Přejít na obsah

Pochlubte se novymi prirustky!


ego alter

Doporučené příspěvky

Tak jsem dneska na Valentyna dostal od pritelkyne kozene pouzdro na ulozeni sesti hodinek a tohle. Poljot, zlate (ne zlacene :-))) pouzdro, zlata prezka k remeni, modrene rucky. Po vycisteni, zmene remenu atd. to bude bomba :-))) Panove kdo z Vas ma takovou partnerku :-)))))

http://xs512.xs.to/xs512/07060/IMG_0674.JPG

A jak víš, že jsou zlaté a ne pozlacené?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dneska na Valentyna dostal od pritelkyne kozene pouzdro na ulozeni sesti hodinek a tohle. Poljot, zlate (ne zlacene :-))) pouzdro, zlata prezka k remeni, modrene rucky. Po vycisteni, zmene remenu atd. to bude bomba :-))) Panove kdo z Vas ma takovou partnerku :-)))))

http://xs512.xs.to/xs512/07060/IMG_0674.JPG

A jak víš, že jsou zlaté a ne pozlacené?

vyrazeno na pouzdre zespodu - jsou od dedy pritelkyne - ten je koupil v Rusku - nebylo co privezt tak si privezl zlate hodinky z nejakeho shopu pro cizince

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dik :-) Ten cifernik me dostal na prvni pohled, je krasne rozdelenej. Ve vnitrnim kruhu je jemne vroubkovani jako na desce, nebo CD a v tom vnejsim kruhu je to jemne vroubkovani rovnobezne z rucickami :)

 

Kupoval jsem je u zivyho hodinare, chtel jsem si ten nakup uzit. Puvodni cena byla 9neco(mozna uz k 10 )ale usmlouval jsem ho na 8 :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsou po dloůůůůhém čekání doma. Většina z Vás je zná a tak je to nošení dříví do lesa.

Inhed po zkrácení tahu (opravdu na tom nic není, stačila mi tupá jehla a malinký kladívko)

mě popadla můza a tak jsem je vyfotil.

 

Jsou opravdu skvělý, na váhu jsem zvykl z Aviatorů IV, takže nic novýho, jen ta vodotěsnost mě

pokouší k většímu blbnutí viz. foto (Pan Rolex promine :-) ).

Po kliknutí vetší velikost.

 

Kubson je jednička.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...