

1000005002.thumb.jpg.ee02d8064e8ca43308afafe018d2b374.jpg

Tož jako špatný by to nebylo,jsou krásný.Na R budu čekat 100 roků,tak pořád a neustále uvažuji o Panerai.Už mám kolem nich přečteno hodně a vím co chci a teď do toho pořád ty Sinn.Taky na ně hledím již nějaký čas a Tvé fota mi říkají.Kašli na Panerai a k 50tce si pořiď Sinn,druhá část říká,kašli na Sinn a pořiď Panerai a žena do mne hustí,vykašli se na všechno a vzdej čekačku na R a pořiď si z CH24 ty vysněné VC Overseas😌No jo,jenže bych měl mít udělen titul prof. a to by chtělo něco mňam a to jsem chtěl právě tu odměnu v podobě VC😃To jsou hloupé úvahy,že?

  • Like 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 48,1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • mlsoun1

    1487

  • Akam

    1374

  • Vit

    1102

  • Kid_A

    848

před 23 minutami, mlsoun1 napsal:

Tož jako špatný by to nebylo,jsou krásný.Na R budu čekat 100 roků,tak pořád a neustále uvažuji o Panerai.Už mám kolem nich přečteno hodně a vím co chci a teď do toho pořád ty Sinn.Taky na ně hledím již nějaký čas a Tvé fota mi říkají.Kašli na Panerai a k 50tce si pořiď Sinn,druhá část říká,kašli na Sinn a pořiď Panerai a žena do mne hustí,vykašli se na všechno a vzdej čekačku na R a pořiď si z CH24 ty vysněné VC Overseas😌No jo,jenže bych měl mít udělen titul prof. a to by chtělo něco mňam a to jsem chtěl právě tu odměnu v podobě VC😃To jsou hloupé úvahy,že?

Já mám takhle v merku také asi troje hodinky, ale vždycky si nakonec řeknu že jsem vlastně docela spokojený s tím co mám a jen tak vyčkávám, jestli se třeba něco z toho neobjeví na bazaru za neodolatelnou cenu 😆

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 minutami, OndraPod napsal:

Já mám takhle v merku také asi troje hodinky, ale vždycky si nakonec řeknu že jsem vlastně docela spokojený s tím co mám a jen tak vyčkávám, jestli se třeba něco z toho neobjeví na bazaru za neodolatelnou cenu 😆

 

Nejsem v tom sám, to je super zjištění😃

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 30 minutami, mlsoun1 napsal:

IMG_2838.jpeg

Tohle jsou moc povedené hodinky 👍 Já jsem tahovej, líbí se mi na nich to origo jubi... A nebo pak ještě Crafter Blue s přiléhajícími koncovkami, ale koukám, nedělají žlutý 🤔

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Kupa54 napsal:

Vidím, že to bereš gruntovně 😄 a tak to má být.

Takto,tu červenou mi dělal Robert na baby seika a sedí,než mi ušije nový kousek.A kaučuk,či guma to musí být,jak říkáš☺️

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, horskjan napsal:

Tohle jsou moc povedené hodinky 👍 Já jsem tahovej, líbí se mi na nich to origo jubi... A nebo pak ještě Crafter Blue s přiléhajícími koncovkami, ale koukám, nedělají žlutý 🤔

Musím uznat,že jsem mile potěšen.Drobet jsem se obával je objednávat z eshopu.Ale dobrý😊Ten tah je hnusný,prostě mě se na těchto hodinkách nelíbí.Ale 100 lidí,100 chutí.Již jsem objednal nový tah,takový ten klasický.Tož objednal jsem ještě žlutou gumku,tak uvidíme.Myslím že i červená gumka by šla,skrze červený nápis GMT na cifru,taktéž červené GMT ručce.Jejich výhoda je i to,že mají vrtané nožičky😊

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...