Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Návštěvník YPO
Odesláno
Určitě je zde pár členů, kteří mají osobní zkušenosti s těmito hodinkami.

Napište je sem, prosím. Díky.

zkušenosti nemám, protože jsem je nenosil, ale nový majitel si nijak nestěžuje - pár vlastních fotografií

Odesláno (upraveno)

Já je chvilku měl, byl jsem spokojen. Trochu mi vadilo, že luneta byla celkem široká, ale jinak OK. Unitas hezkej, zajímavá barva ciferníku (béžová).

 

Edit: přidána fotka na ruce.

Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma.

Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.

Upraveno uživatelem lolohh
Odesláno
Moc pěkné, nedávno jsem se na ně díval.

Ale na netu moc nebývají ...

Jsou málokdy. Včer ajsem jedny viděl, ale s černým ciferníkem. Chtěl jsem je navrhnout Snowovi do jeho vlákna, kde shání hodinky s Unitasem do 10-ti tisíc, ale byly dražší.

 

Tady jsou krémové, ale v chronografu.

 

Obrázek s černým ciferníkem třeba tady.

 

 

Odesláno

Já můžu hodnotit jen značku, ne přímo tento model.

S R.T. spokojenost poloviční. Dojem super. Jdou +/- 5s týden.

Leč odesílám zpět k prodejci-jedna ručička chronografu se m seká na patnácté minutě.

Odesláno
zkušenosti nemám, protože jsem je nenosil, ale nový majitel si nijak nestěžuje - pár vlastních fotografií

 

Koukám, že na těch tvých fotkách nemají nápis na číselníku Since 1853... Škoda, verzi bez toho nápisu už nikde nemají :(

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...