Přejít na obsah

Pochlubte se novymi prirustky!


ego alter

Doporučené příspěvky

ze zacatku jsem z toho mel taky obavu, ale po case to cloveku ani neprijde...

takova mala premie pri koupi byl pasek, standardne byva u tohoto modelu takovy hnedy z hoveziny - pusobi na me trochu vojensky (ale je tradicni - jsou to puvodne holt letecke/vojenske hodiny) - tady u techto si puvodni majitel koupil modry z krokodyla - a musim rici, pusobi hodne elegantne. Staly hodne, ale kdykoliv se na ne behem dne podivam, zvedne mi to naladu.:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil
Rezerva chodu je 7 dni (resp. 8 negarantovana).... jen nerozumim co mas presne na myslis tim, at to vyzkousim..

Myslel jsem, že většinou člověk ty hodinky nenechá dojít k úplnému zastavení, když už se rezerva blíží ke konci, nevydrží a natáhne je. Měl jsem na mysli opravdu zkusit, jestli při plném natažení vydrží jít těch osm dní nebo trochu méně či více.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...neni barbarstvi si davat na sportovni hodinky Aviator Strap?

:D:D:D:D:D:D

Náhodou tam vypadá nejlíp!:lol:

Souhlas....

Mému nevkusu to také sedí :-D

Seiko5%20diver%20black%20tah.jpg

Seiko5%20diver%20black%20strap.jpg

 

předevčírem dorazily a nebýt AfrikaB který mi pomohl s rychlou úhradou když jsem se sám zasekl, tak jsem se snimi neshledal...

A těším se na Vaše podnětné připomínky na téma chlupaté ruce, hehe....

 

PinkyCZ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně, dokonce to tu na fóru jednou bylo s fotokopií z orig. manuálu...

 

Hodinová ručička směrem na slunce.

 

Rozdělíš vzdálenost mezi hodinovou a 12kou napůl.

- Pokud je dopoledne, rozděluješ po směru hodinových (část která zbýva do poledne), po poledni tu která už od12té uplynula.

 

Na tu rozdělenou přetočíš S

a voila....na opačné straně máš sever...

 

je to jen na hrubo a nějak v tom musí být vliv letního času.

Každopádně já do lesa bez GPS a buzoly navyrážím ale jako nouzovka je to dobré. Pokud tedy namáš na ruce digitálky, LOL.

 

Pinky

Ehm, pohledal jsem a zde to je... http://forum.chronomag.cz/viewtopic.php?id=547&p=2

 

A tři pohledy na druhý kousek který se svezl s předchozími.... SNKA01, kalibr 7S26

 

SNKA01%20wow.jpg

SNKA01%20wow2.jpg

SNKA01%20wob.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pridavam svuj prirustek IWC BP, dlouho jsem se odhodlaval k jeho koupi... az jsem to nakonec nevydrzel. A delaji mi velkou radost.:-)

Aktuální model není zdaleka tak pěkný jako tento. Ty nové bych ani nechtěl.

Začínám být např. přímo alergický na to, když nějaký subciferník "ukrajuje" část čísla.

Ať tam to číslo radši nedávají vůbec, stačí index. Pak třeba nechápu tu díru na 9.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aktuální model není zdaleka tak pěkný jako tento. Ty nové bych ani nechtěl.

Začínám být např. přímo alergický na to, když nějaký subciferník "ukrajuje" část čísla.

Ať tam to číslo radši nedávají vůbec, stačí index. Pak třeba nechápu tu díru na 9.

Ale novy model ma lepsi strojcek :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...