Přejít na obsah

Pochlubte se novymi prirustky!


ego alter

Doporučené příspěvky

2Aton: Já používám na vodu a na hory Seiko 5 Sports. Vzhledem k ceně se o ně nemusím moc bát a zatím plní funkci prefektně.

Outdoor ? Dnes je mi to už jasné, Monnstery v akejkoľvek farbe

Pánové, to jsou pěkný tipy. Seiko 5 Sports Atlas/Black Dial vypadaj báječně. A Black Monster nebo Orange Monster jsou skutečně pořádnej kus hodinek. Zařazuji do seznamu kandidátů. ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem tady a tady je muj uskutecnenej sen.Nejak jsem tomu propadl.Nerikam kvuli vam chi ale inspirace je tady az az.Takze si za chvilku pojedu koupit i ty omegy James Bond.

Jak jsem tady pochopil tak hodinek neni nikdy dost....preji Vám všem krásný den a chválím Vás za fakt pěkný web.Kdyz jsem poprve zacal uvazovat o takto pro me drahých vecech,myslel jsem si ze jsem magor,ale to jsem jeste nevedel ze zdaleka nejsem sam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem tady a tady je muj uskutecnenej sen.Nejak jsem tomu propadl.Nerikam kvuli vam chi ale inspirace je tady az az.Takze si za chvilku pojedu koupit i ty omegy James Bond.

Jak jsem tady pochopil tak hodinek neni nikdy dost....preji Vám všem krásný den a chválím Vás za fakt pěkný web.Kdyz jsem poprve zacal uvazovat o takto pro me drahých vecech,myslel jsem si ze jsem magor,ale to jsem jeste nevedel ze zdaleka nejsem sam.

To je replika Breitling Aeromarine Super Avenger, ne? Docela povedena. Jen skoda, ze nepouzili na pouzdro stejne leskly kov jako maj originaly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No fake bych nerekl ze to je podle te faktury z obchodu,ale nadruhou stranu kdyz jim to udela radost jako me kdyz jsem si je koupil tak at se pobavi ne?

Tak je to replika nebo ne? Ja mel pochybnost a podle nahlednuti na breitling.com a porovnani obrazku jsem dosel k zaveru, ze to replika JE.

 

Tak nas nenapinej. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super Avenger me prisli dost velke jelikož mam malou ruku a tohle je výborný střed který mě zaujal.Mrkni na Chrono Avenger a nenajdeš rozdíl

No, pekny! Tak gratuluju. A omlouvam se za zpusobeny zmatek. :-D

 

Breitling je znacka, ktera me dost zajima. Jak jsou na tom ted hned po koupeni s presnosti? (slysel jsem, ze po nekolikamesicnim zabehnuti mechanickych hodinek, se muze presnost menit)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...