Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Odesláno

Hola, 

mám otázku a prosbu na zdejší Seiko specialisty . 
Dokážete mě prosím někdo nasměrovat nebo mi pomoci s nákupem na nějaké aukci například i v Japonsku s tímto nebo podobným kouskem.

Nejlépe samozřejmě někde v unii , abych se vyhnul poplatkům, ale když to nepůjde  tak ......

Chci:

Seiko,potapky, titan, nemusí být na tahu, velikost cca tehlech 42mm, mohou být jeté, dial musí svítit jako Seiko, automaty, nebo baterky a poslední varianta ten solar. Může to být klidně i deset let starý kousek bez toho X😂

Neni mi nejlépe, ležim v posteli, nemohu nic najít a začínám být nervni .

Budu vděčen za zprávu do S.Z nebo, kdo mě znáte klidně zítra volejte .

Hodinky, potencionálni akvizice jsou pro mne a není to na kšeft .

Děkuji!!!

Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma.

Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.

Odesláno

Asi by to byla cesta, kdybych neměl jen Seiko,  dalších devět kusů od Sumo a Alpinist přes King Seiko  až po Spring drive a Giugiaro.

chci ale fakt to co sem napsal na bežné nošení . Takové obyčejné fakt na každodenní nošení 😂

Ale děkuji 

Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma.

Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.

Odesláno
před 46 minutami, Piplík napsal:

Tak vem nějaké levné kinetik titanové landmastery AGS.

nebo jiné

To jsou super tooly, lehké a rozměr tak akorát.

 

Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma.

Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.

 Sorry to taky ne. To asi navíc našli inspiraci v mojich Alpinist sarb059.

Navic ta jedna ručka navíc je tam pro mne zbytečná . Ale děkuji !

 

Ale stále věřím, že mě tady někdo nasměruje k cíli. 👌

 

Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma.

Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.

Odesláno

... u nich ale pozor na srovnaný armovák (už na Liquidově produktové fotce je nakřivo).

Já jsem obchodu v listopadu vracel ocelovou verzi.

DSC05234 (2).JPG

Odesláno

Jj musím mít Seiko . Nerad vstupují do vod, které mi úplně nesedí 😂

Seiko je krom jiných brandu můj šálek kávy a tu cenu chci takhke cca včetně parametrů které jsem uváděl proto že jsem na hodinky, když si to furt nehlídám tak trochu prase i proto, že jsem pravak a nosím hodinky na pravé ruce😰

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...