Přejít na obsah

Pochlubte se novymi prirustky!


ego alter

Doporučené příspěvky

na ruce vypadají velice slušně!! ty tvoje Orisi jsou hodně pěkné, mě na nich hodně fascinuje to zadní víko, ale zjistil jsem že na ty moje moje černé Omegy jak jsem psal tak to průhledné víko jde taky ale prý to sníži vodotěsnost z 300m na 50-100m... tak nevím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já koupil tyhle stolní hodiny. Minulý týden.

Jasně, asi vypadají trošku jako kýč, ale prostě jsem je v tom bazaru plném lidí, co zastavují snubní prsteny a televizory, nechtěl nechávat. Chudinky malé tikající.

Vysoké jsou cca. 20cm a jsou v super stavu. Rok výroby netuším. Značka Majak.

Tikají jako zběsilé a už jdou na jedno natažení více než 7 dní (jsem zvědav, jak dlouho jim to ještě vydrží) a jsou (kupodivu) naprosto přesné (alespoň co mohu posoudit, protože vteřinovou ručičku nemají).

 

Nevýhodou je, že jsou docela těžké a manželka mi slíbila, že pokud nepůjdou brzo z domu, že mi je hodí na hlavu. A díky festovnímu provedení se obávám, že to bude bolet a povolí spíše moje hlava, než to sklo kolem :(

Takže je asi brzo přesunu do sekce "Prodám" či "Daruji za odvoz do dobrých rukou" :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow

to " safi : budou asi moc hezké, pošli foto, jinak držím palce, aby Ti sloužily k plné spokojenosti :)

 

to mechano : klobouk dolů, podle popisu a fotek stavu hodinek to musela být pořádná práce, jsi Pan hodinář :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...Takže je asi brzo přesunu do sekce "Prodám" či "Daruji za odvoz do dobrých rukou" :(

Tak ty jsou brutální. Aji bych je bral...

Jestli se poznáme v naší "skvělé" kantýně na obědě, tak se můžeme domluvit ;)

Ale už teď mi srdce krvácí... Snad ještě žena vyměkne a dovolí mi nechat si je...

 

Bože, bože... To jsou náhody :D Teď budu ve firmě koukat všem na ruku a přemýšlet, kdopak se asi pod tvým nickem schovává :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to " safi : budou asi moc hezké, pošli foto, jinak držím palce, aby Ti sloužily k plné spokojenosti :)

 

to mechano : klobouk dolů, podle popisu a fotek stavu hodinek to musela být pořádná práce, jsi Pan hodinář  :)

Z vnějšku žádná viditelná změna:-) ale na strojku a na přetěsnění se odvedl pořádný kus práce. Rozdíl mezi zvukem a pocitem při natahování hodinek před renovací a po renovaci je velmi výrazný. Hacking se nepodařilo opravit, protože schází součástka. Ale jinak všechny funkce hodinek šlapou tak jak mají. Součástí renovací bylo i seřizování na vibrografu s následujícími výsledky:

 

čelem dolů +15

čelem nahoru +16

korunkou dolů -5

korunkou nahoru +0

 

Nechám je tři mesíce zaběhnout a pak se bude znovu seřizovat. Chtěl bych se časem dostat na +-5 sec. Tak uvidíme zda-li bude odchylka konstantní.

 

Ano, ještě jednou PANU HODINÁŘI děkuji :-)

 

Osobně mi to přijde na skoro 40-ti leté hodinky celkem slušné. Máte někdo podobně staré hodinky? (pro srovnání)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...Teď budu ve firmě koukat všem na ruku a přemýšlet, kdopak se asi pod tvým nickem schovává :)

Chtěl jsem tě sice dlouho napínat, ale jsem dobrák. Tak aby jsi mohl v klidu spát: nekoukej, nejsem váš zaměstnanec a na Pekařské mě neuvidíš. Jenom tam pár lidí znám. ;o)

Tak to už mohu jít v klidu spát a přestat si lámat hlavu :) Fakt jsem byl docela zvědavý, který kolega chodí na chronomag.

 

"Dobrou noc, strýčku Fido."

"Dobrou noc, děti."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow
to " safi : budou asi moc hezké, pošli foto, jinak držím palce, aby Ti sloužily k plné spokojenosti :)

 

to mechano : klobouk dolů, podle popisu a fotek stavu hodinek to musela být pořádná práce, jsi Pan hodinář  :)

Z vnějšku žádná viditelná změna:-) ale na strojku a na přetěsnění se odvedl pořádný kus práce. Rozdíl mezi zvukem a pocitem při natahování hodinek před renovací a po renovaci je velmi výrazný. Hacking se nepodařilo opravit, protože schází součástka. Ale jinak všechny funkce hodinek šlapou tak jak mají. Součástí renovací bylo i seřizování na vibrografu s následujícími výsledky:

 

čelem dolů +15

čelem nahoru +16

korunkou dolů -5

korunkou nahoru +0

 

Nechám je tři mesíce zaběhnout a pak se bude znovu seřizovat. Chtěl bych se časem dostat na +-5 sec. Tak uvidíme zda-li bude odchylka konstantní.

 

Ano, ještě jednou PANU HODINÁŘI děkuji :-)

 

Osobně mi to přijde na skoro 40-ti leté hodinky celkem slušné. Máte někdo podobně staré hodinky? (pro srovnání)

Chronograph Suisse, okolo roku 1948

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím a taky přispívám trochou do mlýna.

 

Prim po renovaci v Eltonu už v roce 2006...

 

no tohle (Casio) jsem si pořídil než jsem přišel na chronomag...

 

a teď čekám na...

Seiko 5 Divers Automatic SKZ211K

Automatic

Calibre: 7S36 ( SKZ211 )

 

hodiny mi objednal Afrikab za což mu děkuji. Fotky přidám až dorazí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...