Přejít na obsah

Pozlacené za rozumný peníz na zkoušku?


Doporučené příspěvky

Tak jasně. Nahrazovat zlaté hodinky pozlacenými je něco jako místo nerezu používat chromovaný obecný kov. No i když. Až budu velký, chtěl bych platinové hodinky. Zatím nahrazují nerezavějící ocelí a spokojenost ;o)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chválím za změnu nadpisu, pozlacených hodinek je mraky. Jen tak nějak mi nejde do hlavy, co ti na tom neni jasné. Pozlacené hodinky nosí někdo. komu se líbí imitace zlata, ale na zlaté nemá. Je to sakra rozdíl v ceně... Zlaté hodinky nejsou jen výsadou milionářů, lze je pojat jako investici na zlé časy nemusí to vźdy být měřítko ekonomického statusu. Pro někoho jsou zlaté AP hodinky na denní nošení, pro někoho jsou to hodinky sváteční a pro někoho hodinky nedostupné ..... Nejlevněji se daji koupit vintážní full goldy, z pravidla na koženém řemínku pak jsou ale modely, které stojí stovky tisíc korun.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zase z toho nedělejte kovbojku, ty hodinky mají být na zkoušku a nejspíše za pár týdnu půjdou zase dál. Jestli to bude Seiko nebo něco jiného, je v tuto chvíli, myslím, docela nepodstatné. Pokud to bude láska na první pohled (myslím to zlato), tak stejně nastane známý kolotoč hledání, zkoumání, porovnávání, zdůvodňování si ceny... nákup a... prodej samozřejmě 😀.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Berte díky za přejmenování. Ten původní nadpis byl opravdu dost zavádějící.

 

Jak jsem psal, chtěl jsem něco hlavně na zkoušku, kvůli ,,barvě”, jestli mi to bude sedět a nebo nebude. Vím, že pak přijde miliarda dalších otazníků, jestli ano/ne, ale musím mít něco podobného chvilku na ruce.
 

Všem moc proto děkuji za tipy. Nějak teď kvůli covidu nestíhám s prací i zábavu - hodinky.. ale určitě si ty vaše příspěvky důkladně projedu ;)

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...