Přejít na obsah

Alpina community watch project


VladimírH

Doporučené příspěvky

Díky za postřehy. S řemenem jsem trošku skeptičtější, nečekám, že by byl nějaký superdžák. Ale nějak to neřeším. Určitě ho využiju až na maximum své životnosti, líbí se mi. Stejně jako hra barev na ciferníku. Přesnost nechci hodnotit, měřím teprve druhý den a zkusím si během několika nocí hrát s polohami. Ukazuje mi to tak 17 vteřin do plusu. Ale jak jsem psal jinde, po dvou dnech chodu je u tohoto typu strojku příliš brzy. Čekám, že to časem někam uhne. No možná moje postupné hodnocení nevypadá až tak pozitivně, ale jsem spokojený. Co říct k velikosti - pilotky maj bejt velký :) . Tohle není hra pro malá zápěstí. Fotka co mám výš trošku klame. Z ní bych to hodnotil jako přespříliš velké. Ve skutečnosti to vypadá jinak. Každopádně jsou to moje hodinky s největším L2L.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • Odpovědi 68
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Moje trošku kolísají. Zpočátku jsem měřil ráno i večer. Denní rozptyl řekněme mezi 10 - 17/ přepočet na 24h vteřin v plusu, přes noc poloha na korunce zpomalí někam ke +2, ostatní noční polohy v podstatě kopírují denní rytmus. Poslední dva dny jen winder, s udržovacím režimem kolem 20 otáček po 40 minutách, ukazuje to po oba dny cca +13 vteřin každý den.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
před 6 hodinami, xmikes napsal:

55 vteřin to už je horší než Seiko:( poslední dobou co není 100% tak mě děsně s... Ale do 10s to akceptuji, za týden se to posune o minutu. Snad se to nějak ustálí . Hodinky jsou to ale pěkné emoji106.png

Odesláno z mého Redmi Note 8T pomocí Tapatalk
 

Mno, nepřesně jsem se vyjádřil, ale bylo myšleno 55 vteřin za týden... To je cca 8 sec/den na funglovky, tak to se určitě vylepší. Avšak za dlouho, natahovač je v reklamaci a zrovna nosím něco jiného, tak odpočívají v hodinkovnici 😴...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Tak mi právě z Alpina Watches zkazili den...: https://alpinawatches.com/collections/alpiner?page=1

To bylo keců, že to budou hodinky pro příznivce, plná pusa řečí o jedinečnosti, a teď je hodí na trh. A zelený taky. A když jsem chtěl žluté ručky, tak mě odpálili, že pro náš region to nejde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...