sauce Odesláno 25. srpna 2008 Nahlásit Odesláno 25. srpna 2008 Určitě je zde pár členů, kteří mají osobní zkušenosti s těmito hodinkami. Napište je sem, prosím. Díky.
Návštěvník YPO Odesláno 25. srpna 2008 Nahlásit Odesláno 25. srpna 2008 Určitě je zde pár členů, kteří mají osobní zkušenosti s těmito hodinkami. Napište je sem, prosím. Díky. zkušenosti nemám, protože jsem je nenosil, ale nový majitel si nijak nestěžuje - pár vlastních fotografií
lolohh Odesláno 25. srpna 2008 Nahlásit Odesláno 25. srpna 2008 (upraveno) Já je chvilku měl, byl jsem spokojen. Trochu mi vadilo, že luneta byla celkem široká, ale jinak OK. Unitas hezkej, zajímavá barva ciferníku (béžová). Edit: přidána fotka na ruce. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Upraveno 25. srpna 2008 uživatelem lolohh
Mike. Odesláno 25. srpna 2008 Nahlásit Odesláno 25. srpna 2008 Moc pěkné, nedávno jsem se na ně díval. Ale na netu moc nebývají ...
lolohh Odesláno 25. srpna 2008 Nahlásit Odesláno 25. srpna 2008 Moc pěkné, nedávno jsem se na ně díval. Ale na netu moc nebývají ... Jsou málokdy. Včer ajsem jedny viděl, ale s černým ciferníkem. Chtěl jsem je navrhnout Snowovi do jeho vlákna, kde shání hodinky s Unitasem do 10-ti tisíc, ale byly dražší. Tady jsou krémové, ale v chronografu. Obrázek s černým ciferníkem třeba tady.
Šimon Stoklasa Odesláno 25. srpna 2008 Nahlásit Odesláno 25. srpna 2008 Já můžu hodnotit jen značku, ne přímo tento model. S R.T. spokojenost poloviční. Dojem super. Jdou +/- 5s týden. Leč odesílám zpět k prodejci-jedna ručička chronografu se m seká na patnácté minutě.
sauce Odesláno 27. srpna 2008 Autor Nahlásit Odesláno 27. srpna 2008 Edit: přidána fotka na ruce. Hmmm, na ruce vypadají fakt dobře...
sauce Odesláno 27. srpna 2008 Autor Nahlásit Odesláno 27. srpna 2008 zkušenosti nemám, protože jsem je nenosil, ale nový majitel si nijak nestěžuje - pár vlastních fotografií Koukám, že na těch tvých fotkách nemají nápis na číselníku Since 1853... Škoda, verzi bez toho nápisu už nikde nemají
Doporučené příspěvky
Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.
Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat
Vytvořit účet
Vytvořte si nový účet. Je to snadné!
Vytvořit nový účetPřihlásit se
Máte již účet? Zde se přihlaste.
Přihlásit se