Přejít na obsah

Box na hodinky Rainer


Doporučené příspěvky

Ahoj, prosím tě, jak moc měkké jsou polštářky? Mám úzké zápěstí a třeba u krátkého tahu hodinek to bývá u některých boxů problém. Tento box mě zaujal, protože má výplně z kůže nebo "eko kůže" a nemá se tam tak co drolit. Pořídil jsem nedávno z Německa drahý box BECO technik a sametové polštářky se začaly drolit,  respektive z nic odpadávají malé chloupky.... Děkuji za info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 minutami, Rider napsal:

Ahoj, prosím tě, jak moc měkké jsou polštářky? Mám úzké zápěstí a třeba u krátkého tahu hodinek to bývá u některých boxů problém. Tento box mě zaujal, protože má výplně z kůže nebo "eko kůže" a nemá se tam tak co drolit. Pořídil jsem nedávno z Německa drahý box BECO technik a sametové polštářky se začaly drolit,  respektive z nic odpadávají malé chloupky.... Děkuji za info.

Myslím, že ti to bude vyhovovat. Polštářky jsou dostačně poddajné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok, díky! Už jsem ho také objednal. Co mě překvapilo, že boxy na 6 a 8 ks hodinek jsou vysoké 9 cm a dva větší na 12 a 18 ks jsou vysoké jen 8 cm. Trochu mě to překvapuje, protože jsem v minulosti měl box s výškou 8 cm a s některými hodinkami to byl problém... No, objednal jsem ten na 8 ks : -)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 27. 10. 2020 v 9:14, Vorel napsal:

Taky na ně koukám a přemýšlím, jestli výška 8cm stačí. Máte někdo ten box s 8cm na výšku? Stačí to?

Jak jsem psal výše, mám doma ještě box od BECO technik, který je vysoký právě 8 cm. Musím říct, že například u Samurajů je to tak akorát. Nedovedu si představit tam dát něco s vyšším pouzdrem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes mi konečně dorazil box od Rainera. Na první pohled vypadá box perfektně. Nicméně jsem měl asi opět smůlu, protože nelícují hrany spodní části boxu a příklopného víka. Je to celé šejdrem... Ať jdou někam, za tyhle peníze by dvě části lícovat mohly. I obyčejné boxy z Číny lícují.... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...